Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 726380 times)

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #495 on: 30/November/2009 »
pozdrav svima.ev upravo sam dobio informaciju da se ukrcajemo na imagination ili miracle?e sad,zanima kakva su vasa iskustva s tim brodovima?ima li ko da je vec radio ili da radi na njima na poziciji a/w?kakvo je stanje?zvao me Sinisa iz EP da me pita odakle bi mi godilo da letim. :run: :run: :plovim: :yahoo:

Offline ex.tbf

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #496 on: 30/November/2009 »
 :-*  heeej hej pozdrav svima
 
  evo me doma vec 3 sedmice,cekan da mi jave kad iden nazad,a jedva cekan hahahaha,jos ne znan ni kad ni di iden...a valjda triban cekat,naravno ka i uvik hehe,ne znan nekad starboard kaze odma,dok si jos na brodu,nekad kad se vratis doma,a ja san trazila Freedom ots i nadan se da ce me tamo i poslat,pa akoi triban malo cekat nema veze,bila san na MOTS istvarno san se nauzivala i naradila,ali super super mi je bilo.... eto pozdravljan svih i javin se cim doznan kad odlaaaaaazin naaaaa moooooreeee juuuuhuu hu :-))))' :uzdravlje:

Offline pobunjeni

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 78
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #497 on: 02/December/2009 »
7. dec idem preko londona u sidnej, au ko ce da izbleji 8h na arodromu :D Jel se ukrcavao neko u sidneju u Mercure Hotelu?

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #498 on: 02/December/2009 »
danas me zvala Jasna iz Sarajeva,13-og moramo biti u miamiu,tak ta krecemo ranije.jos nezna koji tacno brod,jer na mom pise IMAGINATION a na zeninom MIRACLE,al je sve sredjeno da budemo odma skupa al nezna tacno koji od ta dva ce biti.idem sutra u banku da kupim PIN pa da mogu zvati ambasadu.znaci,u iducih 10-ak dana putujemo.i da,jos nikome nisam platio proviziju i karte,sto ne sumnjam da necu hahha.vjerovatno Jasni kad budem isao u po ugovore i u ambasadu
pozzz   :plovim:

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #499 on: 02/December/2009 »
Jos jednom,sve najbolje druze, i zavidim ti  ;)

Offline vuduli

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #500 on: 02/December/2009 »
Ja sam danas dobio vizu , trebao bih za koji dan , cekam kartu pa da znam tacno .
U ugovoru pise Miracle , pa cemo vidjeti sta ce biti .

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #501 on: 02/December/2009 »
zloca,hvala prijatelju.nadam se da cemo se negdje sresti pa da cugnemo po jednu.cujemo se jos


vuduli,kad ides druze,odakle si??pa moguce je da cemo biti na istom brodu.meni na ugovoru pise MIRACLE a zeni IMAGINATION al ce nas tamo staviti na jedan od ta dva.13-og moramo bit u miami-u.javi se na pp
 :uzdravlje:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #502 on: 02/December/2009 »
dajte ljudi zna li iko sto o carnival dream :P ima li ko sa ovog foruma da ide na taj brod i da li ima ikakve sanse da se ljudi sa razlicitih brodova upoznaju , kao npr da li ima neka zajednicka luka gdje bi pukom igrom srece mogli sretnuti raja kao sto je dino82 i tako to hehehe
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #503 on: 02/December/2009 »
drug moj,mi se nadam se vidimo sad u petak.a to za luke i dje cemo se sresti,otidji na cruisett.com  tu imas sve planove kada i hdje ti je brod i koji su brodovi snjim u luci.na nekoliko mijesta nam se podudara bit cemo zajedno u luci,vec sam provjerio   :run:   :uzdravlje:  :yahoo:

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #504 on: 02/December/2009 »
drug moj,mi se nadam se vidimo sad u petak.a to za luke i dje cemo se sresti,otidji na cruisett.com  tu imas sve planove kada i hdje ti je brod i koji su brodovi snjim u luci.na nekoliko mijesta nam se podudara bit cemo zajedno u luci,vec sam provjerio   :run:   :uzdravlje:  :yahoo:
ma hocemo a ovaj link je super hehe :run:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline Dino82

  • Registered
  • *
  • Posts: 286
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #505 on: 03/December/2009 »
haha pa vec sam ja to malo njuskao i gledao,valja buraz
pozdrav

Offline vuduli

  • Registered
  • *
  • Posts: 9
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #506 on: 03/December/2009 »
ima li ikog da ide 5. iz zagreba ?

Offline nniinnaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #507 on: 03/December/2009 »
19.12 Orlando ukrcaj na Carnival Dream oT oT
Sretan mi Bozic na tocno na fun day  :run: oT :run:

Offline zloca87

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #508 on: 03/December/2009 »
Odose svi osim nas jadnih bar waitera  -()-

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Odg: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #509 on: 04/December/2009 »
hhaahahahahha, da, xD, tuzna istina...lol

al gle ima tu nesh pozitivno, xD, ocito im je toliko dobro na brodu da ne zele sici sa njega pa "jebu nas", al nea veze, zaj cemo i mi njih:D

sto se tice svega toga, ja na cekanju sutra tocno 3 miseca, da vam recen pravo neznan shto da recen, upisa skolu za barmena u rijeci, to mi je do kraja 12 miseca, onda ce valjat poso naci neki...najvjerojatnije u zg...ak mi legne stogod fino necu ni ici...pa bolje mi sezonu na moru odradit ko barmen za "finu lovu" nego se ici zaj na brodu...ionak prvi ugovor pusiona bude...prova cu odgodit do 10 miseca dogodine ako bude islo a ne vidin razloga da bude problems, ugl vidi cemo...al ono lagano san prekrizi to, reka san josh u 9 misecu ak me ne zovu do 1 miseca necu ni ici, a kak je krenulo tak ce i biti, :D, ma bash me briga, dont wory ljudi, be hapy, life is good, dobro seren:D,