Author Topic: Katie Clarke-Marine Recruitment Assistant  (Read 1302 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Bokyca

  • Registered
  • *
  • Posts: 81
    • View Profile
Katie Clarke-Marine Recruitment Assistant
« on: 13/November/2011 »
Pozz svima...
Juce sam poslala svoj cv i dobila povratni mejl od izvesne Katie Clarke-Marine Recruitment Assistant, koja mi se zahvaljuje i moli da se ulogujem na njihov sajt i ostavim podatke...E sad ono sto se meni malo ucinilo cudno jeste sto pored klasicnih generalija traze da se ostavljaju podaci tipa br pasosa...od koga je izdat ...s obzirom da nemam iskustva, nije li to malo cudno???
A mozda bzv paranoisem,ali ne skodi pitati...
moze li neko reci o samom procesu prijavljivanja-intervju-ukrcaj?! Hvala unapred...

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Katie Clarke-Marine Recruitment Assistant
« Reply #1 on: 14/January/2012 »
Pozz svima...
Juce sam poslala svoj cv i dobila povratni mejl od izvesne Katie Clarke-Marine Recruitment Assistant, koja mi se zahvaljuje i moli da se ulogujem na njihov sajt i ostavim podatke...E sad ono sto se meni malo ucinilo cudno jeste sto pored klasicnih generalija traze da se ostavljaju podaci tipa br pasosa...od koga je izdat ...s obzirom da nemam iskustva, nije li to malo cudno???
A mozda bzv paranoisem,ali ne skodi pitati...
moze li neko reci o samom procesu prijavljivanja-intervju-ukrcaj?! Hvala unapred...


Nema problema, Katie ti je poprilicno korektna cura, kao i cijela Viking agencija tako da njima mozes poslati sve u aplikaciji, neces imat problema