Author Topic: Sta poneti od kuce na brod? - Prvi Ugovor  (Read 7890 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline lazzar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Sta poneti od kuce na brod? - Prvi Ugovor
« on: 12/January/2012 »
Znam da verovatno ima slicne teme, Sefe izvinjavam se, ne znam gde cu pre :).

Zanima me sta bih trebao da ponesem od stvari? Koliko majci npr pantalona kosulja??? Ili da ne nosim kosulje i pantalone? Svaki savet je dobrodosao.

Sve najbolje!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Sta poneti od kuce na brod? - Prvi Ugovor
« Reply #1 on: 13/January/2012 »
Visa kartica sa par stotina $ bi bila idealna stvar za ponijeti, i nešto sitno $ za kokakolu u hotelu.
Malo se toga može usporediti sa odlaskom na kruzer, i to je idealno vrijeme za napraviti neke pozitivne promjene u životu; prestati pušiti, dijeta ...
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline PedjaBGD

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 123
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Carnival CL, Royal Caribbean int.
  • Recruitment Agency: Self employed
  • Job Title: Entertainment Audio Video Technician, Head Broadcast Technician
Odg: Sta poneti od kuce na brod? - Prvi Ugovor
« Reply #2 on: 13/January/2012 »
Znam da verovatno ima slicne teme, Sefe izvinjavam se, ne znam gde cu pre :).

Zanima me sta bih trebao da ponesem od stvari? Koliko majci npr pantalona kosulja??? Ili da ne nosim kosulje i pantalone? Svaki savet je dobrodosao.

Sve najbolje!

Evo druze odma da ti kazem ne nosi nista... meni su izgubili torbu, evo sad ce mesec dana kako ne mogu da je nadju (zbogom stvari), ali kad razmislim ako se ikad budem vracao na brod nosicu samo rucni prtljag... Ne treba ti nista, sve sto ti bude trebalo mozes da kupis za male pare u portovima.
Ja sam u rucnom prtljagu poneo, cipele, crne pantalone, 2 majce, obicnu kosulju sa kratkim rukavima, 6-7 carapa, 5 bokserica, parfem, cetkicu za zube, i sta jos... farmerke u kojima sam putovao, patike, i dzemper... Veruj mi ne vuci bzv neku koferchinu u svakom slucaju nemas mnogo prostora za stvari, ja sam u single kabini, pa opet imam muku gde sta da stavim. Daleko bilo da nemam prostora ali opet, nije to kao sto je kuci... Tako da ponesi samo ono osnovno, u rucnom prtljagu i ponesi jedno 200-300 dolara cisto da ti se nadje... ja sam npr imao za*****anciju pa sam morao sam da platim taxi od vasingtona do baltimora 120 usd, tako da od viska dolara te nece boleti glava... poz i srecno

Offline lazzar

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Odg: Sta poneti od kuce na brod? - Prvi Ugovor
« Reply #3 on: 14/January/2012 »
Hvala PedjaBGD tako nekako sam i planirao. Da ponesem 1 cipele, 1 patike, 2 majce, duks, 2 para pantalona, licna higijena i to bi bilo to otprilike, tj poneo bi oko 10 bokserica i carapa i to je to...