Author Topic: Poslednji preliminarni intervju za Princess Cruises i P&O Australia ~ Jan 2012  (Read 24793 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia


PRELIMINARNI INTERVJU ZA PRINCESS CRUISES i P&O - JANUAR 2012

Poslednji preliminarni intervju za predstojeci trening i finalni intervju bice odrzan sredinom januara.

Predaja dokumenta je do 13.januara 2012.godine.

Nakon preliminarnog intervjua bice odrzani trening i finalni intervju za posao za kompanije Princess Cruises i P&O Australia.

http://www.radnabrodu.com/

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NightWolf

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Sefe, mozes mi molim te reci kada ce otprilike biti sledeci intervju? Koliko sam video to ide na otprilike svakih 2 meseca (znaci sledeci verovatno u martu pa onda u maju itd.)?

Tnx.  ;)

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Ja mislim da je na otprilike svaka 3 meseca. Intervju je trebao biti u decembru koliko ja znam. Pa po tome sledeci bi trebao biti u martu.

Offline jelena0303

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
  • Hvali more, drz se sanka....
    • View Profile
Bok, nova sam ovde. Moze li mi netko reci hoce li trening bit u Bg ili negdje drugdje?

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile

Offline jelena0303

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
  • Hvali more, drz se sanka....
    • View Profile
Super, bas se veselim... Jel ima neko ko ide za konobara u baru?

Offline bingodingo

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
prošao preliminarni za sc u dec jer zna neko kad će trening i finalni ništa mi još nisu javili

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
prošao preliminarni za sc u dec jer zna neko kad će trening i finalni ništa mi još nisu javili

Nisu jos nikom javili kada ce biti trening i finalni razgovor.
I ja sam prosao preliminarni u Novembu,a sada se ceka ovaj treci poslednji preliminarni koji vrlo verovatno ove nedelje i onda ce svima nama koji smo prosli javiti tacni datum treninga!

zzz

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Ovo je treci poslednji preliminarni :D

Offline Magi

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Uhhh prodje preliminarni, jedva se izvukao ...  oT  . Ima li jos ko da je bio na preliminarnom u SC izmedju 11 i 20 i 13h, koje sam video tamo, da su prosli :) ?

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Super, bas se veselim... Jel ima neko ko ide za konobara u baru?

Uhhh prodje preliminarni, jedva se izvukao ...  oT  . Ima li jos ko da je bio na preliminarnom u SC izmedju 11 i 20 i 13h, koje sam video tamo, da su prosli :) ?

ja sam se prijavila za konobara u baru i bila 17.jan na preliminarnom, super je bilo ali mi jos nisu poslali mejl... jel neko dobio odgovor?

Offline jelena0303

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
  • Hvali more, drz se sanka....
    • View Profile
Meni se jos niko nije javio, a trebali su do danas...

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Meni se jos niko nije javio, a trebali su do danas...
Jelena,ja sam ih danas zvao i rekli su da ce onima koji su konkurisali za Bar javiti sledece nedelje(23-30 Januar).Imao sam intervju sa g.Janosem i rekao mi je da mi je 2 godine iskustva malo za konobara jer treba najmanje 5,i ponudio mi je poziciju F&B utility iliti pomocnik u Baru i rekao da razmislim,da sam mlad (22god.) i da bih sigurno napredovao.Ja sam mu rekao ok.
Kako si ti prosla?
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
evo i ja sad procitala mejl. kasnice sa odgovorima za bar department, ne znam koja im je fora al' dobro...  :tuctuc: janosh

Offline jelena0303

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
  • Hvali more, drz se sanka....
    • View Profile
ej haj svima, mene ceka preliminarni, tako mi je ivan rekao kad je razgovarao sa mnom preko skypa! ja imam 3 godine iskustva kao konobar na brodu ali nije kruzer. rekao mi je da su velike sanse da prodem kao bar waiter pa se nadam... javljajte mi novosti.... :hehe: