Author Topic: Ja bih takodje da apliciram za gift shop tj za asistenta u gift shopu  (Read 4065 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
auuu vidim da nema odogovora ni za moje prethodne sagovornice... da se ni ja ne nadam?!

Ja bih takodje da apliciram za gift shop tj za asistenta u gift shopu,pa me zanima naravno plata ,jer vidim da ima raspon od 800-1600$!
I da li u gift shopu mozes da biras koja vrsta robe se prodaje ili ne?
I koliko mora dobro da se zna engleski?  :plovim:

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
pa me zanima naravno plata ,jer vidim da ima raspon od 800-1600$!
Budući da si na ovom topic-u, gift shop preko Safe Cruise agencije, griješiš. Početni nivo za shop assistanta je 1200$.

I da li u gift shopu mozes da biras koja vrsta robe se prodaje ili ne?

Koliko sam ja upoznat, kao bilo kakav početnik u bilo kojem poslu, slabe su ti mogućnosti bilo kakvog odabira.

I koliko mora dobro da se zna engleski?  :plovim:

Na tečnom konverzacijskom nivou.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Budući da si na ovom topic-u, gift shop preko Safe Cruise agencije, griješiš. Početni nivo za shop assistanta je 1200$.

Koliko sam ja upoznat, kao bilo kakav početnik u bilo kojem poslu, slabe su ti mogućnosti bilo kakvog odabira.

Na tečnom konverzacijskom nivou.

Hvala puno  na odgovorima..  Moracu da se izgleda pridruzim azijantima u kuhinji  :smack: moracu jos malo da vidim pozicije koje su u ponudi,mada....napusta me nada  :(

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Hvala puno  na odgovorima..  Moracu da se izgleda pridruzim azijantima u kuhinji  :smack: moracu jos malo da vidim pozicije koje su u ponudi,mada....napusta me nada  :(

Nemoj da te nada napusta, to je zadnja stvar koju zelis. Predstoji tebi dosta trosenja zivaca, i cekanja. Ako nisi spremna na to sve, onda vjerovatno i sam brodski zivot, i takav stil zivota nije za tebe. Samo hrabro! ::yes::
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Nemoj da te nada napusta, to je zadnja stvar koju zelis. Predstoji tebi dosta trosenja zivaca, i cekanja. Ako nisi spremna na to sve, onda vjerovatno i sam brodski zivot, i takav stil zivota nije za tebe. Samo hrabro! ::yes::
Vreme je novac,novac je vreme  :money:
trcim po forumu,vijam informacije,smaram ljude sta i koja pozicija nudi a sta trazi!
1.gift shop- radno iskustvo imam, engleski nije 100% -
2. bar  steward- koliko sam razumela pere case,odrzava higijenu bara i dopunjava istekle zalihe?!- ovo bih mogla  :hmm:
3. bar waiter-konobar -dolazim do saznanja da ta pozicija je nemoguca misija za 1. put  :neceici:
sad je vec mart mesec,kada krecu intervjui? kada se predaju zahtevi?

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Sto ne foto triba nama dosta mladih fleksibilnih ljudi bola razmisli ima i ta opcija:pilot:

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Sto ne foto triba nama dosta mladih fleksibilnih ljudi bola razmisli ima i ta opcija:pilot:
e,da..i o tome sam razmisljala  :uzdravlje:
ali ne znam sta sve treba za tu poziciju,jer nemam iskustva osim ovog sto samo slikamo sa nasim digitalnim aparatom :)) da li treba neki certifikat?
montaza?

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
ubice me Sef,skrenula sam sa teme  oT kill me softlly Sefe  :hehe: