Author Topic: kolega mi nije uradio d1 zbog nekih obiteljskih problema  (Read 3148 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Sefe jedno pitanje,nisam znao di da ga smjestim pa ga ubacio ovdje....kolega mi nije uradio d1 zbog nekih obiteljskih problema ali je medical napravio pa ga zanima dali ce ga agencija uopce prosljediti kompaniji dok ne napravi d1,jer iduci d1  je zakazan tek za kraj mjeseca.naravno dobio je posao kad i ja(10.11.2011.).

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Nisam bio u sličnoj situaciji, nikada u životu nisam napravio D1  -()-
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
ok,hvala na brzom odgovoru.Ako netko zna neka samo pise... ???

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
Sefe jedno pitanje,nisam znao di da ga smjestim pa ga ubacio ovdje....kolega mi nije uradio d1 zbog nekih obiteljskih problema ali je medical napravio pa ga zanima dali ce ga agencija uopce prosljediti kompaniji dok ne napravi d1,jer iduci d1  je zakazan tek za kraj mjeseca.naravno dobio je posao kad i ja(10.11.2011.).


U svakom Letter of Employmentu stoji nekoliko stavki/ klauzula u kojima se jasno navodi tj. podsjeća što je crew member dužan imati sa sobom i koja mu je dokumentacija potrebna. Između ostalog tu je i valid Medical, isto kao i važeći pasoš sa važećom vizom C1/D1 ( najmanje 1 godinu ). Kad mu je ukrcaj? Neka kontaktira ambasadu i proba hitnim postupkom zakazati raniji termin. Uostalom, ako ide preko agencije, to bi trebala biti njihova briga i obaveza. Neka ih kontaktira i objasni situaciju i zamoli ih da mu srede novi, raniji termin !!!!

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
sa važećom vizom C1/D1

jel ima takva viza? C1/D1?
Valjda C1/D.
Ja sam mislio da on govori o nekom D1 treningu  +U+
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
da i mislio sam na tecaj d1(temeljna sigurnost na brodu)....kolega jos nije dobio datum kada ide pa ga je zato i zanimalo da ga agencija ne stavlja u stranu dok to ne rijesi...hvala

Offline tatinaprinceza

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 99
    • View Profile
jel ima takva viza? C1/D1?
Valjda C1/D.
Ja sam mislio da on govori o nekom D1 treningu  +U+


Da, da...ispričavam se !  b00/