Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 726011 times)

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #750 on: 09/February/2010 »
Evo ljudi moji danas dobio poziv da letim 20.02 :)  Brod je valjda isti samo se datum pomjerio :) 

Tamara ovo mi je prvi ugovor za Princess inace nije prvi ugovor inace  :)


Popeye, tacno je, iskusio vec prilikom prvog ugovora, dosao na brod a 2 moja druga tamo, s kojima sam poprilicno dobar bio, na Imaginationu, docekali me na vratima hahah :)

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #751 on: 09/February/2010 »
Evo ljudi moji danas dobio poziv da letim 20.02 :)  Brod je valjda isti samo se datum pomjerio :) 

Tamara ovo mi je prvi ugovor za Princess inace nije prvi ugovor inace  :)


Popeye, tacno je, iskusio vec prilikom prvog ugovora, dosao na brod a 2 moja druga tamo, s kojima sam poprilicno dobar bio, na Imaginationu, docekali me na vratima hahah :)
a da ja sam na imaginationu od 25.2 :) tj.25.2 letim hehe
preko amsterdama memphisa pa do miami-a
dobio novu kartu neki problem bio sa onom preko zuricha :p
ugl.sretno :)

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #752 on: 09/February/2010 »
Evo saznao sam detalje, 20.02. Crown Princess, u Majami letim, ne znam tacno kuda, nemam jos kartu :) Uglavnom destinacije su im  odlicne, prezadovoljan sam destinacijama :)  

Neno sretno ti, imagination mi je jako fin brod, ekipa je bila extra u svakom pogledu :) Dobio si dobar brodic :)

Dominik

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #753 on: 09/February/2010 »
bok tsunami daj mi reci odakle si ti i ako znas koji si hotel dobio u miami-u ja letim /20og isto ali brod mi je sensation :plovim:

Offline Boyan

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #754 on: 09/February/2010 »
Evo saznao sam detalje, 20.02. Crown Princess, u Majami letim, ne znam tacno kuda, nemam jos kartu :) Uglavnom destinacije su im  odlicne, prezadovoljan sam destinacijama :)  

Neno sretno ti, imagination mi je jako fin brod, ekipa je bila extra u svakom pogledu :) Dobio si dobar brodic :)
jel znas u kojem ces hotelu da budes u Miami-u? ja sam u Miami-u 20 na 21 feb. pa mozemo zajedno na miami beach malo da se zezamo  :) ja menjam brod idem sa Grandeur of the seas na Liberty of the seas  pa imam day off u Miami-u. Pozz
Ko nije plovio,
ko nije brodio,
ko se od orkanskih talasa skrivao,
taj kao da se upola rodio
i kao da je upola živeo.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #755 on: 09/February/2010 »
jel znas u kojem ces hotelu da budes u Miami-u? ja sam u Miami-u 20 na 21 feb. pa mozemo zajedno na miami beach malo da se zezamo  :) ja menjam brod idem sa Grandeur of the seas na Liberty of the seas  pa imam day off u Miami-u. Pozz
Bolje vam vam je na south beach,sad je aktuelniji on  :uzdravlje:  A hotel je vjerovatno CHATEAU BLEAU HOTEL

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #756 on: 09/February/2010 »
Bolje vam vam je na south beach,sad je aktuelniji on  :uzdravlje:  A hotel je vjerovatno CHATEAU BLEAU HOTEL

To ti je isto, kad ljudi kazu bio sam na Miami beach-u...podrazumijeva se da je south beach ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline dejanasrb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 62
  • Svi na brod! ODMAH!!!
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #757 on: 09/February/2010 »
jel znas u kojem ces hotelu da budes u Miami-u? ja sam u Miami-u 20 na 21 feb. pa mozemo zajedno na miami beach malo da se zezamo  :) ja menjam brod idem sa Grandeur of the seas na Liberty of the seas  pa imam day off u Miami-u. Pozz

I ja sam u Majamiju 20. sigurno..mozda 21.....nisam jos uzela ugovor da vidim koji hotel!!! Mislim Bojane da ce ona obecana kafica biti na Miami beach-u a ne u Bg  :uzdravlje:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #758 on: 09/February/2010 »
To ti je isto, kad ljudi kazu bio sam na Miami beach-u...podrazumijeva se da je south beach ::yes::
Neznam,moguce. Meni prijatelj neki dan govori koji je bio u Miami-u bas na miami bech-u,kaze prazno,pitao nekog covjeka sta je ovo pa nema svijeta-guzve,covjek mu rekao da je sad najaktuelniji south beach

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #759 on: 10/February/2010 »
Heh ja vam ljudi nemam pojma, moram da vadim ljekarski i vizu, a kad odem u BG po ljekarski uzimam garantno, ma joj show zivi, valja zavristi to sve za ovo dana sto je ostalo :) Tako da ja ne znam tacno kad sam tamo :) Sto se tice south beach-a i sl, ne patim od toga tako da ono, svejedno mi otisao ili ne :) Al u svakom slucaju ako se potrefimo, idemo na tu kaficu, osim ako ne smetam tebi vama dvoma ako ste vec unaprijed dogovorili kaficu :) ja sam tolerantan decko :) hahahaha :)

Mada ni ovaj datum nije 100 % siguran, tako da, vise ne znam ni gdje gonim :)  oT :run:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #760 on: 10/February/2010 »
tolerantan?e, to je bitno  :)

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #761 on: 10/February/2010 »
bio i ostao naravno :) ne kvarim nekome planove nikada :) hahahah :)))

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #762 on: 10/February/2010 »
Ev upravo sam dobio info:23 02 Carnival Mirale
Sarajevo-Zagreb-Amsterdam-Washington DC-Miami
 Ima li ko da ide tad?

Offline TiaMaria81

  • Registered
  • *
  • Posts: 32
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #763 on: 10/February/2010 »
Ovako...
Čula sam da su neki iz EP... koji su trebali ići 7.02. dobili odgodu za 20.02. pa pošto je to moj datum...  :run:
Mene sada zanima: Dal ima još netko tko je dobio odgodu za 20.02. možda iz neke druge agencije???
Hvala!
"U životu je izgubljeno samo ono čega smo se odrekli!"

Offline tsunami1984

  • Registered
  • *
  • Posts: 302
  • BANNED
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #764 on: 10/February/2010 »
Ovako...
Čula sam da su neki iz EP... koji su trebali ići 7.02. dobili odgodu za 20.02. pa pošto je to moj datum...  :run:
Mene sada zanima: Dal ima još netko tko je dobio odgodu za 20.02. možda iz neke druge agencije???
Hvala!

Heh meni su rekli 20.02. al evo upravo sam online sa agentima i kazu da postoji mogucnost da idem 18.02. znaci LUDNICA, kako stici po ljekarski i vizu do tada, asmo BOG ZNA !!!!

AL bice valjda nekako :)

Zop svima :)