Author Topic: Informacija iz prve ruke za fotografe, kompanija - Carnival, Brod - Splendor.  (Read 4455 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Informacija iz prve ruke za fotografe, kompanija- Carnival  Brod- Splendor.  Buraz se javlja sa drugog ugovora, kaze u proseku se radi 9 nekad i 10 sati, ali nikako iz jednog cuga.


Over and out.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Informacija iz prve ruke za fotografe, kompanija- Carnival  Brod- Splendor.  Buraz se javlja sa drugog ugovora, kaze u proseku se radi 9 nekad i 10 sati, ali nikako iz jednog cuga.


Over and out.

Po meni je ovo odlicno radno vrijeme ja ovdje radim u cugu 8.5h pola sata samo dorucak.
Hmm... mislim da to bas i nije za rec da se radi ko crnac hmm...
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING

Offline D.B.

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 205
    • View Profile
Kaze buraz da nije toliko tesko koliko je psihicki zamorno sto radis jedno isto. Ali navikne se covek. Moji drugari ovde konobarisu za 1000 din (12$) na dan. Neki rade jos gore poslove za manje para. A imaju zavrsene fakultete.
Specijalne Fotografske Jedinice Srbije

Offline mornarac

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 113
    • View Profile
Tuzno je to moj batko, zato odosmo mi na pute daleke, dje nas cekaju vrh ribe neke.....
salu na stranu, 10 sati dnevno pise i meni na new hire check list-i, ako bude kao onda
kad smo bili na Magic-u, laganica odradis ujutru gangway, iskuliras popodne i uvece galerija/restoran .... ;)
Yesterday is history, tomorrow is a mystery...
But today, today is a God's gift, that's why we call it
the present :))

Offline GUFF|

  • Registered
  • *
  • Posts: 147
  • Power of will is the most important!
    • View Profile
Momci lijepo vas je slušat :D Samo naprijed nedaj te se tako lako :)
Moja podrška :)  :party: :party:
LIVE 4 NOTHING OR DIE 4 SOMETHING