Author Topic: Disneyland  (Read 2835 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Belgrade

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Disneyland
« on: 06/January/2012 »
Pozdrav ljudi,
Javljam se iz Disneyland Hotela,stigao juce. Maleri me neki zadesili od samog pocetka tako da je sve to uslovilo da na kraju budem sam u sobi koja je fenomenalna. Ogroman krevet,LCD,DVD,internet,klima... bice za*****ano kad dodje ukrcavanje ali bar malo da uzivam do tada  :banana:
Inace nema evropskih prikljucaka ni od korova,al srecom Rumun jedan kojeg sam upoznao ima tu malu napravicu tako da sam se izvukao :)
Ovde se provodi 2 dana i treceg je ukrcavanje. Danas smo bili na nekim safety casovima, sutra skakanje u vodu da dobijemo te sertifikate...trebalo bi i taj Disney traditions (ima u nekoj od tema) da se odradi,mada nesto mi se to bas i ne uklapa sa resporedom ali videcemo.
Karticom od sobe placamo hranu,imamo limit od 160$ koji kompanija pokriva. Sve preko toga ide na nas racun,kao i troskovi koji nemaju veze sa hranom (roomservice,itd). U nedelju je ukrcavanje,svi koji smo ovde u Disney Hotelu idemo na Wonder.
To je to za sada.

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Odg: Disneyland
« Reply #1 on: 09/January/2012 »
Nek je sa srecom.
Vidimo se, Aleks.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Belgrade

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 35
    • View Profile
Re: Disneyland
« Reply #2 on: 19/January/2012 »
Hvala majstore :)

Moracu samo da se ispravim - u diznilendu ide prvo 2 dana safety training,treci dan je Disney Traditions, a cetvrti dan (nedelja) je ukrcavanje. Svako dobija i karte za Disney theme Parks, i to za 2 dana. Rollercoasteri,raznorazne voznje i ostala cuda.... mnogo je dobro :D
Uglavnom, dobro zezanje ta 3 dana, upoznao sam neku OK ekipicu tamo.

Inace, jedan crnac sa Jamajke,mnogo dobar i lud lik, nije dobio safety sertifikat zato sto je jedan od uslova bio da se odrzava u vodi 1 minut i da otpliva 25m kako zna i ume bez pomagala ( inace ne zna da pliva, nista neobicno s obzirom da zivi na ostrvu?! :rofl:). Srecom ukrcao se s nama na brod,ali prebacili su ga na Dream gde ce isto to da polaze, ali sa life jacket-om.... tako da ko ne zna da pliva,bolje ne kse spremi  :smack: