Author Topic: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)  (Read 61595 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)
« Reply #45 on: 05/March/2013 »
Jasno je da ne bi smeo imati alkohol u krvi, a zasto je problem da ima u flasi ?  :neceici:

Neke kompanije dozvoljavaju kupovinu alkohola u crew shopu, ali ne i izvan broda.
Zato, ako dodje inspekcije u kabinu, i nađe bocu na kojoj nema štambilja crew shopa, onda je boca ili ukradena na brodu, ili prošvercana kroz gangway, što je prilično težak prekršaj.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)
« Reply #46 on: 05/March/2013 »
Neke kompanije dozvoljavaju kupovinu alkohola u crew shopu, ali ne i izvan broda.
Zato, ako dodje inspekcije u kabinu, i nađe bocu na kojoj nema štambilja crew shopa, onda je boca ili ukradena na brodu, ili prošvercana kroz gangway, što je prilično težak prekršaj.

Zato rakija ide u flasu od vode ili sprajta i daleko od ociju crew rounds inspekcije...
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Maro dcl

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)
« Reply #47 on: 06/March/2013 »
znam ih ja nekoliko

sta su disney   dry shipovi??  :hmm:



Da nema teskog alkohola osim u crew baru nesmis pit 4 sata prije posla nije dozvoljen nikakav teski alkohol tu spada i jagermaister ti ne razumin jos zasto ,da kompanija je striktna sa svojim zakonima

Online wolfns

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1280
    • View Profile
  • Country: Neverland
  • Company: Shoreside negde u Carnival Corp
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: ex Elec Officer
Re: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)
« Reply #48 on: 06/March/2013 »


Da nema teskog alkohola osim u crew baru nesmis pit 4 sata prije posla nije dozvoljen nikakav teski alkohol tu spada i jagermaister ti ne razumin jos zasto ,da kompanija je striktna sa svojim zakonima

Pa razumem i zasto. Ipak je to Dizni. Vi sluzite porodice i decu a mi sluzimo pijane tinejdzere, logicno je da ce i pravila za crew bit drugacija. :)
No trees were destroyed while posting this, however, a significant number of electrons were terribly inconvenienced

Offline Maro dcl

  • Registered
  • *
  • Posts: 12
    • View Profile
Re: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)
« Reply #49 on: 06/March/2013 »
Pa razumem i zasto. Ipak je to Dizni. Vi sluzite porodice i decu a mi sluzimo pijane tinejdzere, logicno je da ce i pravila za crew bit drugacija. :)

istina al zato uvik se prosverca koja boca pa se pije po cabinama

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)
« Reply #50 on: 07/March/2013 »
"teški alkohol", "laki alkohol" ... u čemu je razlika? Ako se hoćeš napit, napit ćeš se.

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline gotom

  • Registered
  • *
  • Posts: 88
    • View Profile
Re: Šta sve nosim na brod. (prvi ugovor)
« Reply #51 on: 07/March/2013 »
U kvantitetu sefe, recimo, netko bez problema popije 2 pive a netko bez problema popije i 2 dl votke, e pa taj koji bi popio 2 dl votke sutra bas i nije bas za kvalitetan rad, i naravno taj tko pije bez problema 2 dl votke moze i puno vise. Sam sam bio na desetak viski/kola, pa  :rofl:, nitkom nista osim sta je na pucini ostalo par hiljadarki vise. Da kompanija izbaci tu mogucnost opijavanja/otkaza i ucestalog pruzanja nekvalitetnog servisa, jednostavno je zabranila sve iznad vina po procentu alkohola u picu, znaci hard liquor.

Nije to nista lose, mislim, ako se ti hoce napiti mozes se napiti i od pive, al ce barem treznjenje biti malo lakse.

 oT

gotom