Author Topic: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb  (Read 18363 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sassoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« on: 02/January/2012 »
Jel ide neko iz Srbije??

Offline sassoon

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #1 on: 13/January/2012 »
e pa jel neko prosao za Uniworld????? :hmm:

Offline Rubyna

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #2 on: 13/January/2012 »
Eto ja sam prošla!!!! Jučer dobila mail od Damira  :yahoo:

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #3 on: 13/January/2012 »
Jesi u prvoj ili drugoj grupi?

Offline Rubyna

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #4 on: 14/January/2012 »
To još ne znamo, Damir je napisao da ćemo doznati početkom veljače. Ma bitno da smo IN!

Offline rassta

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #5 on: 14/January/2012 »
jako je bitno u kojoj si grupi..ako si u prvoj grupi ides...a ako si u drugoj moze da ti se desi kao i meni i jos verujem 1000 njih da te nikad ni ne pozovu(na on hold sam od 9.1.2011,ja +1000 njih koji cekaju i nece docekati)...bez obzira na sve mozes da se nadas...ako te ne pozovu do jula neces ni otici...daj boze da si u prvoj...drzim ti palceve...

Offline Tompalino28

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #6 on: 14/January/2012 »
e to je golem zaheb onda...  :neee:
umreš čekajući  :deda:

Offline Rubyna

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #7 on: 14/January/2012 »
Pa kaj vas ima toliko puno koji čekate toliko dugo? Ja recimo imam primjer frenda koji je isto bio on hold a otišao nakon dva mjeseca.

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #8 on: 14/January/2012 »
Ajde sto smo on hold bili celu zadnju sezonu,nego sto ni za narednu nismo sigurni.Ko zna koliko nas ima sto cekamo i ko zna kada i da li cemo uopste i otici?!I mi smo mislili da je bitno samo da prodjemo intervju a ispalo je skroz suprotno.

Offline Cole

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #9 on: 15/January/2012 »
Ja nisam prosla  oT
Zanimaju me vasa iskustva, jer mi je ovo prvi intervju i bas sam bila ubjedjena da sam dobro prosla, bar sto se tice razgovora sve je bilo ok sa moje strane ...
Imate li kakav savjet , planiram da idem dalje u Bg ako me pozovu naravno. Pozicija za cabin stew.
Lijep pozdrav za sve i sretno !

Offline rassta

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #10 on: 15/January/2012 »
sta su te pitali?kakav je bio intervju?koja pitanja je ti je postavljala?nesto konkretno...zivo me zanima...ja sam sad prosla za viking,intervju je trajao nekih 35-40 min..i pitala me je sve zivo...a ja sam mislila da sam otisla na interju za posao..inace sam na uniworld-u na on hold za cabin stew.,i prodjoh i za viking za istu poziciju.intervju koji je bio 5og dec. ne moze da se poredi sa onim za uni od prosle godine...pa me zivo zanima sta sam propustila.inace sam htela doci na intervju i ove godine al bila sam sprecena...pa te molim da mi odgovoris...

Offline rassta

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #11 on: 15/January/2012 »
by the way zaboravih..rass kass je u pravu skroz.nas ima preko 100 koji su on hold od prosle godine za uni samo iz zagreba,a gde je jos mislim madjarska,bugarska i nem pojma koje jos zemlje...,a preko damira je otislo svega mozda 3-4 ljudi koji su bili on hold i to cini mi se da mi je rekao konobari. tako da izgleda samo dzabe smo potrosili vreme.dok drugi su odlazili koji nisu bili na intervju,koji ne znaju da rade posao,koji ne znaju e od engleskog.ljudi preko 30 nisu prolazili na intervjuu,a na brod sa strane su dolazili ljudi sa 40,50 god.a nas niko nije pozvao,i izgleda da niko nece ni otici.i meni je bio prvi intervju prosle godine,i jos mi ova na intervjuu rekla da cu otici na brod 100%,al nista od toga...

Offline Rubyna

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #12 on: 15/January/2012 »
Moj interview je trajao svega 5 do 8 minuta, nisam točno sigurna jer kad si unutra izgubiš pojam o vremenu. Ispitivala me općenito stvari o meni jer nemam apsolutno nikakvog iskustva s tom pozicijom za koju sam se prijavila. Bilo joj je čudno samo zašto nisam aplicirala za recepciju obzirom to inače radim godinama pa imam iskustva. A pitanja klasična; reci nešto o sebi u par riječi, koje su ti mane/vrline, zašto baš Uniworld, što misliš da ćeš postići radeći na brodu daleko od svojih, i meni najčudnije od svih: gdje sam naučila engleski. (mislim, kaj nije bitno samo da ga znam, a ne gdje sam učila, al ok) i to je to. Pratila je svaki moj pokret, riječi, doslovno me gutala pogledom.

Žao mi je što čekate toliko, možda to i mene čeka, ali eto, svi se nekako nadamo da ne bude tako.
Cole
Što je tebe ispitivala?

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #13 on: 15/January/2012 »
Cole nema objasnjenja zasto je neko prosao ili nije intervju.Jedino  je bilo sigurno da prosle godine nisu primali nikoga preko 30 godina.A za ostalo ko ce ga znati?Bilo je ljudi sa CV-jem za pozeleti,ogromnim brodskim iskustvom koji posao nisu dobili.

Eto sacekacemo jos tiih 20-ak dana,pa da vidimo sta ce biti sa nama koji cekamo celu jednu sezonu.Ne nadam se previse,jer smo dobilil mail da nismo u prednosti u odnosu na ove koji su tek ove godine prosli intervju.

Offline Cole

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Odg: Uniworld 8 Jan 2012 Zagreb
« Reply #14 on: 15/January/2012 »
Uh ja bih mogla satima da vam pisem,jer su svi oko mene na kruzerima.. 
Moj intervju je isto protekao brzo i lagano, 10-tak min ,klasicna pitanja koja je mogla da izvuce iz cv-a o meni , nemam iskustvo u ovom poslu pa se najvise bazirala zasto zelim ici i znam li ista o tome , sto sam kao sto i vama rekoh mogla satima da joj pricam , pa me cak i prekinula, bila nasmijana i rekla da sam izuzetno komunikativna , tako da sam ja izasla bas sretna kontajuci to je to...za ovu pozicuji mi je bilo receno da je bitan jezik, da nije presudno iskustvo ako im se svidis, inace imam 24 god. znaci nije ni to.
Ja nesto mislim da njima treba manji broj radnika, a kakvi su kriteriji to stvarno ne razumijem, jer mi ni momak nije prosao,a on je dosao sa odlicnim preporukama, radio je vec na Carnivalu i sad nam je zao sto smo propustili Viking, jer su imali mnogo ozbiljniji intervju, tu nam je drug prosao i sad ceka datum polaska.