Author Topic: Manje poznate agencije i posrednici  (Read 101274 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Manje poznate agencije za cruisere
« Reply #15 on: 19/December/2008 »
SkyLink JOBS

Human Resource Placement Company
+381 11 302 9000
+381 11 302 9005
marta.zolnaj@skylinkjobs.com
office@skylinkjobs.com

SkyLink Jobs is a registered recruitment and personnel placement agency located in Belgrade, Serbia.


Staff for luxury Cruise Liners

Beauty - licenced Beautician with some experience
Massage - licenced Masseuse, at least one year experience
Reception - female only, obligatory English and German/French/Spanish
Hair Stylists, Barbers - professional
Manicurist - several years of experience
Fitness Only - Instructor for different age groups

http://www.posao.hr/oglasi/staff-for-luxury-cruise-liners/174942/
http://www.skylinkjobs.com/
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Manje poznate agencije za cruisere
« Reply #17 on: 29/October/2009 »
http://www.nauticki-centar.hr/tekst.php?id=8

U prvi mah sam pomislio, evo konkurencije EP-u u Zagrebu, pod nosom, ali ne treba izgubiti iz vida da www.nauticki-centar.hr obecava samo tecajeve i prekvalifikacije, a to je od manje vaznosti u usporedbi sa pitanjem: Krcaju li oni na kruzere ili ne? Jer sto ce mi 4-mjesecni tecaj ako oni ne omogucavaju posao?

Vise mi izgleda da oni zele prodavati tecajeve nego sto zele omogucavati ljudima da se zaposljavaju na kruzerima.  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Odg: Manje poznate agencije za cruisere
« Reply #18 on: 29/October/2009 »
Quote
Nautički centar"d.o.o. uskoro otpočinje sa projektom "Gangway", koji je novina u posredovanju u zapošljavanju pomoraca i djelatnika odobalnih objekata (platforma).
Vjerujemo da ćemo kroz projekt "Gangway" uspijeti zaposliti značajan broj zainteresiranih osoba na poslovima časnika palube i stroja, elektroničara i elektičara, mehaničara, kuhara i konobara te osoba koje će obavljati razne dobro plaćene poslove na brodovima i platformama.

Na temelju pozitivne selekcije koju će provesti naša tvrtka te procesa prekvalifikacija, usavršavanja i osposobljavanja koje provodi naša tvrtka kćer - "Nautički centar - ustanova za obrazovanje odraslih" omogućiti ćemo Vam siguran i dobro plačen posao na stranim ili hrvatskim kompanijama.

Izvor: http://www.nauticki-centar.hr/tekst.php?id=8

sad kad i imal ist od te price
vrijeme ce pokazat

Offline monster

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 233
    • View Profile
Odg: Manje poznate agencije za cruisere
« Reply #19 on: 30/October/2009 »
GLOBMARINE LLC                                                                                                                                                    
 C r e w I n g   A g e n c y

Bijela b.b.
85340 Herceg-Novi
Boka Kotorska, Montenegro                                                          

Tel/Fax:  + 382 (0)31 323 014                                                    
       E-mail:   crewing@globmarine.com                                                                  
       URL:      www.globmarine.com                              

zna l ko ista o ovom gore   ""]]

ovi izgledaju jako profesionalni i odgovaraj na mail
ja sam im poslal mail i odmah su odgovorili


Trenutno uglavnom radimo sa teretnim brodovima.
Međutim cilj nam je da takođe razvijemo saradnju sa kruzing kompanijama. U tom smislu smo otpočeli saradnju sa grčkim kompanijama ''Easy Cruise'' i ''G Lines''.
 
 
Gligo Tomanovic
 
Globmarine L.L.C.
Bijela b.b., 85340 Herceg-Novi
Boka Kotorska, Montenegro

www.easycruise.com

Offline myjo33

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #20 on: 22/March/2011 »
evo i od mene par linkova proverenih 100 posto
www.connectjobs.de
www.cruisecareers.be
srecno :google:ˇ :D

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #21 on: 04/July/2014 »
Evo mene posle sto godina da vidim sta ima novo kod veeelikih brodova :)odustao sam od sve price ali brodove i dalje volim i zavidim svima koji plove :) da se ne bih reklamirao samo cu reci zasto volim brodove i dalje-otvorio sam turisticku agenciju i ovde i imam predstavnistvo u Grckoj,najbolji aranzmani su oni na brodu i najbrze se prodaju :)elem :)malo novina sto se tice agencija...dugo je u mom rodnom gradu bila tisina sa agentima za zaposljavanje,radio je Sea Works,izvarao ljude,nudio posao,uzimao pare,bla bla..pa nestao,nikoga nije poslao(inace iz Zrenjanina sam da bi znali odakle pisem i gde je lokacija o kojoj pricam :) ).E sad moram da nahvalim Vojvodinu,posto cujem kada dodjem kuci da u blizini Zrenjaninske bolnice na  Arcadiu salje izvesni Sasa,kazu ukrcaj je malo skuplji,ali decko odradi sve ,imam par zrenjaninaca koji su preko njega isli,sve sam cuo,cak i znam iz vidjenja i njega i njegovu zenu,ako je neko zainteresovan nek pise ovde naci cu mu broj :)to je dobro jer i mi odavde ako hocemo posao moramo najblize da idemo 100km do Bg.A Zrenjanin je velika opstina,malo tuzna sa toliko mesta uz njega,koja su opustosena u smislu nema mesta za nove zaposlene,nemaju ljudi gde da traze posao,ovo je mozda prilika a svima njima je blizu!Ponavljam jos jednom,ne reklamiram nikoga ali lepo je znati!Uz to imamo i grupu ljudi koji rade CV-eve za brod,za emirate,Ameriku,Spaniju i Italiju,drze male obuke koliko sam cuo dzabe koje upucuju ljude gde sta i kako,kome se obratiti za posao,pa pomazu u sastavljanju biografije,nisu valjda posrednici ali pokusavaju da pomognu...lepo je to znati! Video sam da imaju prezentacije u mesnoj zajednici,momci rade ,brodovi su nam se uvukli pod kozu  :)nadam se da sam nekom pomogao i pozdrav svim moreplovcima isefu foruma koji je sjajan pa je napravio ovakvo mesto gde mnogi vole da dodju :)

Offline YoungOutlaW

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 415
  • I am what I am..
    • View Profile
  • Company: MSC
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #22 on: 04/July/2014 »
Pozdrav.

Da li znas koje brodove ta  :airquotes: Arcadia  :airquotes: posjeduje ? Jer ja koliko znam, prije je najvise ljudi iz Zrenjanina biloo na kompaniji "Classic Int. Cruises" ili "Arcadi/Arcalia" kako je ko zvao.. I sada sto znam ta se kompanija zove "Portuscale" i sto mogu reci iz vidjenog je to da je strava i zasu :) Bio sam prije 3 mjeseca na jednom od brodova samo u posjeti, i to sto sam vidio i cuo ne bi preporucio.  :uzdravlje:

Online bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #23 on: 15/July/2014 »
www.oceanjobs.ro

Jedna od agencija na koju bi trebalo obratiti pažnju. Ukrcavaju  na MSC, a čini mi se i na još neke kompanije. Meni su za jako kratko vreme obezbedili glavni intervju, i nedugo posle toga su stigli LOE i karta. Sve se radi preko Skype-a, čak i polaganje obaveznog STCW sertifikata (to košta 370 evra), a provizija agenciji se ne plaća.

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #24 on: 29/July/2014 »
Druze pozdrav! Vidim da si isao preko Oceanjob.ro pa me zanima samo za koju poziciju si aplicirao ? I na koji brod si dobio da ides preko njih?
Hvala

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #25 on: 29/July/2014 »
www.oceanjobs.ro

Jedna od agencija na koju bi trebalo obratiti pažnju. Ukrcavaju  na MSC, a čini mi se i na još neke kompanije. Meni su za jako kratko vreme obezbedili glavni intervju, i nedugo posle toga su stigli LOE i karta. Sve se radi preko Skype-a, čak i polaganje obaveznog STCW sertifikata (to košta 370 evra), a provizija agenciji se ne plaća.

Koliko sam uspio primjetiti, za razliku od Kouzona koji na MSC krca samo koncesionare, ovi krcaju na sve pozicije.

Online bass.funk

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 144
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #26 on: 29/July/2014 »
@pp83zr - brod je MSC Divina, a pozicija je assistant video operater;

@rocco - tako i meni izgleda, samo što nisam siguran koje departmente tamo drže koncesionari. Neko je ovde nedavno napisao da je MSC nazad uzeo photo.

Malo se na forumu piše o njima, što mi je čudno. Makar Kouzon šalje dosta ljudi tamo, pa računam da će se uskoro pojaviti više informacija.

Offline Rocco_Barocco

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 602
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #27 on: 29/July/2014 »

@rocco - tako i meni izgleda, samo što nisam siguran koje departmente tamo drže koncesionari. Neko je ovde nedavno napisao da je MSC nazad uzeo photo.
 

Pa sad, sigurno koncesionari ne drže housekeeping, F&B, front desk i ostale core odjele. Uglavno, već se ovdje godinama pitamo kako se zaposliti na MSC-u kao recimo, konobar. Čini se da smo napokon dobili odgovor, samo mi nije jasno čemu toliki fokus baš na Rumunjsku. 

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #28 on: 29/July/2014 »
Pa sad, sigurno koncesionari ne drže housekeeping, F&B, front desk i ostale core odjele. Uglavno, već se ovdje godinama pitamo kako se zaposliti na MSC-u kao recimo, konobar. Čini se da smo napokon dobili odgovor, samo mi nije jasno čemu toliki fokus baš na Rumunjsku. 
Rumunji većinom pricaju talijanski jer su dosta srodni jezici, ljigavi su kao i Talijani pa su se valjda našli. I naravno uvijek vise ljudi ide iz zemalja koje su u katastrofalnom stanju, a Rumunjska je, vjerujem, itekako takva zemlja
Once a sailor, always a sailor.

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: Manje poznate agencije i posrednici
« Reply #29 on: 30/July/2014 »
Pa za MSC imam kontakt koji radi zaposljavanje  Waiter-a,necu da reklamiram ako je neko zainteresovan slobodno neka mi se javi...i ne samo Waiter-i vec ceo f&b department kao i housekeeping department...nema provizije,nema dodatnih troskova,bitan je samo STCW i gas :D moj telefon je + 381 64 086 2266 ili mail predrag83zr@gmail.com...slobodno me pitajte...ja nemam nikakvu zaradu od toga ali stvarno zelim da pomognem svakom ko zeli ukrcaj na MSC :)