Author Topic: Gdje kupovati najpovoljnije elektroniku, mobitele itd?????  (Read 20254 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Narucis, platis, dobis telefon. Moja iskustva poztivna.

Offline Electrician

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 381
    • View Profile
smartphonove, fotoaparate, laptop, sve dodje ljepo zapakirano u kutiji i nemas problema.
evo bas danas dosle 3 kutije  :yeah:
 

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Jasno, a kako je situacija sa drugim stvarima koje nije elektrtonika. Na primer ja bi da probam i da narucim supplemente( whey protein, creatine, glutamin itd.) Samo bi zeleo znati faktor rizika da mi ne stigne to sto narucim il tako neshto. Zapravo zeleo bi jednostavno znati sta da izbegavam da narucujem preko Amazona, a sta je safe jer imam za sada nula iskustva sa Amazon. Naravno najvise kod smartphonova mi prpa jer se mislim da uzmem jedan top tier( preko 600$) android phone, al to ste mi vec odgovorili.

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
Sad ćeš posebno za svaki proizvod/kategoriju da zapitkuješ? ;D
Čoveče, opusti se i naručuj, faktor rizika jedna velika nula.

EDIT:
Amazon.com je ozbiljna kompanija koja drži do reputacije. Nakupovao sam se svega - razne elektronike, garderobe, prtljaga, vitamina, suplemenata, nakita, čak i čokolada... sve 100% profesionalno odrađeno, zapakovano, poslato... Više nego korektno rešavaju bilo kakve nedoumice ili reklamacije da imaš (npr. zbog svoje greške sam menjao narudžbinu koju sam već poslao, izašli su mi u susret, uvažili promenu, ipak uračunali popust koji sam iskreno izgubio zbog te promene i čak ponudili da izaberem bržu dostavu da mi ne bi roba kasnila, a zauzvrat mi nisu naplatili tu dostavu, sve da bi imali zadovoljnu mušteriju... oduševili su me korisničkom podrškom i definitivno imaju zadovoljnu mušteriju).

EDIT 2:
... koja im sada pravi reklamu. E, tako se posluje.

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Hahah, thx necu da davim vise.  A sta da kazem, kad zivis u jednoj frustraciji kao sto je Srbija gde ti svi ruse snaska belica kad im se nadje prilika. :smack:

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
... gde ti svi ruse snaska belica kad im se nadje prilika. :smack:

 :giggle:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline baky022

  • Registered
  • *
  • Posts: 163
    • View Profile

Offline Chef_Nikola

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Office depot.Kupio laptop za 700$ pre godinu dana,i dalje nikakvih problema.St martin i to,uglavnom kina i prevara.

Offline natal

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 877
    • View Profile
Slazem se Nikola. Ja nebi kupio u st martinu usb a kamoli sta drugo a opet masu crewmembera tam kupuje digitalce, objektive, laptope, mobitele itd. Logika ti kaze da prvo otok je i nist ne proizvode, zive od turizma, kak moze tam biti jeftinije neg u US. Kad sam god sa nekim u prepirku znao uci u vezi toga, redovno sam online naso jeftinije i kvalitetnije nego u st martinu.

Offline cherrypita

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Dragi ovde (uglavnom) momci, molim za savete..
Plovicu po Evropi, u tehniku se NARAVNO ne razumem, online nikad nisam kupovala. Za pocetak, trebace mi dig. aparat, pa mi recite da li je bolje da narucim online ili da kupim negde na kopnu!? Kakva je situacija sa shipping-om u Evropi tj isplati li se narucivati? i drugo, molim one koji se razumeju za predloge prosecnih dig. aparata, jer kao sto rekoh ne razumem se... Moze par konkretnih predloga, cisto da znam na sta da se baziram.. Hvala vam!  :nokti:

Offline taja27

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 100
    • View Profile
gdje najpovoljnije kupiti Asus PadFone Tablet with Smartphone ?

Offline Princ na belom brodu

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1714
    • View Profile
  • Country: Srbija
  • Company: Carnival Cruise Line
  • Recruitment Agency: Samostalno
  • Job Title: Bivši IT oficir
molim one koji se razumeju za predloge prosecnih dig. aparata, jer kao sto rekoh ne razumem se... Moze par konkretnih predloga, cisto da znam na sta da se baziram..

Veoma je bitno da kažeš šta očekuješ od fotoaparata i koji cenovni rang gađaš. Da li želiš dobro zumiranje, dobre slike u mračnim situacijama, dobru oštrinu u pokretu, fotografisanje u vodi, lako nošenje i u džepu, korišćenje baterija koje kupuješ i menjaš ili baterije koja se puni itd. Od svih tih faktora zavisi šta je to "prosečan" fotoaparat.

Offline Chef_Nikola

  • Registered
  • *
  • Posts: 38
    • View Profile
Pored toga što mnogi misle da je St .martin jedno mnogo lepo ostrvo sa predivnim plažama i sl,mnogi ljudi zanemaruju činjenicu da je to lučki grad.Dnevno prođe masa kargo brodova,roba se istovara i prodaje po celom gradu.Ja znam da kad sam ušao u prvu radnju za garderobu(koju su svi hvalili),da me je obuzeo neverovatan smrad poput onog u kineskim tržnim centrima.A telefoni ,ma ni Apple store-u ne verujem u St.martinu...

Offline cherrypita

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Veoma je bitno da kažeš šta očekuješ od fotoaparata i koji cenovni rang gađaš. Da li želiš dobro zumiranje, dobre slike u mračnim situacijama, dobru oštrinu u pokretu, fotografisanje u vodi, lako nošenje i u džepu, korišćenje baterija koje kupuješ i menjaš ili baterije koja se puni itd. Od svih tih faktora zavisi šta je to "prosečan" fotoaparat.
Hhahah, e neka si mi rekao  oT.. Nista, ja cu malo  :google!:-ati, pa se javim. Nije da nista ne znam, znam da mora biti praktican za nosenje i da se baterija puni  :pop: ...
Nego, sve mene muci ta dostava kod kupovine online, kako kada sam u Evropi?? (znam da sam dosadna ali svi pricaju samo za teritoriju USA, a niko za Mediteran).. Pomozite drugarici da joj ne oderu kozu  :pop1:

Offline Raidenko

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Evo mene opet, na brodu sam radim kao majmun. Planiram da kupujem pojedinacne delove za komp preko amazona. Pa pravac kuci sa time, sad mi recite jer ce mi prave frku kuci na aerodromu sto imam pet, sest komponenta u kutiji jos? Mislim na carenike...