Author Topic: kako izgleda finalni intervju za Youth staff?  (Read 16501 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hastalavistaa

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 208
    • View Profile
Re: kako izgleda finalni intervju za Youth staff?
« Reply #15 on: 27/September/2013 »
:giggle:

Posle sam mislila da je bolje da sam skratila :)

Da dodam samo da smo pre intervjua imali neku vrstu predstavljanja pred grupom, svakakvih nas je bilo :-))))'

Volela bih da saznam da li je iko od tih devojaka sa intervjua 25.7 u BG za Carnival prosao a mozda i otisao vec???

Offline Courage 256

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: kako izgleda finalni intervju za Youth staff?
« Reply #16 on: 16/November/2015 »
Pozdrav svima! Aplicirala sam na poziciju youth counselora preko EP-a i uskoro cu imati razgovor preko skypa za NCl . Znam da sam se kasno setila ali tek sad me hvata frka,pa bih zamolila ako ima neko ima iskustva sa NCl-om i ko je radio sesonal ugovore,da podeli svoje iskustvo.Procitala sam ovde i da pitaju na intervjuu  i kako se resavaju situacije sa roditeljima, kako smiriti dete i sta se radi ako se dete povredi?

Offline Zlaja991

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: kako izgleda finalni intervju za Youth staff?
« Reply #17 on: 17/December/2015 »
Cao svima,
 nov sa na forumu ali sam vec tri dana proveo u citanju svega i svacega. :) U stvari pokusavam da nadjem neku oblast u kojoj bi se najbolje snasao na brodu.Za sada mi se cini da je to upravo Youth staff.Zavrsio sam fakultet za Specijalnu edukaciju i rehabilitaciju tako da imam iskustva u radu sa decom kako tipicne populacije tako i sa decom sa posebnim potrebama, ne znam da li mi to predstavlja neku prednost?!Govorim engleski i spanski dosta dobro.Pa eto ako bi neko ko ima iskustva mogao da mi kaze kakve su mi sanse za ovaj posao i kojoj agenciji bi bilo najbolje da posaljem CV?

Hvala