Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 726248 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #900 on: 16/March/2010 »
10.4. u New Jerseyu.....ihaaa, još ne znam plan, ali uglavnom Explorer of seas

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Pozdrav svima sa Miracle
« Reply #901 on: 17/March/2010 »
 Pozdrav svima sa Miracle,upravo smo na karibima u st kittsu.sta da kazem?extra je,pravo dobro.ima dosta naseg svijeta tak da se svi vec poznajemo.posao,ma nije naporan,iskreno sam ocekivao da ce biti puno puno teze.ali mislim da je to od covjeka do covjeka,stvar radnih navika,al da ne pametujem.uglavnom sve je ok,nema mane nikakve sem........toliko sam izgorio u st martinu za par sati da nemogu da se micem hahahhahaha. Pozdrav svima i ljudi sam napriijed,nedajte se i krenite na brodove,necete se pokajati.pozzzzzzz

Offline Lucky

  • Registered
  • *
  • Posts: 114
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #902 on: 17/March/2010 »
Thx Dino ! I to što kažeš najvjerojatnije ovisi od ljudi do ljudi !  Evo šefe javio se Dino  :D

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #903 on: 17/March/2010 »
Pozdrav Dino ja dao otkaz prije dva tjedna sa Miracle :) Drugi ugovor mi trajao 3 tjedna. Živili :plovim:

p.s. ovi sto pricaju kako ekipa ne pise na forumu kad odu na brod, vidjet cu vas koliko cete razmisljat o forumu kad odete ;)

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #904 on: 17/March/2010 »
Suuuper Dino, eto mene i Blaugranea uskoro u tim krajevima, pa se vidimo....Uživaj   :uzdravlje:

Offline Blaugrane

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 336
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #905 on: 17/March/2010 »
pa iszina, slažem se s tobom oswald....nisam ja rekao da on treba visiti, već da bi bilo dobro da stavi koji post o poslu koji radi...

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #906 on: 17/March/2010 »
Ma kad dođes tamo si na milion strana. Ja sam kao htio s broda jednom nesto napisat o svemu tome, pa sacuvam tekst kao kasnije cu poslat, pa zaboravim i proslo 9 mjeseci :)

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #907 on: 17/March/2010 »
ako smijem pitati, zbog cega si dao otkaz Oswald?

Offline Marko - bgd

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #908 on: 17/March/2010 »
Pzdrav Dino82,

malo smo te ogovarali kako si zbrisao pre dve nedelje,a nema te da se javis da das svoje utiske,opaske...

Puno pozdrava i drago mi je da ti je vise nego ok .

A za to sto si izgoreo barem imas ko da ti maze ledja. :D

Offline Oswald

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 59
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #909 on: 18/March/2010 »
ako smijem pitati, zbog cega si dao otkaz Oswald?

Ma bilo mi malo dosta vec svega, ali cura doma je igrala najvecu ulogu u odluci..  :D

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #910 on: 18/March/2010 »
Pozdrav Dino82,
malo smo te ogovarali kako si zbrisao pre dve nedelje,a nema te da se javis da das svoje utiske,opaske...

Puno pozdrava i drago mi je da ti je vise nego ok .

A za to sto si izgoreo barem imas ko da ti maze ledja. :D

Hahaha ma nema frke sto ste ogovarali.
Ljudi, iskren da budem, da se radi-radi se, al nema govora o veslanju pod palubom i 14-16 sati dnevnog rada.
Ja sam sad na poslu a ev me na netu pa odo da zapalim hahhaa.
Šta ja znam, meni se jako svidja i drago mi je da sam se odlucio na ovaj korak. Forum me je dosta pripremio na sve ovo al ipak nista dok ne vidis iz prve ruke. Kazem, sve je u radnim navikama ljudi, nema tu puno pametovanja. Ima dosta naseg svijeta ovdje na brodu sto je jos jedan veeeliiikii plus, a bogme i tajlandjanki lijepih hahhahaha. Jos dva smo kruza na ovoj relaciji pa se selimo za New York, Bahame, Bermude itd tak da je i to ludilo, na bahamima imamo 2 overnighta cccc jupiiiii
Ljudi, cujemo se, sve najbolje, zivi mi, zdravi, veseli i debeli bili
pozz

Offline BgdDani

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #911 on: 18/March/2010 »
Ja sutra ujutru u 6.30h imam let preko Minhena. Jos neko?? Ajde javite se pa da blejimo zajedno po aerodromima.
 :run:
Inace promenili mi brod, idem na GLORY  :yahoo:

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #912 on: 18/March/2010 »
Ja sutra ujutru u 6.30h imam let preko Minhena. Jos neko?? Ajde javite se pa da blejimo zajedno po aerodromima.
 :run:
Inace promenili mi brod, idem na GLORY  :yahoo:
Sretno ti druze i sve najbolje.Ka dodjes na Glory,pozdravi mi molim te druga jednog,Haris iz Zenice,on radi kao supper club server tj sad sr to zove steakhouse.mirno more




Posto vidim da sam bio tema ev da odgovorim.Upravu je Flyfly,trebalo mi je malo vremena da se sve slegne i da dodje na svoje.kao sto sam i rekao kad sam polazio:naravno da cu se javljati(Tad da Sefe nemoras odma da me crnis).
Radim uglavnom 10 sati,jedan dan je bilo 1sat duze.trenutno sam nocna smjena,od 10 navece do 10 ujutro,sa dvije pauze po sat vremena.mada navece nema posla i mogu izaci kad hocu da zapalim,bezze nista strasno.tak da po danu imam vremena da obilazim svaku luku,zezam se.i da napomenem,ono sto je bahama mama govorila,nema ama nikakvesanse da je istina,to joj je sin nalagao,ak uopste postoji taj sin.jednom sa sse zaboravio odjaviti kd sam isao s posla,odma su me zvali u room service da se potpisem da nisam toliko radio i da sam se zaboravio odjaviti,tak da.....ak vas sta zanima pisite il ovdje il na pp cim stignem odg.pozzzzz

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #913 on: 19/March/2010 »
Inace promenili mi brod, idem na GLORY  :yahoo:

super!! :) ja isto sutra ujutro letim.
možda se sretnemo negdje u lukama prije nego glory ode put sjevera :)
svima koji uskoro idu puno sreće, javim se kad stignem s dojmovima.

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Houston
« Reply #914 on: 21/March/2010 »
pozdrav svima iz houstona!

ima naših ljudi u hotelu, super je atmosfera. ukrcaj sutra ujutro. :plovim:

pazite na letu, ako letite boeingom 777-300 bolje vam je da sjedite uz prolaz, pogotovo ako ste kraj emergency exita samo uzmite u obzir da su ta sjedala jako uska jer je i tray i onaj monitor u naslonjaču za ruke (s obzirom da nema sjedala pred vama) što sužava ionako uska sjedala.

sretno svima :)