Author Topic: Riverside ~ Kontakt podaci [Agencija zatvorena 2011.]  (Read 26939 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Sto se desava sa Riversideom, ako je netko upoznat, obzirom da im je website trenutno down  http://www.riverside.hr/  rade li jos ili ne :???:

Offline goddammit

  • Registered
  • *
  • Posts: 53
  • str8 ballin'
    • View Profile
piše da je stranica u izradi. još malo pa će intervjui za riječne. čuvaj živce i samo polako
scared man cant win !

Offline Shark

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 210
  • Life is "trying things to see if they work."
    • View Profile
Ma shvacam, samo ugasili su staru stranicu koja je bila ok, sad nema kontakta, nema nicega pa mi nije bilo jasno jesu zatvorili ili sto, mozda ih je ubila fiskalizacija  :pop:

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Zahvaljujuci jednom Bosancerosu iz Banja Luke, xxxxxxxx xxxxxxx zatvorili su agenciju,a ja dobio nogu na Vikingu,evo linka pa ako ga ko sretne nek mu cestita u ime svih iz Juge,jer mozete zaboravit Viking i Uniworld. xxxxxxxxxxxxx

Offline mrcz

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Neko objasnjenje?
Life spent resisting temptations is a wasted life.spent resisting temptations is a wasted life.

Offline pioneer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Ne znam tacno sta je dovelo do zatvaranja agencije,ali znam da je napravio agenciji probleme sa Vikingom,jer je bio stand by 2 sezone. Da ne ulazim u detalje,uglavnom good by sa najboljom agencijom na nasim prostorima

Offline jamurash

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 224
    • View Profile
Nesto mi nije logicno da oni odpisu celu bivsu Jugu zbog nekog retarda.Mozda je agencija zatvorena ali mislim da uvek mozete aplicirati online,cak i ja razmisljam da sibnem mail pa da vidim sta ce mi odgovoriti.