Author Topic: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod  (Read 213595 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline princeza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 83
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #120 on: 17/November/2009 »
da li u sustini mogu da odradim u drzavnoj ambulanti te testove sto nemaju na medicini rada u bg? za carnival koji se tacno testovi ne rade na medicini rada u bg da li neko moze da mi kaze?hvala

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #121 on: 17/November/2009 »
Ne radi se : Kalcijum,Kalijum, Natrijum, Anti HAV-Igm , test na barbiturate, test na Phencyclidine , i test na Benzodiazepin. Meni su jos radili i TPHA syphilis test

Offline aiitje

  • Registered
  • *
  • Posts: 138
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #122 on: 17/November/2009 »
Vakcina se prima u doktora Subotica institut Batut, u okviru klinickog centra

bravo zloco, sve sto je rekao tako je i meni su isto radili syphilis test
sve testove sam uradio pre malo manje od ned dana i poslao,
sada svaki boziji dan visim na netu i na mail-u kako bih se ponadao da su mi poslali papire i da krenem da vadim vizu !!! tuga ... :(
bas bi bilo lepo kada bi mi poslali sto pre
Moj moto : Obuci se minimalno da se osecas maximalno ...

Offline moravacso

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #123 on: 18/November/2009 »
ja sam vam vec napomenuo da nema potrebe da raditeneke testove u privatnim klinikama koje ne mogu da se rade u medicini rada.
odes kod lekara opste prakse,tvog lekara...trazis upute za vadjenje krvi,ELEKTROLITE(Caliju,Calcijum..),uput za neuropsihijatra,kupis DOA 10 test za droge,oko 1200 dinara,piskis i to odradis,on ti da potvrdu da si ok,i sifilis zj Vasserman test,to se radi u higijenskom..mada sam ja zurio pa sam eto to odradio u privatnoj i uzeli mi 500 dinara.
jer cujem da se dosta njih zeznulo pa sve kod privatnika uradili i odrali ih za jos 100 evara.tako da eto
mala pomoc
i da,u medicini morate biti do pola 9 ujutru,posle ne primaju
lekarski je 8400,a za devojke 8900...posto idu na 2 vise pregleda nego momci
pozz

Offline banex23

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #124 on: 18/November/2009 »
Ne radi se : Kalcijum,Kalijum, Natrijum, Anti HAV-Igm , test na barbiturate, test na Phencyclidine , i test na Benzodiazepin. Meni su jos radili i TPHA syphilis test

Svi ovi testovi se rade za Carnival i kostaju 4050 din. (neka labaratorija na kraju piramide) plus vakcina 1200 din (Batut).Za Royal,Princess i Celebrity ljudi koji su bili samnom na medicinskom nisu radili.

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #125 on: 24/November/2009 »
Test za muskarce u Medicini Rada NBGD kosta tacno 8250 din. bio sam pre 7 dana, sve zavrsite do 10 i testovi su gotovi vec oko 12. Ako se plasite da ne budete pozitivni na nesto, mozete da ponesete neciji urin.;)

Offline Neda

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #126 on: 26/November/2009 »
Pozdrav drustvo....
Sto se tice lekarskog pregleda za devojke,osim ginekologa ne razlikuje se ni po cemu od muskog pregleda. Ja sam samo kod ginekologa bila a sve ostalo sam zajedno sa deckom odradila.... Lak i nema stada se bojite i da kosto 8850 dinara za devojke..
Zivot je kratak :)

Offline TamaraSU

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 141
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #127 on: 26/November/2009 »
Da li se isto rade testovi i za Princess i Cunard kompaniju?

 i da li je to isto na medicini rada?

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #128 on: 26/November/2009 »
Da li se isto rade testovi i za Princess i Cunard kompaniju?

 i da li je to isto na medicini rada?

Ti medical mozes uraditi bilo gdje, za bilo koju kompaniju, vjeruj mi.
Bitno ti je samo da imas formu za medical i to je to, svaki doktor ti to moze popuniti na osnovu nalaza  ;)
Ako ti neko kaze...znas ovo i ono, za ovu kompaniju je drugacije, bla bla, ovde moras raditi pregled, etc...ne vjeruj im.
Evo postacu medical form za Royal Caribbean i Celebrity, ona je jedinstvena, tako da ljudi, cuvajte novac, ne dajte da vas agenti oderu ::yes:: :yahoo:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #129 on: 26/November/2009 »
Ja ne znam zasto daju brojeve telefona kad niko nece da se javi na Medicini Rada na NBG?
Zovem ih danima, niko da digne slusalicu... A hoce pare, lopovi...

Offline Neda

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #130 on: 26/November/2009 »
Ja ne znam zasto daju brojeve telefona kad niko nece da se javi na Medicini Rada na NBG?
Zovem ih danima, niko da digne slusalicu... A hoce pare, lopovi...
Izvini ali ne znam na koji broj zoves jer ja ih svaki put dobijem i cak me prebace da pricam sa doktoricom zaduzenom za lekarski i to sve u NBG...
Zivot je kratak :)

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #131 on: 27/November/2009 »
Izvini ali ne znam na koji broj zoves jer ja ih svaki put dobijem i cak me prebace da pricam sa doktoricom zaduzenom za lekarski i to sve u NBG...
Zovem na 011 2095 400 i tu na centrali se uvek jave, ali kad prebace niko se ne javlja...
Evo jutros su se javili posle 5 dana uzastopnih pokusaja! :banana:

Da li neko zna u kojoj laboratoriji u Novom Sadu mogu da se urade testovi na Barbiturate, Benzodiazepine i Fenilciklidin?

Offline Neda

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #132 on: 27/November/2009 »
Zovem na 011 2095 400 i tu na centrali se uvek jave, ali kad prebace niko se ne javlja...
Evo jutros su se javili posle 5 dana uzastopnih pokusaja! :banana:

Da li neko zna u kojoj laboratoriji u Novom Sadu mogu da se urade testovi na Barbiturate, Benzodiazepine i Fenilciklidin?
Probaj u MC Klinici 021-4740192,a inace sve to mozes kod svog doktora opste prakse da uradis,samo su ti potrebni uputi. Ja sam to odradila kod dokt.opste prakse samo sto za barb. i benz. ti je potreban test DOA 10 koji kosta oko 1200 dinara....
Zivot je kratak :)

Offline legionnaire

  • Registered
  • *
  • Posts: 63
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #133 on: 27/November/2009 »
Probaj u MC Klinici 021-4740192,a inace sve to mozes kod svog doktora opste prakse da uradis,samo su ti potrebni uputi. Ja sam to odradila kod dokt.opste prakse samo sto za barb. i benz. ti je potreban test DOA 10 koji kosta oko 1200 dinara....
Zvao sam MC kliniku, MedLab i jos neke privatne, niko od njih ne radi...
Cak i dom zdravlja (drzavni) sam zvao i njihovu laboratoriju, i tu sam dobio negativan odgovor.
Od svih tih laboratorija koje sam zvao jedino radi privatna "Biotest laboratorija" u Koste Abrasevica u NS, kod njih mogu da odradim sve sto ne rade u Medicini Rada NBG.

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Odg: Lijecnicki (medicinski) pregled za odlazak na brod
« Reply #134 on: 02/December/2009 »
ajde jedan brzinski kolko ce me doc lijecnicki u rijeci??