Author Topic: Da li agencija dobije samo broj ljudi koje treba pa oni biraju?  (Read 10067 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Najveća greška koju čovjek na čekanju može učiniti je da odmah po prolasku interview-a rastrubi svima kako "ide u Ameriku"

Kako prolazi vrijeme, pritisak na tu izjavu postaje sve veći.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bfst zemun

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
brate nije poenta o pritisku..i licno mene niko ne pritiska..nego ne mogu da verujem da jos platis agenciji i jos treba da im podmazes da te posalju..a toga mi je preko glave..zato sto se u srbiji ne zna ko pije,a ko placa..ne znam kako je u drugim balkanskim zemljama, ali ovde je strasno..

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Why does a dog lick his balls? Because he can.
« Reply #17 on: 16/August/2012 »
Why does a dog lick his balls? Because he can.

It is what it is.
Nije to samo u Srbiji.
Uvijek se možeš zainatiti i ostati kod kuće.
Ja sam čekao 8 mjeseci, da bi me gazda Employment Power-a poslao na ovaj posao:

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline bfst zemun

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
posao je posao brate..bitno je da ne krades, nego zaradjujes..
nisam ja mamin sin da cu da se zainatim ili nadurim i da kazem da necu da idem.. :) ne plasim se ja posla brate..nego me izludjuje sto je tako kako je..a ne bi trebalo tako da bude..

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
Kad malo pogledate samo dvije agencije u hrvatskoj traze pare za ukrcaj, tj za njihove troskove i vi jos razmisljate da im date jos para?? doci ce jednog dana i tim razbojnicima kraj.  :deda:

[yt=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=YYbL-rU5sVk[/yt]
 

Offline ludilo

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Zemunac koliko dugo cekas na ukrcaj?Ja vise od 10 meseci.
Moj brod je odavno zaplovio

Offline bfst zemun

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
cekam od 24.05.
brate a kako ti cekas vise od 10 meseci, kad kazu da ne moze da se ceka vise od 9 meseci..zar to nije malo sumnjivo?

Offline ludilo

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
Fora je sto nisam jedini nego skoro svi iz grupe cekaju.Nema sta da bude sumnjivo tj. nisam prevaren jer nisam ni dinara jos dao a intervju prosao sredinom oktobra 2011.Iz agencije samo govore,cekaj,cekaj...
Moj brod je odavno zaplovio

Offline bfst zemun

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
brate ja imam ortaka koji je preko sea agency otisao krajem 2011 godine za ass. waiter-a i vratio se baja..ja bih na tvom mestu izguglao ko je zaduzen za tvoj odlazak..koja kancelarija.. u kaliforniji, majamiju..bilo gde i zvao bi ih telefonom..
dao si brate 100% za neku obuku, koju si imao pre intervjua..i za vizu..tako da nije da nisi dao nikakve pare..

Offline nmajm

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 89
    • View Profile
Kako to da jos nisi otisao,pa ja sam bila u toj grupi koja je imala interviju sredinom oktobra....a ja se evo vec vratila sa prvog ugovora i evo,cekam drugi....Poguraj ti to malo,nemoguce da se nije otvorila slobodna pozicija za tebe....za koju kompaniju si konkurisao?

Offline Mala_Sirena

  • Registered
  • *
  • Posts: 159
  • Primorka :)
    • View Profile
Ni ja ne mogu da vjerujem da i poslije 10 mjeseci sjedis i cekas nesto novo, a vidis da se nista ne desava. Zapucaj pravo u agenciju ili posalji mail direktno kompaniji, ma kakav mail, uplati kredit preko Skype-a i zovi ih, da hoces stvarno da odes nasao bi nacin da se snadjes, prema tome nemoj samo da kukas nego preduzmi nesto! :)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
... da hoces stvarno da odes nasao bi nacin da se snadjes, prema tome nemoj samo da kukas nego preduzmi nesto! :)

 :giggle:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ludilo

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
dobio sam royal ali eto nista.dejan mi stalno govori kako je situacija losa i kako sve manje ljudi treba i da ce mi javiti medjutim i dalje nista,kao u septembru ce znati sta se desava pa ce javiti.iskreno digao sam ruke od broda pa cak i kad bi me zvali pitanje je da li bih otisao.
Moj brod je odavno zaplovio

Offline legionnaire007

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1350
    • View Profile
dobio sam royal ali eto nista.dejan mi stalno govori kako je situacija losa i kako sve manje ljudi treba i da ce mi javiti medjutim i dalje nista,kao u septembru ce znati sta se desava pa ce javiti.iskreno digao sam ruke od broda pa cak i kad bi me zvali pitanje je da li bih otisao.

mislim da se to događa kad ljudi apliciraju preko agencija koje ne rade samostalno, vec ovise o drugoj posrednickoj agenciji...
Once a sailor, always a sailor.

Offline bfst zemun

  • Registered
  • *
  • Posts: 33
    • View Profile
da li ovlascene agencije imaju informacije o nasem konkretnom ukrcaju?