Author Topic: viza za australiju  (Read 6901 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline siki

  • Forum Supporter
  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
viza za australiju
« on: 18/December/2011 »
Sljedeci brod mi je u australiji.
Jel ima tko da se ukrcavao u australiji?
Koja viza mi treba?

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Re: viza za australiju
« Reply #1 on: 21/March/2012 »
E to i mene zanima, jer gledam po sajtu za MCV i ima svakakvih informacija...te evisitors visa, te neki ETA...Ako ima neko koje vec to odradio, molim da nam pomogne...Hvala punooo :)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: viza za australiju
« Reply #2 on: 22/March/2012 »
pozdrav!

Viza za AUSTRALIJU je smejurija za dobiti. Besplatna je i cela procedura traje 10minuta. Dobijas tranzitnu vizu koja ti dozvoljava da udjes u AUS i moras u roku od 3 dana da izadjes. Aus ambasada je na Novom BG-u , ako o Srbiji govorimo. Agencija ce ti zakazati datum i dati svu dokumentaciju...

Za Juzni Pacifik ces imati poseban dokument, vizu, koja ti dozvoljava neogranicen broj ulazaka i izlazaka u sve drzave na Juznom Pacifiku ( Australija, Novi Zeland, Vanuatu, Nova Kaledonija, Fiji, Gvinea....), ali iskljucivo brodom.

Dakle, mozes da doletis u AUS i moras da izadjes iz drzave i da se ukrcas na brod. Kad ides kuci, ako letis iz AUS, ne treba ti viza posto mozes da udjes u drzavu sa broda, a mozes da izadjes kako hoces (avionom)...

Moras da pazis kad zavrsis ugovor posto Princess ne razmislja nekad normalno pa nameste ljudima da se iskrcaju u Novom Zelandu ili Vanuatuu i onda im bukiraju let preko Sidneja. Naravno, ne mozes da udjes u AUS ponovo avionom i onda imas pun k**** za*****ancija sa papirologijom. Bitno je da letis iz AUS ili ako ides iz neke druge drzave, onda da ti let ne ide preko AUS>...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Karaburac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 92
    • View Profile
Re: viza za australiju
« Reply #3 on: 23/October/2012 »
jel ima neko voljan da odvoji 10 minuta posto sam laik za popunjavanje dokumenata, u ovom slucaju form 876 za australijsku vizu:)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: viza za australiju
« Reply #4 on: 24/October/2012 »


sta je problem?
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: viza za australiju
« Reply #5 on: 24/October/2012 »
E to i mene zanima, jer gledam po sajtu za MCV i ima svakakvih informacija...te evisitors visa, te neki ETA...Ako ima neko koje vec to odradio, molim da nam pomogne...Hvala punooo :)

Ovisi da li se ukrcavate u Australiji ili van Australije. U mom slucaju ja se ukrcavam van Australije i u zemlju dolazim brodom tako da sam napravila taj MCV - nama su to jos na brodu rekli da moramo napravit. Trebalo mi je oko 10ak minuta da sve popunim. I nakon dan dva sam dobila povratni mejl da mi je viza odobrena i VISA GRANT NUMBER koji sam morala poslati crew adminu prije ukrcaja. No, sad moram napraviti visu za Dubai. Kak to ide? Jel netko zna? Tamo se ukrcavam. -()-

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: viza za australiju
« Reply #6 on: 24/October/2012 »
No, sad moram napraviti visu za Dubai. Kak to ide? Jel netko zna? Tamo se ukrcavam. -()-

Ja sam ju par puta kupio na aerodromu. $45. Ali nisam se ukrcavao. Čuo sam da se može kupiti i na Plesu, I think.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Re: viza za australiju
« Reply #7 on: 24/October/2012 »
Ja sam ju par puta kupio na aerodromu. $45. Ali nisam se ukrcavao. Čuo sam da se može kupiti i na Plesu, I think.

Da. Hvala. Izguglala sam u medjuvremenu.  :google!: A to za Pleso ne znam. Pitat cu. 40$ je viza uz Pomorsku. A bez je oko 20 il 25 $.