Posao na Brodu > Zdravstveni pregled za brod ~ Medical

Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod

(1/41) > >>

propalica:
progutao sam svih 15, j****

big mama:

--- Quote from: Mihajlo on 22/December/2007 ---Mene interesuje sta se tachno radi na tom medicinskom pregledu,ja sam zdrav prav i sve to,ali me interesuje jel se radi test na neke droge,jer sam na tom polju malko labilan....  oT ko radi te testove,jel neki njihov doktor,agencijin ili ga sami trazimo?

--- End quote ---

Zavisi ako si iz Srbije lekarski se radi u Beogradu i veoma je zaje... U sustini je princip isti za prekookeanske brodove svuda!

Naravno da se radi test na droge!Zamisli da im ode neko pa da pocne da krizira na brodu mislim da se cak zbog toga najvise i radi lekarski a i da se proveri da nemas neku zescu bolest poput side ili sta ja znam neki hepatitis C!

E sad ako si labilan na heroin onda lepo zaboravi na sve!Ako su neke "manje" opasne onda ti savetujem da lepo prestanes par meseci i vise!
Posto si pitanje postavio ovde pretpostavljam da STVARNO zelis da odes prestaces, u svakom slucaju ti savetujem da prestanes sta god da je i da se bavis nekim sportom!Jedan od boljih  ()()() preporucujem 3-5 puta nedeljno! ;D

Nacuo sam cak i posle lekarskog da prodjes i opustis se malo mislis da je gotovo pa poduvas malo pa odes na brod opusteno kad tamo posle nedelju dve,mesec dva ti banu ko to vec radi te testove i tako nasumicno izaberu par ljudi da testiraju i sta onda? Ajd kuci!

Mozda bi sef mogao o ovome malo vise da komentira?Jel bilo takvih akcija na brodu?

Mihajlo:
ma kakav crni dop,ja volim da dunem malo s vremena na vreme,pa me to intesuje samo,al vec sam ja skontao shemu kako i tu da smuvam.... (X):)  

CEO:
  Ljudi, manite se corava posla. Ja se ne mogu nacuditi koliko ljudi biva potjerano sa broda zbog pusenja mare.
Morate shvatiti da tragovi pusenja mare ostaju u organizmu jako dugo. Testiranja su cesta, i neizbjezna. Nekada testiraju samo grupu ljudi, a u regularnim intervalima i cijelu posadu. Jednom se u kratko vrijeme prosirila na Disney-u navika smrkanja kokaina ... 5 menadzera je dobilo otkaz u isti dan. Ako ste imali iluzije da se tako nesto moze na brodu sakriti, grdno ste se varali. SVE se o SVAKOME dozna. Ja sam jednom slucajno doznao da gotovo cijeli department zna svaki moj i najmanji korak; kada idem na kavu, kada idem na break, kada kojim dijelom broda prolazim ... nevjerovatno.
1200 ljudi, ali na jako MALOM prostoru. Kada ti je zivot ogranicen na mali prostor, onda pricas samo o onome sto te okruzuje.
Vrlo brzo ustanovis da sve znas, i onda se ohrabris i napravis glupost.
Cemu poduzimati ovakvu avanturu ako ces sve riskirati zbog jednog jointa? Koliko daleko u zivotu mozes dogurati sa ovakvim razmisljanjem? Druga stvar, posto brod prelazi brojne drzavne granice na svojem putu, bilo kakvu umijesanost u droge istrazuje ni manje ni vise nego FBI. Zelite li zaista u americku buksu sa optuzbom za international drug trafficking?
Jel mislite da ce ako vas uhvate samo reci, ok, ides doma, i to je to?  no;;;

mihajlo021:
jedno pitanje da se nadovezem oko droge sta biva ako ti se nadje droga u kaseti? a ti tvrdis da nije tvoja niti da je koristis ?
kontam da se popusi otkaz ali sta ako dokazes da nisi kriv jel se vrcas na posao  ili ides na sud da se ganjate  ""]] nekotam kako to.Drugim recima neko ti podmetne i ajd sad ti dokazi

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version