Author Topic: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.  (Read 9366 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline bora88

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
  • B.B.B
    • View Profile
Pozdrav svima!
Ovo mi je prvi topic.
Prijavio sam se za  Asst Stateroom Steward preko agencije EP iz zagreba, točnije preko dotičnog Siniše.
23.1. "training for Carnival Cruise Lines Housekeeping positions will be in Hotel “I” www.hotel-i.hr"
24.1. "Interview" (također u istom hotelu)

ovo mi je prvi takav interview.. zanima me što mogu očekivati taj prvi dan, (training) da li ima koga tko je već prošao da mi podjeli iskustvo što me čeka?
i možda ima nekoga tko ide na razgovor?
kolika je mogucnost da se dobije taj posao sa nekim osnovnim engleskim? razumjevanje, čitanje, ali malo poteškoće u pričanju samo zbog nedostatka prakse..
    -Sve pohvale za ovaj sajt, pročitao sam puno toga i doista je poučno :))-

Offline Marko87

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 46
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #1 on: 18/January/2012 »
Tesko da mozes da dobijes tu poziciju sa srednjim znanjem iz engleskog... ali nema veze, trazi sto bolju poziciju...mozda i prodjes..a sto se tice pripreme to sam ti vec rekao u p. porukama... nemoj da se cimas zbog pripreme.. to je samo prica. dolazis ti i jos ostali ljudi koji idu na brod, pa pricate i spremate se za glavni intervju...

Offline bora88

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
  • B.B.B
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #2 on: 18/January/2012 »
Tesko da mozes da dobijes tu poziciju sa srednjim znanjem iz engleskog... ...
Ne vjerujem u to

Offline veky87

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #3 on: 19/January/2012 »
Pozdrav ovo je moj prvi post.
Zanima me dali neko zna u vezi interw. za ass.waiter carnival kad bi trebao biti odrzan.
Ako neko ima saznanja bilo bih od pomoci. Hvala

Offline Zlatko99

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #4 on: 19/January/2012 »
Može se proć sa osrednjim engleskim,ja sam tako prošo.treba Marlins bit 75bodova,a i ako je naprimjer 65,to malo izmjene i svejedno se prolazi.Jedna cura iz Tajlanda je došla na tu poziciju sa katastrofalnim engleskim,šefovi su se isčuđavali kako je uopće došla na brod,nije kužila skoro ništa što su joj govorili na engleskom,nit je bila u stanju prolazit neke usmene testove,a ponovljeni Marlins na brodu pokazao je 20bodova,svejedno je ostala na toj poziciji mada su menađeri pričali o smaknuću,nisu mogli učinit ništa.Neke agencije koje oče ukrcat i uzet pare srede Marlins i progledaju kroz prste.
Dok naš Ep vodi dosta brige oko kvalitete kandidata,njihovom iskustvu i engleskim.Pogotovo iskustvo,gdje je najbolje što više lagat i agenciji i poslje na intervjuu,pošto 90posto pozicija na brodu su pozicije gdje uz tjedan-dva uhodavanja može radit čak i degenerik bez iskustva,a prvih par tjedana se i prolazi trening gdje i onaj ko ništa nezna i nije radio sličan posao sve nauči i po mom iskustvu na dobre pozicije na brod većina dolazi bez iskustva u tom poslu.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #5 on: 19/January/2012 »
Shta nebi mogo doci na asst stateroom steward, pa to je entry level pozicija, nesh ti problema, samo cistish po cile dane i embarkation dan prtljagu rijesavas.

A vjeruj da nasi ljudi su doktori za engleski s obzirom kaki ljudi na brodu rade.

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Pozdrav,prijavila sam se preko EP za housekeeping i razgovarala sam sa Sinisom i ok je prema meni,nije bio neljubazan ni nista slicno.Poslao me na test engleskog i bio je jako lak,ali sad cekam da mi jave kad je intervju,bojim se da nema nista bas uskoro -()-.Ne znam sta da radim,ukoliko se zna kad je iduci intervju za housekeeping u Zg molim vas da mi javite.pozdrav :(

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Cao svima ja sam danas bila u Zg na intervju za ass waitera i dobila sam posao sad moram samo na ljekarski i viza, :-))))'.
Nakon toliko cekanja i nadanja i dosadjivanja svima u EP isplatilo se na kraju uspjela sam  :run:.
Svako malo sam slala mailove Sinisi pa Deanu i bila sam dosadna trazila sam bilo koju poziciju bilo kad.
Bas su svi tamo simpa sta znam mozda se prave ali briga me dok su prema meni ok.
Samo lijepo sa njima,a sad jos malo i nadam se u skoro da idem.cekacu sta cu.
Nema vise intervjua do kraja godine tako ako neko nije sad stigao neka ceka  :(.
Javim kakav je bio ljekarski,procitala sam svasta i cula ali najbolje sam procijeniti.pozzzz  :plovim:.
Samo je najgore odustati samo napred  no;;; :party:

Offline Blade91

  • Registered
  • *
  • Posts: 232
    • View Profile
kao prvo čestitam  :-))))'!
zanima me koja su bila pitanja? kak ti ide eng. i jesi imala kakva iskustva prije oko konobarenja?

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
 Udjes i izadjes za 5 min !  Pitanja : Reci mi nesto o tom mestu gde radis, kakvo je to mesto i sta je najpopularnije od pica - to je sve

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #10 on: 01/April/2012 »
kao prvo čestitam  :-))))'!
zanima me koja su bila pitanja? kak ti ide eng. i jesi imala kakva iskustva prije oko konobarenja?
Ja sam jako dobra sa engleskim a sto se tice intervjua ma bas tako 5min ali nije me pitao za pica nista samo sta volim da radim u slobodno vrijeme i sta cu tamo raditi kad budem imala slobodnog vremena i jos me pitao da li cu spavati u slobodno vrijeme sto je odg NEEEEEEEEEE :party: Radila sam u jednom hotelu kao konobarica 2godine bas sam se ucila i sticala radno vrijeme i znanje za brod.

Offline dzidzi

  • Registered
  • *
  • Posts: 28
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #11 on: 01/April/2012 »
Vjeruj mi hoces spavat :D

Offline Biba

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Carnival Interview -Zagreb - 23. i 24. Jan. 2012.
« Reply #12 on: 01/April/2012 »
Vjeruj mi hoces spavat :D
Pa ok znam da hocu ali nije ne spavanje problem na zadnjem poslu sam spavala po 4sata i uvjek sam bila naspavana tako da mi nije problem,trudim se za ovo vec dugo ne planiram otici tamo i smao spavati i raditi onda mi je bolje da ostanem ovde ako nista necu vidjeti ni probati,znam da je tesko i da ne idem na odmor ali ne idem ini da spavam i samo radim nisam luda.Ma  :party::yahoo:......