Author Topic: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?  (Read 726119 times)

0 Members and 12 Guests are viewing this topic.

Offline Joni

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #375 on: 25/May/2009 »
evo ja 31.05 letim u Miami.
carnival imagination.

Offline black_one

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #376 on: 25/May/2009 »
evo ja 31.05 letim u Miami.
carnival imagination.

gratz  ;D

Kolko prošlo vremena od interviewa ?

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #377 on: 27/May/2009 »
prosla interview 1.5 za carnival.uradila ljekarski i zdrava ko dren :banana: sad cekam LOE pa viza i  :plovim:

Offline tandrchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • Give yourself the highest standards!
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #378 on: 27/May/2009 »
prosla interview 1.5 za carnival.uradila ljekarski i zdrava ko dren :banana: sad cekam LOE pa viza i  :plovim:
Kad si imala ljekarski? I ja sam prosao za carnival 01.05. i dosad jos nista
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally used up and worn out, shouting: "...MAN, WHAT A RIDE ! "

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #379 on: 27/May/2009 »
ne znam tacno kad je bio ljekarski,mislim prije 3 sedmice. vjerovatno smo se vidjele u ZG-u? da nisi iz Doboja? pa sta ti kaze agent kad ce biti? trebalo je to vec da uradis.. ::yes::

Offline tandrchak

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 14
  • Give yourself the highest standards!
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #380 on: 27/May/2009 »
ne znam tacno kad je bio ljekarski,mislim prije 3 sedmice. vjerovatno smo se vidjele u ZG-u? da nisi iz Doboja? pa sta ti kaze agent kad ce biti? trebalo je to vec da uradis.. ::yes::
Ja sam slao Andreju mail u Zg u agenciju, on mi odgovorio da je ljekarski u Beogradu ili Zagrebu i da cu biti obavijesten na vrijeme. To je sve. A mail sam mu slao 10-ak dana poslije intervjua, znaci negdje polovinom ovog mjeseca.
Life's journey is not to arrive at the grave safely in a well preserved body, but rather to skid in sideways, totally used up and worn out, shouting: "...MAN, WHAT A RIDE ! "

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #381 on: 27/May/2009 »
Ja sam isla preko Milosa iz BL sve pohvale za njega jer nam je sve fino objasnio i organizovao!  ::yes::
e sad da sam ja na tvom mjestu ja bi pustila kraju mail on je to mozda dobio i smetno s pameti,ljudi imaju puno posla.. nego ti fino pozovi lika telefonom to je ipak drugacije i objasni da nisi jos uradio ljekarski i pitaj kad mozes.ako mozes u bg onda idi tamo jer mislim da je jeftinije i da je sve na jednom mjestu,nisam sigurna ali to jos razuvidi..
Znaci zovi odma ako treba i svaki dan i pitaj ,ipak tebi treba posao ne njima..oni vec imaju posao! a taj ljekarski ti je bitan da ti mogu dalje sredjivat papire,trenutno tapkas u mjestu.. :deda:

Offline snezavd

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #382 on: 27/May/2009 »
Ja sam isla preko Milosa iz BL sve pohvale za njega jer nam je sve fino objasnio i organizovao!  ::yes::
e sad da sam ja na tvom mjestu ja bi pustila kraju mail on je to mozda dobio i smetno s pameti,ljudi imaju puno posla.. nego ti fino pozovi lika telefonom to je ipak drugacije i objasni da nisi jos uradio ljekarski i pitaj kad mozes.ako mozes u bg onda idi tamo jer mislim da je jeftinije i da je sve na jednom mjestu,nisam sigurna ali to jos razuvidi..
Znaci zovi odma ako treba i svaki dan i pitaj ,ipak tebi treba posao ne njima..oni vec imaju posao! a taj ljekarski ti je bitan da ti mogu dalje sredjivat papire,trenutno tapkas u mjestu.. :deda:

Cao "Vjestica " ja sam imala intervju u Beogradu 02.05. i prosla sam.
Takodje, dobila sam od Sinise mail sa svim onim papirima za lekarski, medjutim ne pise mi tacan datum, vec mi je on rekao da ga obavim sto pre.
Zanima me kakva je procedura posto si ti uradila lekarski? Sta se dalje desava?

Ja radim lekarski u Beogradu, ali posto oni ne rade sve analize, neke mogu uraditi i u svom gradu, a njih sam bas danaa obavila, tako da sledece sedmice to zavrsavam..

jesu li ti rekli nesto oko ukrcaja? Inace, ja sam dobila poziciju Assistant Waitress a ti ?

Offline vjestica

  • Registered
  • *
  • Posts: 17
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #383 on: 27/May/2009 »
Pa dalje cekas da ti srede ugovor i sa tim ides u ambasadu da dobijes vizu. Meni su rekli da ce biti za oko 1-2mj
i ja sam isto ass waitress,cranival

Offline nichana

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #384 on: 27/May/2009 »
company Celebrity ,putujem 03.06.Barcelona ide li jos tko slucajno tada?? jos uvjek ne znam ime broda,ovih dana javim i to pa ko zna mozda koga sretnem s ovog foruma tamo gdje idem ;D

The D

  • Guest
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #385 on: 28/May/2009 »
Intervju prosao 02.05.- ukrcaj 14.06.2009.
Carnival Inspiration :run:

Offline black_one

  • Registered
  • *
  • Posts: 44
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #386 on: 28/May/2009 »
Intervju prosao 02.05.- ukrcaj 14.06.2009.
Carnival Inspiration :run:

Uf, brzo :D

Sretno bro  ;)


Offline Marjan

  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #387 on: 28/May/2009 »
Intervju prosao 02.05.- ukrcaj 14.06.2009.
Carnival Inspiration :run:

Brzo, nema sta, posle koliko vremena od lekarskog su ti javili za ukrcaj

Offline loloos

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #388 on: 28/May/2009 »
Intervju prosao 02.05.- ukrcaj 14.06.2009.
Carnival Inspiration :run:


uff nemogu reći da nisam ljubomoran. -()-

ali lolo ipak sretno :banana:

btw koja pozicija nisi rekao  :deda:
nisam nikada u životu pogriješio!                                                                                  samo sam našao preko 1 000 000 načina kako neke stvari ne treba činiti!

Offline snezavd

  • Registered
  • *
  • Posts: 15
    • View Profile
Re: Kad se ukrcavate i tko je na kojem brodu?!?
« Reply #389 on: 28/May/2009 »
Svaka cast " Lolo ". I ja sam imala intervju 02.05., ali nisam zavrsila jos uvek lekarski. Za koju si poziciju konkurisao?