Author Topic: kakav je preliminarni intervju za princess cruises?  (Read 4070 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Neshinger

  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Da li neko zna kakav je preliminarni intervju za ovu kompaniju? 12.1 idem na razgovor u agenciju za fotografa a preliminarni je 13.1 i malo mi je frka...

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: preliminarni za princess cruises
« Reply #1 on: 26/December/2011 »
mislim da je o tome pisano vise nego dovoljno na Forumu.

Da li bi bio ljubazan da potrazis, pa da onda uputis neko konkretno pitanje?


No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline lauGh

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Wulfi nemoj biti strog prema dragom Neshingeru  :)
Evo ja cu ti reci, posto nemam sta da radim trenutno. Bio sam tako malo po agencijama pa cu rado da podelim sa tobom sta i kako iz mog ugla. 2009 i 2012. Te '09 isto kao '12te ista prica isti uslovi iste pozicije.
Brzo ti odgovore na email kao sto si mogao primetiti (pretpostavljam), nekada su koristili extra kancelariju nekog advokata, sada neku krsh na Nbg. Srdacni Gospodin Djordje je tamo uz sekretaricu ispred koja je btw no comment  :facepalm:
Pozove te unutra, das svoj Cv sa 2 slike ako si ga poneo, precesljate malo to, on ce ti reci sta valja ispraviti. Krenuce iznenada na engleskom jeziku da prica sa tobom, tako da posto ti zelis da radis kao fotograf ne znam sta ce te pitati sem da pretpostavim opet, koju kameru koristis, koje objektive, koliko megapixela, sta najvise volis da fotografises, razlike izmedju wide angle i fisheye i sl. Sve u svemu frku ne trebas imati, to ostavi kod kuce, laganeze je to. Znaj sta govoris, ne zamuckuj, pitaj pitanja iako znas odgovore mozda i to je to, prosao si.
Na kraju razgovora ce ti dati listic na kome pise sta trebas sakupiti od dokumenata i predati mu i bices obavesten oko finalnog intervju koji bi trebao biti tad i tad( ne secam se tacno sta, bacio sam ga u prvu kantu). ni deset punih minuta nisam bio unutra oba puta kada sam bio. sledeci put cu na kaficu da odem, mozda ce duze trajati  :)
All ideologies are i***tic, whether religious or political, for it is conceptual thinking, the conceptual word, which has so unfortunately divided man.