Author Topic: Zanima šta da se radi sad kad je euro u krizi?  (Read 2840 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Šefe znam da ovo što ću sada pitati nema direktne veze sa pitanjem ove teme.Ali pošto su ipak u pitanju novci u vezi odlaska na brod odlučio sam ovdje postaviti pitanje.Zato i nisam postavljao posebnu temu.Pa ti odluči dali ćeš ovo pitanje izdvojiti kao posebnu temu.

Zanima šta da se radi sad kad je euro u krizi?Slušam vijesti da je vrlo moguć raspad euro zone ako se europski ministri ne dogovore oko spašavanja eura.I da mnoge štediše povlače svoju štednju i uzimaju švicarske franke.

I sam sam tog mišljenja jer je to najsigurnija valuta.Mada mnogi spominju kao siguran i kanadski dolar.Šta bi bilo bolje za nas koji treba da plaćamo avionsku kartu i ostale troškove?Dali može doći do promjene cijena avionske karte i agencijskih troškova?

Ipak nadam se da neće doći do sloma eura.Ali polazim od toga da treba biti na oprezu ovih dana.


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zanima šta da se radi sad kad je euro u krizi?
« Reply #1 on: 02/December/2011 »

Zanima šta da se radi sad kad je euro u krizi?


Ništa. Nemaš ti nikakvoga izbora niti utjecaja na globalnu Evropsku ekonomsku politiku.
Kako bude biće.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline MAMAGAJO

  • Registered
  • *
  • Posts: 64
  • U gotta risk it to get a bisquit!
    • View Profile
Re: Zanima šta da se radi sad kad je euro u krizi?
« Reply #2 on: 02/December/2011 »
Kupuj DM!
Ako euro padne na razinu dolara, proviziju ces platit 1500kn umjesto 2200, ali sam siguran da ces otic na brod prije toga! Stedi u kunama I glasaj protiv eu na referendumu!
This is Your last chance to start living!!!!!

Offline strazar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Zanima šta da se radi sad kad je euro u krizi?
« Reply #3 on: 02/December/2011 »
U pravu si Šefe kad kažeš da nemam nikakvog izbora i utjecaja na europsku i svijetsku krizu.Pitam kako bih čuo mišljenje i savjet drugih.Mada nema tu šta puno da razmišljam.Ako vidim da se ministri finansija iz zemalja E.U. neće dogovoriti oko spašavanja eura,onda ću kupovati švicarske franke.Jer to je ipak najsigurnija valuta.

A ako bi i franci propali,šta mogu.Kako bude drugima tako će biti i meni.

---
Mamagajo u pravu si u vezi E.U. jer kako stvari stoje nema ništa od nje.