Author Topic: Jednom odlazi svako...  (Read 3658 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Jednom odlazi svako...
« on: 23/December/2011 »
Evo mene jos opet.
Samo bih zeleo da se jos jednom zahvalim svim ljudima ciji post-ovi su puno pomogli, Sefu zbog ovog foruma, mami, tati, tetki  :haha: i tako dalje.
Adios letim u 6 i 40.  :uzdravlje:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #1 on: 23/December/2011 »
 :uzdravlje:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline lazzar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #2 on: 23/December/2011 »
Nek je sa srecom! :uzdravlje:

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #3 on: 23/December/2011 »

 Srecno druze i mirno more ti zelim!!!  :plovim:

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #4 on: 26/December/2011 »
E ovak, prvi post sa broda :)
Put je bio nikakav, ameri ko ameri, zeznu rezervaciju leta, pa sam kasnio sa presedanjem u vasingtonu za new orleans... naravno da to nije kraj... izgube mi i torbu, iako je na torbi pisalo VELIKIM slovima prioritetan prtljag, ali naravno da to nema veze... e onda da mukama ne bi bio kraj, platio sam taxi sutradan 120 usd, buduci da mi je kompanija bukirala let iz baltimora... ali ajde nema ni to veze, jer opet... i taj let je kasnio pa sam se ukrcao na brod 2 minuta pre nego sto su zatvorili gate... i jos dodatno sto je lik sto me je cekao u orleansu otisao, mislio covek da necu doci, jer mi je avion kasnio... ajde ni to nema veze...
E sad malo o brodu,,, j***$$$$e koliko je ovo cudo, ne znam kakav je oasis ili alure... ali ljudi, ovo nije realno da moze da plovi  :haha:
Hrana je vrhunska, ne znam zasto se ljudi zale, ali stvarno joj nista ne fali.,... ispada da svi kuci jedu kavijar, pa im je sve na brodu bljak... cak je i kafa ok, ali stvarno... bez onog ali... sve je ok...
|Posao je ok, postoje samo 3 broadcasta, kanadjanin neki zuti i ja ... i skroz su ok momci...
Nije nista tesko.... sve se to inace radi na svim tv stanicama... inace sad idemo ka meksiku, i sad je ovde 10 i nesto pm ... i sutra moram da budem na poslu tek u 6 h pm .... ladovina... samo malo smaraju oni treninzi, ali sta da se radi... i to ce proci... i tako, javljam se ja jos uskoro

Offline Falcon_ns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 162
    • View Profile
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #5 on: 26/December/2011 »
 :yeah: neka je sa srecom  i samo gruvaj informacije  redovno da se javljas inace ce biti  :tuctuc:

moze i neka slika da padne

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #6 on: 27/December/2011 »
:yeah: neka je sa srecom  i samo gruvaj informacije  redovno da se javljas inace ce biti  :tuctuc:

moze i neka slika da padne

 Slike ... tesko, cekam da odemo na istok, pa cu tamo da kupim aparat, a i laptop.... trenutno se fotkam sa nasim zemljacima, pa ce oni valjda okaciti neke slike na Fb...
Danas je bio vrh dan, bili u cozumelu... sutra smo na kajmanskim ostrvima... i tako... imam za 2 sata snimanje 70's show-a koji ce biti na promenadi... nista specijalno, jedino me brine montaza u Avid-u, buduci da sam do sad samo cuo za taj program, a nikad radio u njemu...
Ceo posao broadcast-a deluje mnogo komplikovano, a verovatno nije... samo sam se ja usr*o jer mi je sve ovo novo, svi novi ljudi, novo okruzenje.... uzasno, skoro pa strasno...
Ali stvarno se isplati, jer kad vidim gde cu sve biti, prosto sve je mnogo lakse :)

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #7 on: 30/December/2011 »
Pređa lave udri cjepaj kidaj :)) ovdje se jede svaki dan lepina grah paprika kupus :D DOMACE aahhah zato pusti to sto nevalja + nikakvog redosljeda.
Zna se onome kome nevalja vjerovatno je izbirljiv. A posle radnog dana i kamenica da ti se skuha pojest ce se :DD
Svaka cast sto se javljas samo udri.  :yeah: :party: :party:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #8 on: 02/January/2012 »
Pređa lave udri cjepaj kidaj :)) ovdje se jede svaki dan lepina grah paprika kupus :D DOMACE aahhah zato pusti to sto nevalja + nikakvog redosljeda.
Zna se onome kome nevalja vjerovatno je izbirljiv. A posle radnog dana i kamenica da ti se skuha pojest ce se :DD
Svaka cast sto se javljas samo udri.  :yeah: :party: :party:

Znas kako, mogu se javljati redovno. Cak sta vise cesce sam na netu nego sto sam ocekivao.
0,06$ je minut brodskog neta, i uopste nije spor... Otvara youtube, bez problema. Cak je i telefon "dzabe". Skoro svaki dan se cujem sa mojima kuci. Za 20$ imam oko 45 min pricanja na fixni i oko 25min razgovora ako zoves na mobilni. Pri tom razgovaras iz svoje sobe ko gospodin covek... Nekad mi je toliko dosadno, da uzmem i setam se bzv po brodu, jer posao je laganica...

Offline Yellow/Respect

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Odg: Jednom odlazi svako...
« Reply #9 on: 09/January/2012 »
hajd, nek si se usrećio...odmah je i meni lakše... :uzdravlje:

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Odg: Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #10 on: 11/January/2012 »
Znas kako, mogu se javljati redovno. Cak sta vise cesce sam na netu nego sto sam ocekivao.
0,06$ je minut brodskog neta, i uopste nije spor... Otvara youtube, bez problema. Cak je i telefon "dzabe". Skoro svaki dan se cujem sa mojima kuci. Za 20$ imam oko 45 min pricanja na fixni i oko 25min razgovora ako zoves na mobilni. Pri tom razgovaras iz svoje sobe ko gospodin covek... Nekad mi je toliko dosadno, da uzmem i setam se bzv po brodu, jer posao je laganica...

Hvala bogu care da je ovako.. ;)
Ne treba se ni samo zalit.. Svaka cast. GOSPODINE  :nokti: :banana: :banana: :banana:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline svaus

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
  • Run while you're young
    • View Profile
Odg: Re: Jednom odlazi svako...
« Reply #11 on: 11/January/2012 »
E ovak, prvi post sa broda :)
Put je bio nikakav, ameri ko ameri, zeznu rezervaciju leta, pa sam kasnio sa presedanjem u vasingtonu za new orleans... naravno da to nije kraj... izgube mi i torbu, iako je na torbi pisalo VELIKIM slovima prioritetan prtljag, ali naravno da to nema veze... e onda da mukama ne bi bio kraj, platio sam taxi sutradan 120 usd, buduci da mi je kompanija bukirala let iz baltimora... ali ajde nema ni to veze, jer opet... i taj let je kasnio pa sam se ukrcao na brod 2 minuta pre nego sto su zatvorili gate... i jos dodatno sto je lik sto me je cekao u orleansu otisao, mislio covek da necu doci, jer mi je avion kasnio... ajde ni to nema veze...
E sad malo o brodu,,, j*$$$$e koliko je ovo cudo, ne znam kakav je oasis ili alure... ali ljudi, ovo nije realno da moze da plovi  :haha:
Hrana je vrhunska, ne znam zasto se ljudi zale, ali stvarno joj nista ne fali.,... ispada da svi kuci jedu kavijar, pa im je sve na brodu bljak... cak je i kafa ok, ali stvarno... bez onog ali... sve je ok...
|Posao je ok, postoje samo 3 broadcasta, kanadjanin neki zuti i ja ... i skroz su ok momci...
Nije nista tesko.... sve se to inace radi na svim tv stanicama... inace sad idemo ka meksiku, i sad je ovde 10 i nesto pm ... i sutra moram da budem na poslu tek u 6 h pm .... ladovina... samo malo smaraju oni treninzi, ali sta da se radi... i to ce proci... i tako, javljam se ja jos uskoro

pa to misle oni iz grada,,a ako si sa sela i naucen na svu hranu onda ti je sve dobro :DDDD,,sretno ti bilo dalje :)