Author Topic: Eto i mene nakon 10tak dana na brodu .... Uglavnom FENOMENALNO  (Read 2697 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline ivaa_fiume

  • Registered
  • *
  • Posts: 25
    • View Profile
Sef ce me zadavit ali ne mogu nac ona iskustva u forumu pa neka sam preseli  :run: =))!!!
Eto i mene nakon 10tak dana na brodu .... Uglavnom FENOMENALNO mi je ... radi se radi .. ali ako si i malo naucen radit nije problem ... u biti nije uopce problem radit nego je problem u tomu sto svaku vecer festa i neko partijanje sa nasim balkancima kojih ima beskrajno mnogo da je drugo jutro jako tesko bit normalan na poslu i podnest ok.. radi se 10tak sati dnevno .. uglavnom ujutro dorucak od 06:15-09:00, rucak od 10:15-14:00 i vecera od 17:15-22... uracunati su i sati koji trebaju za pripremu svega za obroke i za ciscenje poslije toga ... i onda naravno u 22:30-23:00 su vec svi u crew baru ili na open decku i tamo do 3,4 a nekad i 5... i onda je normalno tesko radit drugi dan .. ekipa je super na brodu, svi su mi pomogli i snasla sam se jako brzo ... vise pricam hrvatski od engleskog i toliko o tomu od kud su ljudi ... svi se super slazemo - mislim na nas balkance (hrvati, srbi, bosanci, makedonci) i svako slobodno vrijeme smo zajedno vecina od nas .. otprilike nas ima 30 tak...jedino je hrana KATASTROFA na kvadrat onomu tko ne voli voce i povrce..jer ova njihova riza, razno razni sosevi i tako to smrdi na kilometre..mislim na kuhare indijce..tako da jedem voce, povrce, tune i tako nesto cega ima u izobilju...snadji se =)!  uglavnom ako tko ima pitanja tu sam =)! tipkamo si =)!
pozdrav sa Libertija a monetalno iz Belize-a !

Offline lupika

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
E,cao,vidim da si na Liberty-ju :-) Decko i ja dolazimo na isti brod 11.Februara,pa mi reci kakva su ti iskustva do sad?
Pozdrav