Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 726240 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline Vlade

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #105 on: 29/October/2008 »
Pozdrav svima, evo nadjoh malo vremena pre nego sto cu da izadjem u Hong-Kong. Hook, ne brini se nista, kad dodjes o svemu cemo lagano. Ja kad sam se ukrcao, niko mi nista nije objasnjavao, sve sam morao sam da pitam i da se snalazim. Jednostavno, to je najteze u startu a najvaznije da sto pre naucis da se kreces po brodu, ja sam recimo za 6 dana toliko setao po brodu da sad znam sve ono sto mi treba. Sto se tice tehnike i ostalih za*****ancija nemoj nista da donosis jer sve imas ovde. od prvih para mozes da kupis sebi lap-top i sve ostalo sto ti treba a i ne treba ti toliko jer sve imas na brodu. U sobi sam sa jednim Filipinom koji je inace ok, ali kad budes dosao videcu kakav si lik, pa cemo mozda traziti da budemo zajedno u sobi, naravno pod uslovom da si normalan, he-he. toliko za sada pa se chukamo kashnije, aj zdr....
Krle brate, reci koju, sta se desava sa tobom, ima li nekih novina za ukrcaj.
pozdrav svima

Captain Hook

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #106 on: 29/October/2008 »
 :rofl: Heheeeee joj pa sigurno da sam normalan j````` ne brini ti za to i bas mi je drago sto ides u Hong Kong pa daj vidi neku ribu nadzi ima tamo hehehe dosta cura buraz.
Nego bas mi je drago da ima tamo sve jel nemoram kupovat samo Waerles dali ima net to me zanima ili ides u Net Caffe...
I pazi se sa filipincom da ne posizi usret noci heheheheheeee ajde sretno buraz i sve najbolje kucamo se do 12 decembra kao ima nesto zanimljivo i to je to sretnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :plovim:

Offline gogax

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #107 on: 31/October/2008 »
13.12.carnival inspiration,miami.Ima li tko da ide tada?? ""]]

Offline mikele

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #108 on: 02/November/2008 »
E BRATE HOOK, MIKELE ODJE! TI I MOJ DRUG VLADA O SVEMU SAMO NEPITAS JEL TREBA NAMA NESTO? VIDI RODJO BEZ RAKIJE IMOZES NEKAKO DA DODJES ALI MOLIM TE PONESI BRE BAR STO GRAMA GRAND KAFE PA NEKA IDE ZIVOT.     :uzdravlje: BEZ KAFE I RADZE KAO DA NISI NI DOSAO. PONESI I NEKE NOVINE DA VIDIM CIRILICU...              AJD PA NEMOJ DA STA ZABORAVIS... BRACA CEKAJU :run:

Captain Hook

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #109 on: 02/November/2008 »
E BRATE HOOK, MIKELE ODJE! TI I MOJ DRUG VLADA O SVEMU SAMO NEPITAS JEL TREBA NAMA NESTO? VIDI RODJO BEZ RAKIJE IMOZES NEKAKO DA DODJES ALI MOLIM TE PONESI BRE BAR STO GRAMA GRAND KAFE PA NEKA IDE ZIVOT.     :uzdravlje: BEZ KAFE I RADZE KAO DA NISI NI DOSAO. PONESI I NEKE NOVINE DA VIDIM CIRILICU...              AJD PA NEMOJ DA STA ZABORAVIS... BRACA CEKAJU :run:
_______________________________________________________________________________________________________

Heheheee Mikele brate daj listu ajde sta da donesem hehehee i kolko kila Grand kaffe sta je to sto grama nema ni 3 dana heheheeee vidimo se jesil ti vec na Shipu ??!??!?!?!

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #110 on: 03/November/2008 »
Pa gde si Vlade prijatelju!? Kako si mi ? Vidim da je super i da su utisci odlicni sto me raduje....... Samo jos tranzitna viza i sve je sredjeno , bice valjda kako mi je stiglo, Sun princess 18dec Melburn, tamo me ceka prijaelj Dinca iz Zrenjanina pa ce biti ok....Inace sam ok....Pisi malo kada budes imao vremena......  :plovim: mirno more
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline mili_vanili

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #111 on: 03/November/2008 »
Azamara Quest 22.11. pa ako ima koga nek se javi
Poz
Aloha

Offline mili_vanili

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #112 on: 03/November/2008 »
Azamara Quest 22.11. pa ako ima koga da je tamo, ili da tek ide nek sa javi na PM
Adios
Aloha

Offline notorious

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #113 on: 03/November/2008 »
13.12.carnival inspiration,miami.Ima li tko da ide tada??



I ja isto idem 13.12 ....  :uzdravlje:

Offline Vlade

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #114 on: 04/November/2008 »
Brate Krle, samo lagano. Evo ja i Mikele blejimo na netu. Inace i Mikele je iz Zrenjanina. Samo nemoj da se razocaras kad stignes. Prvih par dana je surovo do jaja i dolazices u situaciju da se zapitas sta ti je sve ovo trebalo. Posle toga ulazis u fazon i sve ce biti ok. Reci Dinchi da se javi na forum, Mikele se interesuje odakle je.
Samo napred matori, a ti Hook kao sto smo rekli, bez kafe i rakije ne razmisljaj da kreces.
Pozdrav

Offline Ljuba

  • Registered
  • *
  • Posts: 19
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #115 on: 04/November/2008 »
kako je na Splendoru?Aj pisi da te pitam nesto!!

Offline Panonski mornar

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #116 on: 04/November/2008 »
Mikele ( Vaske brate ) da ti javim, Dincha je sa ZP - poznajem ga ja ( sad znas i ko sam ja ). Krle brate ako imas Dinchin mail ajde ga ostavi na forumu da mogu da se cujem sa njim. E da ne zaboravim, ako budem dolazio na Diamond kafa i rakija su vec spremni i pelinkovac naravno ;)

Offline Krle

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 167
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #117 on: 04/November/2008 »
Poz Vlade..... Ma izdrazacemo taj pocetak pa posle kao sto kazes lagano...... A Dinci je pravo ime Bibercic Dusan, lici na Dincu pa ga ja tako zovem.... Reci cu mu da se javi na forum..... Aj pisi kada imas vremena....... POZZZZZZZZZZZZZZZZZz
Nije bogat onaj koji ima mnogo , nego onaj kome malo treba ! ! !

Offline Vlade

  • Registered
  • *
  • Posts: 10
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #118 on: 08/November/2008 »
Ej Ljudi, nemoj neko stvarno da se zezne pa da ponese flasirano pice tj, domacu rakiju u originalnoj ambalazi, za kafu i moze nekako da prodje valjda, a za rakiju obavezno da se promeni ambalaza, najbolje da bude plastika od 0.5 l za ice tea recimo jer najvise lici. I onda moze da prodje. Ako ce neko da donosi rakiju neka ponese malo od svega. sljivu obavezno, moze i kajsija a i viljamovka ne bi bilo lose. Shefe reci nesto na ovu temu ako vec nisi. Ima li sanse da prodje ovako u plastici od 0.5 l.
Pozdrav svima.

Offline PoP ZmaY

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #119 on: 08/November/2008 »
Ej Ljudi, nemoj neko stvarno da se zezne pa da ponese flasirano pice tj, domacu rakiju u originalnoj ambalazi, za kafu i moze nekako da prodje valjda, a za rakiju obavezno da se promeni ambalaza, najbolje da bude plastika od 0.5 l za ice tea recimo jer najvise lici. I onda moze da prodje. Ako ce neko da donosi rakiju neka ponese malo od svega. sljivu obavezno, moze i kajsija a i viljamovka ne bi bilo lose. Shefe reci nesto na ovu temu ako vec nisi. Ima li sanse da prodje ovako u plastici od 0.5 l.
Pozdrav svima.


heheheheh vec gori pod nogama!?

nema vlade sljive dok ne dodjes doma... hihihi ;)