Author Topic: utility cleaner... da ili ne ???  (Read 10362 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Zlatko99

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: utility cleaner... da ili ne ???
« Reply #15 on: 03/January/2012 »
Još kad se pogleda na Carnivalu to nije ni 500dolara,dvojica makedonaca koji su došli platili su 1600dolara za dolazak,a ako nakon 9mjeseci rada dobiju promociju moraju platit kartu kući i kartu nazad,što kad se sabere ispada da se radi za 170dolara mjesečno.Da bi se idući ugovor ako se ima sreće i dobije promocija startalo kao profesionalni čistač smrdljivih wc-a,gdje ponižavaju i maltretiraju van okvira svih dokumentiranih propisa.
Mislim da ona priča da nepostoji ponižavajuć posao ne stoji,nije bilo nimalo ugodno dok sam ispred javnog wca,noseći kantu i rukavice sreo zemljakinje hostese,trebalo im je pojasnit da moram da očistim wc ispred kojega su stajale,pa hrpa naših ljudi  na open decku,a ja sa metlom pa mi vele "pokupi ovo,pokupi ono",čak me i cabin stewart(što je zanimljivo i on je prije bio assistant) za*****avo pred gostima ponavljajući stalno "come on Zlatko clean your kaka",gostima to nije bilo ni najmanje smiješno,stalno prijetio da će koristit telefon ako nešto krivo napravim.Ma užas,cijeli taj housekeeping nevalja ništa,nijedna pozicija nije dobra.

Offline dogoargentino

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: utility cleaner... da ili ne ???
« Reply #16 on: 03/January/2012 »
hvala vam jos jednom na datim odgovorima... naravno da mi ovo znaci i da razmatram sve mogucnosti... :hmm:

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Odg: utility cleaner... da ili ne ???
« Reply #17 on: 06/January/2012 »
dogoargentino

jel ides sada polovinom januara na razgovor za housekeepinga??

Offline dogoargentino

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Odg: utility cleaner... da ili ne ???
« Reply #18 on: 11/January/2012 »
dogoargentino

jel ides sada polovinom januara na razgovor za housekeepinga??
da idem, ali na treninge. posto sam vec imao preliminarni i prosao. valjda ce treninzi sad sredinom januara... a glavni tu negde 20 - 25 januar.

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Odg: utility cleaner... da ili ne ???
« Reply #19 on: 11/January/2012 »
Za sta ides? Jesu li ti rekli kolika ti je plata? Ja sutra 12.01.2012. idem na pripremu za intervju.