Author Topic: Preliminarni intervju u Nišu  (Read 11843 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #15 on: 30/March/2012 »
Ama ljudi kakva dva jezika gdje ste to procitali....2 jezika jedino treba da zna bartender a ovo ostalo je uslov Engleski a drugi jezik ko zna njemu prednost,a ko ne zna nikome nista...sta se tripate bezveze!!!

Bgm za musko osoblje i Bar Serveri i Waiteri trebaju da znaju 2 jezika...
Ali ima kvaka... Na drugom jeziku se ocekuje od tebe da mozes nekome pokazati direkcije i tako neke osnovne stvari, sto se moze nauciti za nekoliko dana... Ja sam lično na njemackom rekao samo da mogu komunicirati sa gostima, da sam ga ucio u skoli, ali posto nisam dugo pricao zaboravio sam dosta... To je bilo to na intervju-u sto se tice drugog jezika...

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #16 on: 30/March/2012 »
Ja sam bila sad na intervju u Skoplju 11 marta, za poziciju ass waiter,Celebrity i niko meni nije tražio znanje drugog jezika, samo engleski. A da, prošla sam :)

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #17 on: 30/March/2012 »
Ja sam bila sad na intervju u Skoplju 11 marta, za poziciju ass waiter,Celebrity i niko meni nije tražio znanje drugog jezika, samo engleski. A da, prošla sam :)

Hoces da kazes da si u CV navela samo znanje Engleskog? Ili si imala samo srece pa te nije agent pitala nista za drugi jezik :)

Ja sam cekajuci na razgovor slusao da mnogi ponavljaju i uvezbavaju kako eng. tako i neki dodatni jezik koji su naveli...i da su vecinu pitali nesto i za taj drugi jezik...e sad da li je on neophodan ili su ga ljudi navodili samo kao prednost to zavisi od agencije sta ce vam reci...

Pozz za tebe i kolege sa intervju-a u Skoplju
 :uzdravlje:

Offline cherrypita

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #18 on: 30/March/2012 »
http://www.speaklanguages.co.uk/
Da, koliko znam, pitala je drugi jezik, ali prema onome koliko znas, toliko ce i pitati. Druga je pitala nesto, on nije znao i rekao prosto: ''Ne znam kako se to kaze''. . . Naucite samo najosnovnije fraze bilo kog jezika, mozete naci tonu toga na netu, sa sve izgovorom ako nikad niste ucili taj jezik. Neki su navodili i spanski, a njen komentar je bio: ''Meksicke serije, aaa??'' Ponavljam, naucite da kazete kako se zovete, da pozdravite gosta, pravce, i mozda osnovne pojmove u restoranu i baru...
Nije bauk ako ne znate, naucicete, ali to ce vam svakako koristiti u radu sa gostima...
P.S. Mene nije ni pitala drugi jezik...

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #19 on: 30/March/2012 »
Hoces da kazes da si u CV navela samo znanje Engleskog? Ili si imala samo srece pa te nije agent pitala nista za drugi jezik :)

Ja sam cekajuci na razgovor slusao da mnogi ponavljaju i uvezbavaju kako eng. tako i neki dodatni jezik koji su naveli...i da su vecinu pitali nesto i za taj drugi jezik...e sad da li je on neophodan ili su ga ljudi navodili samo kao prednost to zavisi od agencije sta ce vam reci...

Pozz za tebe i kolege sa intervju-a u Skoplju
 :uzdravlje:

Nisam ni navela drugi jezik u cv, samo engleski sam stavila. Znam da su ljude koji su naveli drugi jezik i pitali nešto na tom jeziku. ali meni niko nije ni rekao u agenciji da mi je potreban drugi jezik :)
Pozz  :)

Offline Micham

  • Registered
  • *
  • Posts: 5
    • View Profile
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #20 on: 31/March/2012 »
Da li neko zna kada ce biti sljedeci intervju za Disney ili Celebrity, Carnival ne dolazi u obzir?
 :)

Offline The_Bartender

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 404
    • View Profile
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #21 on: 31/March/2012 »
Nesto ste preskocili gore: Male Bar Waiters  i   Male Bar Tenders sa znanjem 2 jezika :D Mozda jest malo tuzno, ali istinito, cure im trebaju svakako, pa su malo niži kriteriji kad su žene u pitanju... Isto je meni Dejan iz agencije rekao da se prije ode sa znanjem 2 jezika, jer je to dodatni plus...

A iduci interview imas sad preko Kouzona u Aprilu preliminarni, pa nekad na ljeto glavni...

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
Re: Preliminarni intervju u Nišu
« Reply #22 on: 12/June/2013 »
jedno pitanje: koliki su vam bili troskovi prema agenciji? znaci: ti razgovori (svaki posebno), provizija agenciji, i eventualno ako ste placali avionsku i koje kompanije vam placaju a koje ne?! HVala