Author Topic: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod  (Read 213556 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

propalica

  • Guest
progutao sam svih 15, j****

Offline big mama

  • Registered
  • *
  • Posts: 30
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #1 on: 22/December/2007 »
Mene interesuje sta se tachno radi na tom medicinskom pregledu,ja sam zdrav prav i sve to,ali me interesuje jel se radi test na neke droge,jer sam na tom polju malko labilan....  oT ko radi te testove,jel neki njihov doktor,agencijin ili ga sami trazimo?

Zavisi ako si iz Srbije lekarski se radi u Beogradu i veoma je zaje... U sustini je princip isti za prekookeanske brodove svuda!

Naravno da se radi test na droge!Zamisli da im ode neko pa da pocne da krizira na brodu mislim da se cak zbog toga najvise i radi lekarski a i da se proveri da nemas neku zescu bolest poput side ili sta ja znam neki hepatitis C!

E sad ako si labilan na heroin onda lepo zaboravi na sve!Ako su neke "manje" opasne onda ti savetujem da lepo prestanes par meseci i vise!
Posto si pitanje postavio ovde pretpostavljam da STVARNO zelis da odes prestaces, u svakom slucaju ti savetujem da prestanes sta god da je i da se bavis nekim sportom!Jedan od boljih  ()()() preporucujem 3-5 puta nedeljno! ;D

Nacuo sam cak i posle lekarskog da prodjes i opustis se malo mislis da je gotovo pa poduvas malo pa odes na brod opusteno kad tamo posle nedelju dve,mesec dva ti banu ko to vec radi te testove i tako nasumicno izaberu par ljudi da testiraju i sta onda? Ajd kuci!

Mozda bi sef mogao o ovome malo vise da komentira?Jel bilo takvih akcija na brodu?

Mihajlo

  • Guest
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #2 on: 22/December/2007 »
ma kakav crni dop,ja volim da dunem malo s vremena na vreme,pa me to intesuje samo,al vec sam ja skontao shemu kako i tu da smuvam.... (X):)  


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #3 on: 23/December/2007 »
  Ljudi, manite se corava posla. Ja se ne mogu nacuditi koliko ljudi biva potjerano sa broda zbog pusenja mare.
Morate shvatiti da tragovi pusenja mare ostaju u organizmu jako dugo. Testiranja su cesta, i neizbjezna. Nekada testiraju samo grupu ljudi, a u regularnim intervalima i cijelu posadu. Jednom se u kratko vrijeme prosirila na Disney-u navika smrkanja kokaina ... 5 menadzera je dobilo otkaz u isti dan. Ako ste imali iluzije da se tako nesto moze na brodu sakriti, grdno ste se varali. SVE se o SVAKOME dozna. Ja sam jednom slucajno doznao da gotovo cijeli department zna svaki moj i najmanji korak; kada idem na kavu, kada idem na break, kada kojim dijelom broda prolazim ... nevjerovatno.
1200 ljudi, ali na jako MALOM prostoru. Kada ti je zivot ogranicen na mali prostor, onda pricas samo o onome sto te okruzuje.
Vrlo brzo ustanovis da sve znas, i onda se ohrabris i napravis glupost.
Cemu poduzimati ovakvu avanturu ako ces sve riskirati zbog jednog jointa? Koliko daleko u zivotu mozes dogurati sa ovakvim razmisljanjem? Druga stvar, posto brod prelazi brojne drzavne granice na svojem putu, bilo kakvu umijesanost u droge istrazuje ni manje ni vise nego FBI. Zelite li zaista u americku buksu sa optuzbom za international drug trafficking?
Jel mislite da ce ako vas uhvate samo reci, ok, ides doma, i to je to?  no;;;
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #4 on: 16/January/2008 »
jedno pitanje da se nadovezem oko droge sta biva ako ti se nadje droga u kaseti? a ti tvrdis da nije tvoja niti da je koristis ?
kontam da se popusi otkaz ali sta ako dokazes da nisi kriv jel se vrcas na posao  ili ides na sud da se ganjate  ""]] nekotam kako to.Drugim recima neko ti podmetne i ajd sad ti dokazi
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #5 on: 17/January/2008 »
jedno pitanje da se nadovezem oko droge sta biva ako ti se nadje droga u kaseti? a ti tvrdis da nije tvoja niti da je koristis ?
Drugim recima neko ti podmetne i ajd sad ti dokazi

Ovo je cisto teorijsko pitanje, drugim rijecima - ne dogadja se.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline jousephyne

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Mene zanima da li je neophodno obaviti medical check samo u jednoj, tacno odredjenoj lekarskoj instituciji, sto bi za Beograd bila na Nbg ili ga mogu obaviti i npr u Podgorici ili nekom drugom gradu uz potpuno istu proceduru. Ko odredjuje verodostojnost nalaza i lekarske institucije ? Da li agencija ima neke veze sa tim ?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Agencija ima puno veze sa tim.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bluedolphin

  • Registered
  • *
  • Posts: 21
    • View Profile
re: kompletna ekipa za okeanske brodove radila je i radi lekraski pregled u Beogradu, Drzavna ustanova, Medicina rada na Novom Beogradu, na Bul.Omladinskih brigada.Lekarski kosta za muskarce 8.240,00 din., za zene 8.800,00 jer imaju pregled vise, kod ginekologa.Dodje se u 7 ujutru, ide se u istoj zgradi od vrata do vrata, od specijaliste do specijaliste, na kraju kod glavne doktorke sa svim nalazima koja popunjava krajnji formular i to je to. Za recne, koliko ja znam, neke kompanije traze neke ne. Ali u svakom slucaju, lekarski pregled za recne je jeftiniji i to mnogo, a znam da ponekad traze samo da se na njihovoj listi lupi pecat lekara, pa ako imate prijatelja lekara... :)

Konfucije

  • Guest
danas sam zavrsio sa ljekarskim, kod tog batarela. trebam letjeti 19.05., ako sve bude islo po planu ;0

Offline jousephyne

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Pozz ljudi, zanima me da li moram raditi pregled u beogradskoj medicini rada ili mogu u Crnoj Gori na primer? I sta mislite, da li je mnogo lose za moju poziciju purser to sto nosim sociva?

Offline mihajlo021

  • Registered
  • *
  • Posts: 360
  • le padre mihajlo---MS Avalon Tranquility
    • View Profile
Pozz ljudi, zanima me da li moram raditi pregled u beogradskoj medicini rada ili mogu u Crnoj Gori na primer? I sta mislite, da li je mnogo lose za moju poziciju purser to sto nosim sociva?

nije samo cepaj mada sad imas toliko lepih cvika :D mozes i to :D samo koja ti je dhp? posto ja sad jos koji dan prodajem naocare :D
na glupa pitanja neodgovaram !!!

Offline jousephyne

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
 Nije neka dioptrija-1,5 u plusu..Hvala na entuzijasticno-pozitivnom odgovoru Mihajlo :D ..

storek

  • Guest
Zanima me koliko je potrebno od slanja rezultata sa lekrskog do odgovora dali si prosao ili ne.

DUBRAVACHIC

  • Guest
Zanima me koliko je potrebno od slanja rezultata sa lekrskog do odgovora dali si prosao ili ne.

Odmah sutradan znas