Author Topic: New guy  (Read 1789 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Sten

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
New guy
« on: 28/December/2011 »
Pozz svima na forumu.
Imam 21 godinu i studiram IT,medjutim zbog finansija to je stavljeno na led zasada.Razmisljao sam i prolse godine da se zaposlim na brodu ali su me privatne obaveze sprecile,ovoga puta ih nema tako da se nadam da cu uskoro ribati palubu :)
Planiram da se prijavim kod agencija u januaru i jako bi mi znacilo kada bi mi rekli sta bih mogao da ocekujem.
Tecno govorim engleskim jezikom (c2 nivo ili c1 najnize) , imam malo iskustva u fotografiji i rada u restoranu kod mog rodjaka , imam i iskustva sa racunarima i tehnikom donekle.Ako je moguce izbegao bih najteze fizicke poslve (sta cu,kad jedem cackalice ;) ) , ali tezak rad mi nije problem (vec sada radim 2 posla nekoliko meseci po 8 sati).

Svaka sugestija i odgovor su mi dobrodosli.

Hvala unapred i pozz :)

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: New guy
« Reply #1 on: 28/December/2011 »
ako nemas nista protiv da radis sa novcem i ljudima, razmisli o recepciji.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Sten

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: New guy
« Reply #2 on: 28/December/2011 »
Ne,naprotiv,to mi cak i zvuci bolje od onoga sto sam zamisljao.
Imam nameru da se prijavim sredinom ili krajem januara kod par agencija,tako da me zanima koliki je rok cekanja na intervju (okvirno)
Takodje me interesuje kolika bi bila pocetna zarada za tu poziciju,ili ako neko ima predloga za neko drugo mesto?

Offline wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: New guy
« Reply #3 on: 29/December/2011 »
zarada za JAP poziciju na Princessu je $1400. Meni je na P&O AU$1800 ... Imas kod mene medju postovima opis te pozicije i bice jos informacija uskoro.
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced