Author Topic: RIV d.o.o. - Consulting Agency zapošljava prodava?e za Starboard  (Read 26629 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Employer: RIV d.o.o. - Consulting Agency, Koper

*Ovo je Invermore Shipping, promijenio ime u: RIV d.o.o. - Consulting Agency
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Pozdrav svima, evo ja sam se pijavila kod njih, dobila prvo sign up doc, ispunila, i sada dobila invitation letter. Idem 13.8. na preliminarni u Koper za shop assistant, ide netko??
Ajme kako sam :yahoo:

P.S. U mailu vam posalju listu od desetak buducih preliminarnih (Zg, Bg, Budimpesta) pa mozete sami birati kada i gdje biste dosli.
Btw i frendica mi je isla preko njih i ima samo rijeci hvale, tako da se nadam da ce sve proci ok! :)

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Ja ne mogu da se prijavim :( kad odem na application kaze da sad sajt vise nije dostupan  b00/

Imaju li neki sajt ili mail na koji da pisem??

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Ja sam ovdje na forumu nasla kontakt, poslala mail na tu adresu i dobila automatski mail da su do 8.6. na godisnjem, ali eto odgovorili su mi i ranije  :yeah:
Evo link na temu:
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=465.0

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Evo samo da se javim, bila na preliminarnom 13.8.
Ukupno nas je bilo rekla bih 7-8, svi slovenci i jedna cura iz Bosne. Neki su dosli super pripremljeni, a neki ko muve bez glave, culi su za posao, nista ne znaju o tome, ali eto prijavili se (zakljucak donesen prema razgovoru ispred ureda). Btw svi smo bili za shop, samo jedan decko za ass waiter.
Prvo smo usli svi skupa na info meeting, gdja Helena nam je pricala opcenite info i pustila onaj famozni video, a mi smo postaljali pitanja ako nas je nesto zanimalo. Ja sam samo pitala za avio kartu jer ako ju sama kupujem bilo mi je cudno kako cu ja u roku par dana kupiti kartu za npr. USA, nije to bas samo tako..pa mi je receno da nam u biti agencija nadje kartu tzv. seaman ticket, pa mi njima placamo. Mozda netko to vec zna, ali eto ja bas to nisam proucila, a brat je isao po principu da mu je RCCL platio i poslao kartu.
Nakon toga smo pojedinacno ulazili na razgovor, svako po 2-3 minute, nista vise. Pitanja su uobicajena i vjerujem objasnjena vec sto puta ovdje - uglavnom o iskustvu s poslom, kad smo spremni za ici, itd. Receno nam je da ce finalni biti u 10.mj u Budimpesti, ali ne samo to, nego i interaktivno predavanje, pa onaj tko je povucen i ne voli govoriti pred drugima bolje da se ne prijavljuje. Jer znate Amere, oni traze animatore za svoje goste, ne samo robota koji obavlja posao mehanicki..

I to je to, jos bi samo porucila onima s tetovazama da im je djaba da oblace duge rukave, jer je mene gdja Helena odmah prokuzila, cim sam sjela je rekla:"Oh, you're wearing long sleeves, do you have any tattoos i should know about?"  :rofl:
Ali iskreno, nije mi bila namjera skrivati tetovazu, dovoljno je da stavim sat da se ne vidi, ali to je bila jedin kosulja koju sam ponijela  oT

Pozdrav svim i sretno, javim se kad dobijem mail da sam prosla  :nokti:

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
interesuje me adrese ove agencije RIV i kako se prijaviti? hvala

Prijavio bih se za kuvara ili konobara, pa da li neko mozda nesto zna koji su uslovi za prijavu, rad i gde treba ici da se prijavi odnosno kome se treba javiti...??


Hvala

Montenegrina

  • Guest
Mislim da Helenin muz radi sa kandidatima za bar i restoran.

Sašo Vehovec
041 326 578
saso@riv.si

Ja sam preko Helene konkurisala za shop i procedura  je bila: posaljes cv mailom, oni ti proslijede datume i mjesta odrzavanja preliminarnih intervjua (odaberes onaj koji ti odgovara) i ako prodjes, ides na finalni. Ne znam je li tako i za bar/restoran. Kontaktiraj ih pa se informisi.

Srecno.

Offline pspman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 892
    • View Profile
  • Country: Serbia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Asst. Photo Manager
hvala.. da li se zna na koje brodove salju?

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Pošalji mail, pa će ti reći  :nokti:

Offline milos88nbg

  • Registered
  • *
  • Posts: 23
    • View Profile
ja sam na fb video njen profil ,kontaktirao sam je dobio mejl ,ispunio cv i poslao zajedno sa slikama.razgovor je 20tog u beogradu pa videcemo..
zanima me sledece citao sam dosta i na fb i ovde i svi su zadovoljni sa njima..mene zanima kakvi su sa finansijama dali traze kao i vecina odma oko 1000e ili moze npr da oni pokriju troskove pa ti vracas od plata...

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Neke troškove ne možeš izbjeći prije broda - lječnički, viza, provizija agenciji (350e). Karta mislim da ovisi od kompanije na koju ideš. Isto tako, nama je rečeno ako idemo na Costu ili Ibero oni zahtjevaju safety trening PRIJE broda, koji košta još 350e, ostali ne, nego se to odradi na brodu (Royal, CCL, Norwegian, HAL, Carnival). Ovo su info za shop, jel. Ima tu još raznih stvari vezanih za troškove odlaska, pa to najbolje da potražiš na toj temi.

Uglavom, rekli su nam da računamo na troškove oko 1000-1200 EUR.  :pop:

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Neke troškove ne možeš izbjeći prije broda - lječnički, viza, provizija agenciji (350e). Karta mislim da ovisi od kompanije na koju ideš. Isto tako, nama je rečeno ako idemo na Costu ili Ibero oni zahtjevaju safety trening PRIJE broda, koji košta još 350e, ostali ne, nego se to odradi na brodu (Royal, CCL, Norwegian, HAL, Carnival). Ovo su info za shop, jel. Ima tu još raznih stvari vezanih za troškove odlaska, pa to najbolje da potražiš na toj temi.

Uglavom, rekli su nam da računamo na troškove oko 1000-1200 EUR.  :pop:
Cao Nora,mozda je malo glupo pitanje ali da li da ih kontaktiram na srpskom ili da koristim engleski? Pozdrav.
edit: trebala je da bude p.m.

Offline NoraNora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 269
  • Sailing through life!
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Starboard - Celebrity Cruises
  • Recruitment Agency: RIV
  • Job Title: Sales associate
Ne, ok je pitanje, i ja sam se dvoumila oko toga.  oT
Na kraju sam poslala na hrvatskom, pa mi je Helena odgovorila na ingliš. Tako da - ingliš it is  ::yes::

Offline indimenti

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 196
  • BEOGRAD
    • View Profile
  • Company: Edelweiss gastro Ltd
  • Recruitment Agency: Online
  • Job Title: Bar manager
Ne, ok je pitanje, i ja sam se dvoumila oko toga.  oT
Na kraju sam poslala na hrvatskom, pa mi je Helena odgovorila na ingliš. Tako da - ingliš it is  ::yes::
Ok,hvala ti puno,inglis ce i biti :)