Author Topic: Hotel Steward...Zna li neko nesto o ovoj poziciji?  (Read 14736 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline dado86

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 43
    • View Profile
Takodje sam dobio u mailu da mi je karte 650 eura, placamo kartu kao Hotel Steward to je definitivno tako sad... kad ti je ukrcaj ?

sutra zovem ovu jasnu pa cu je pokusat diskretno priupitat u vezi togai  dali se to moze refundovat ili sta vec..ako netko na forumu 100 %  potvrdi da su besplatne bice  :tuctuc: ovih 650 je skupo ko otrov :nono:  ko da su rezervirali let na abramovicevom zrakoplovu
24 ovog mjeseca  :hehe: ovo mi je prvi puta i malo mi je prpa...kad ti ides? bilo super da imam nekog da mi pravi drustvo

Offline Banjalucanin

  • Registered
  • *
  • Posts: 56
    • View Profile
sutra zovem ovu jasnu pa cu je pokusat diskretno priupitat u vezi togai  dali se to moze refundovat ili sta vec..ako netko na forumu 100 %  potvrdi da su besplatne bice  :tuctuc: ovih 650 je skupo ko otrov :nono:  ko da su rezervirali let na abramovicevom zrakoplovu
24 ovog mjeseca  :hehe: ovo mi je prvi puta i malo mi je prpa...kad ti ides? bilo super da imam nekog da mi pravi drustvo

Ajde vidi to pa i meni javi da znam ....  Ja idem 12.avgusta mi je ukrcaj, idem sled sedmice obaviti ljekarski i vizu :) javi kad vidis to za kartu