Author Topic: Funny Interview - Princess Photographer - Volodya - Ukraine  (Read 5197 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Evo vam i jednog lika, mog kolege, koji radi dok ga ja snimam, il da kazem "radi" :)

Ovo je bilo par dana prije nego cu ja krenuti kuci pa smo se malo sprdali :) Evo  vidite sta ona kaze :) Uzdravlje svima :)

[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=8huuEPLqHDQ&list=UU95XIcjqlwqVFRSe_eWId4g&index=1&feature=plcp[/yt]

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Odlican video to je ono sto se trazi! :D  :yeah:
Hvala i bravo jos jednom!
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline Tompalino28

  • Registered
  • *
  • Posts: 52
    • View Profile
tsunami svaka čast za snimak majstore  :yeah:
:uzdravlje:

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Jel's to meni čini il mu blic ne okida :D  

i hteo pitati, što svi mrze tog Zacka?? Ko je taj frajer

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Jel's to meni čini il mu blic ne okida :D 

i hteo pitati, što svi mrze tog Zacka?? Ko je taj frajer
\

Drug masu puta meni dok sam tamo, uzivo, ucini se da ne blica, al u stvari blica hahahaha :) 

Brate Zack ti je jedan amerikanac, koji ima 6 ugovora, tipicni je amer, onaj koji konta da se oko nejga sviejt vrti, sin nekog lika koji ima tonu kesa, i dosao je na brod vise da se sprda i provodi nego da radi. Veoma je bezobrazn generalno, a isto tako i prema putnicima. Snimao sam ga jednom prilikom kako radi, pa cu postaviti video, samo ako nisam obrisao a moguce je lako da jesam , jer ne volim lika nikako...

Na sve ima odgovor, pametnjakovic je, a masu puta sam ja bio u pravu kad dodje do konflikta, al najbolji je u lizanju d***ta menadzerki, tako da takvi likovi dobro prolaze. Veoma je lijen , stalno je iza pulta i radi kaon esto na racunaru ovo ono, petlja...Al kad nesto sje*e, usere se totalno znaci, ne zna gdje goni, pravo amer, kao da je smak svijeta ako pogrijesi nesto...Voli da naredjuje mnogo  ... Sve u svemu, imao je srece pa ga nisam mlatio ..E to je ZACK :)  sretno ako ga upoznas :)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Odličan video!! Volim vidjeti te prave, iskrene intervjue, a ne ono što ti prikažu kad dodješ na intervju, ko fol sve divno i krasno, je kako ne  :rolleyes: :rofl: