Author Topic: Da li su nekog odbili za vizu C1\D, i ako jesu koji je razlog....  (Read 14640 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Kao sto rekoh, to je objasnjenje na koje sam naleteo u vise navrata (tim istim recima, ili drugim), guglajuci. A zasto pisem u ovoj temi, vrlo jasno, zato sto se ovde povela polemika o tome, a nisam na forumu 6 godina da bih znao koje sve teme postoje. Vidim da ni u toj temi niste dokucili znacenje, kao i da je ovo sto sam ja objavio ovde, takodje i tamo objavljeno. A u pretpostavku da to nista ne znaci, zaista ne verujem. Mora da ima neko znacenje za nekoga, negde.
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Mora da ima neko znacenje za nekoga, negde.

 :zen:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline nca2007

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Koliko i kako moze uticati dvojno drzavjanstvo Mak-Bugarsko za dobijanje/nedobijanje USA visa ? Jel ima neko sa slicno iskustvo ?

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Znam ljude koji imaju dvojno i u aplikaciji su navodili samo jedno i nikada nisu imali problema.
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline nca2007

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
hvala na info :)

Offline bd09090

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Jel ima neko iskustvo il mozda sef vise zna, ako je kruzer po evropi ( Celebrity ) za cjeli ugovor moras imati C1/D vizu? Jel su mene odbili, sada cekam 6 mjeseci pa da opet apliciram  ;D

Offline bomboclat

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 155
    • View Profile
Zna li neko da li saobracajne kazne mogu napraviti problem? Ne mislim na 50km vec na poprilican iznos  oT kontrolisu li se takve stvari kod procesa odobravanja vize?

Offline lasmar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 198
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Princess Cruises
Neće te za to niko cimati za vizu u ambasadi, al gledaj da odeš pre nego što plavi dođu kući po tebe :D