Author Topic: Da li su nekog odbili za vizu C1\D, i ako jesu koji je razlog....  (Read 14639 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline nedodjija

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
jbg.... sta Bog da!  ???

Offline bd09090

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Bas su mene odbili za C1/D vizu u Skoplju, razlog ne razumem ni ja sam...214b. Imao sam J-1 vizu od 2008 sve regularno odradio i vratio u mk spored datum, al definitivno nije im bilo dan na one sluzbenicke sada ne znam koja je sledeca procedura, a na 19 jul sam trebao ukrcati  -()-

Offline The D

  • Registered
  • *
  • Posts: 40
    • View Profile
ja sam imao par incidenata u bg ambasadi ali to je uglavnom bilo vezano za salterske radnike (koji su nasi ljudi) koji misle  ako rade u usa ambasadi da su u najmanju ruku predsednik amerike  oT   nisu me nikad odbili ali mi salteruse jesu prijetile da ce me poslati kuci i sl. na sta sam ja trazio da pricam sa nekim iznad njih ..a to su ameri- tu sam sve zavrsavao sa osmjehom na licu dok bi muska salterusa pi***la  :banana:   cuo sam da su odbijali ljude jer su imali krivicni dosije u policiji ali to je rekla-kazala
“Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw
off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover.”
― H. Jackson Brown Jr.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Hvala sefe.... ti si genije... like...
A samo jos ovo ... za sada ...
Jel se desavalo da nekog obdiju za vizu.... naravno ako imas sve sto je potrebno...

Skoro je jedan isao iz mog kraja po vizu,i odbili ga...

Razlog: otisao neobrijan,(ne znam kako je bio obucen) i klimav sa engleskim...

Ovaj kad ga je poceo ispitivati,gdje ides,sta ces raditi... On zablokirao totalno...

Sada mu ode jos 130 eura uz dzepa...

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Zablokirao na Kuda ides ...  :pad:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Da je zbog brade odbijen, ni ja ne bih dobio vizu jer sam otisao sa bradom od dve nedelje. No, vodio se vrlo interesantan razgovor izmedju mene i, je l', afro-amerikanca na salteru.

On: Did you travel somewhere recenlty?
Ja: Yes, yes I did. I went to Greece, Bulgaria...
On: No no, did you TRAAAVEEEEL (onako razvuceno, kao da sam ja retardiran pa mi pojasnjava znacenje reci) somewhere this year?
Ja: Yes, I went to Greece, Bulgaria, Italy...
On (znacajno povisenim tonom): No, THIS YEAR!! Did you TRAVEL somewhere THIS YEAR!?!?!
Ja (isto tako povisenim tonom): Yes, THIS YEAR! I went to Greece, Bulgaria, Italy and Hungary!!!!
On: Oh, ok... You'll get your visa today and tomorrow it will be delivered to you. Have a nice day.

Da l' je on pokusavao mene da zbuni ili se i on sam nesto pogubio, ne znam...
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline Vlado487

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 192
    • View Profile
  • Country: Republic of Srpska
Ma ovoga uhvatila frka,kao da je isao po kilo belog... :facepalm:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
@mrcz, amerikanci slabo ili nikako ne putuju.
Oni skupljaju za 3dnevno putovanje brodom i po 2 -3 godine, i svima pričaju o tome. To je za njih nobl. Velika stvar. Prestižna stvar.
Zato je ovom čudno kad mi u istom danu pređemo i po 3,4 granice.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline BuzzKillington

  • Registered
  • *
  • Posts: 93
  • "always working an angle"
    • View Profile
samo da javim da sam i pored dva odbijanja za americku turisticku vizu pre neki dan glatko dobio c1/D na tri godine i ispod slike imam 2 zvezdice
Brodovi u prašnjavoj luci,crnoj od znoja robova,spustili su jedra...

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Sta znace te dve zvezdice? Njih imam i ja, koji nikada nisam bio odbijan.
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Ja jednu zvizdu i vizu na 5. Jesmo dosad nasli kakvi ,,uzorak,,  :hmm:
audaces fortuna iuvat

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Pojma nemam...

Takodje je interesantno sto ispod rubrike "Annotation" ne pise ama bas nista... S obzirom da je ta rubrika pri dnu slike, moguce je da te dve zvezdice pripadaju tu, al' su decentrirane pa su ispod slike... Ne znam.
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Evo objasnjenja koje sam nasao na netu:


"The stars below the photo in the USA visa indicates the "RISK" status when entry the United States, which means that if you have more stars, then you will go through more security check when entering the United States.
The number of stars are determined based on several reasons like: nationality, age, status, sex, countries visited before and others but as I mentioned before, it is only an indication. A lot of two stars have entered the states without any problem especially those who were joining families, but 2 star will probably be interviewed when reaching the states in case they were alone.
Three stars means that security check will happen when arriving to the states but at the end, it depends on the immigrant officer..."

Dakle, kolika ste "pretnja po bezbednost". :)
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
@mrcz, izvini a čije je to "objašnjenje"? Da nije babe Mande?


... i koji je razlog da pišeš o tome u ovoj temi?
Možda nešto ne valja sa onom koja je već otvorena?
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline GusKa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 319
    • View Profile
Baba Manda je hit  :D
audaces fortuna iuvat