Author Topic: Interview  (Read 433366 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Alen2909

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #300 on: 07/September/2009 »
nije 50$ nego 47 dolara i neš sitno centi  :sprda:

ma ništa ti ne brini ako si brz, spretan, sposoban, imaš volje za radit nakon prvih tri tjedna zarađivat ćemo malo više....

bit će nas dva.

 ::yes::

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #301 on: 07/September/2009 »
Heheeh ja zaokruzio na 50$...
Nista... bicemo u kontaktu, javljaj sve... Pozzz

Dominik

  • Guest
Odg: Interview
« Reply #302 on: 07/September/2009 »
Bok,,,,,,,,,,,eto niste se uopce javili kada smo tamjo bili. nema veze.
prosao sam i ja scve bez problema, takodjer sam rekoa da zelim ici cim prije ali ne kuzim ovo sto govorite da ste planirani za nov, jer to nije nikome rekla, samo je pitala kada bi bili spremni otici a nije rekla da ce bas mene zvati odmah jer bilo nas je preko 100 tako da,,,alil misim da nebi trebali dugo cekati jer carnivalu sada pocinju tri nova broda plovit a to mi je i suzi potvrdila.........

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #303 on: 07/September/2009 »
Meni je rekla da ce poslati mail za sedmicu dvije sa uputama za dalje i upisala me da sam na raspolaganju za Novembar. Tako mi je rekla.
Niej nam se dalo vidjeti i ja sam u frci dosao a ostao sam bez telefona u medjuvremenu! Bicemo ovako u kontaktu ...Mozda zajedno isplovimo...Pozzz

Dominik

  • Guest
Odg: Interview
« Reply #304 on: 07/September/2009 »
Meni je rekla da ce poslati mail za sedmicu dvije sa uputama za dalje i upisala me da sam na raspolaganju za Novembar. Tako mi je rekla.
Niej nam se dalo vidjeti i ja sam u frci dosao a ostao sam bez telefona u medjuvremenu! Bicemo ovako u kontaktu ...Mozda zajedno isplovimo...Pozzz

aha ajd dobro,,,,,mene je pitala kada bih bio spreman otici i kada sam rekao da odmah, nesto je zapisala na papair a sada neznam sto,,,,,,a nije ni bitno samo se nadam da cu sto prije otici.......da rekla je u roku tjedan dana da ce poslati sve upute mailom......ma bit ce nam sve super...
pozz

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #305 on: 08/September/2009 »
nije 50$ nego 47 dolara i neš sitno centi  :sprda:

ma ništa ti ne brini ako si brz, spretan, sposoban, imaš volje za radit nakon prvih tri tjedna zarađivat ćemo malo više....

bit će nas dva.

 ::yes::
ja imam vecu meni je 49,50  :rofl: :rofl:

Offline dega

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #306 on: 08/September/2009 »
Ja sam prosao intervju u junu ali jos nema ugovora, da li moze agent da koci to nekako da je u dog. sa nekom kompanijom da mi jos  ne salju ugovor?  :pop1:

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #307 on: 11/September/2009 »

Alene, Dominik - jeste li dobili nesto vec od Suzi? Ja jos cekam  ???

Offline Alen2909

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #308 on: 11/September/2009 »
Alene, Dominik - jeste li dobili nesto vec od Suzi? Ja jos cekam  ???

svi još čekamo, i mogu ti reći, već sam i nervozan malo... -()-

Dominik

  • Guest
Odg: Interview
« Reply #309 on: 11/September/2009 »
svi još čekamo, i mogu ti reći, već sam i nervozan malo... -()-

E znate sto???????? nisam ni ja nista dobio jos,,,hahahahahhaha.
valjda cemo dobiti skoro, glupo mi je zvati Suzi kada je rekla da ce poslati...lol

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #310 on: 13/September/2009 »
Dobio sam od Suzi mail, a vjerujem i vi., nista konkretno cisto kao neki uvod u sve i opet na ceanje.

Medjutim, imam jedno pitanje pa ako moze Sefe odgovor ili savjet (i ostali ako mogu pomoci)!

Inace sam u Bosni, prosao intervju preko A priori i sad na cekanju za dalje. Medjutim vec ranije sam poslao prijave i preko EP-a. Jutros me zove zena iz EP a i kaze ima intervju u Sarajevu i da dodjem. Ja sam rekao da sam vec obavio intervju u Opatiji ali ona je ipak rekla da dodjem i da su joj nadredjeni rekli da bas na mene obrati paznju (nemam stelu i nisam nesto bas ekstra iskusan u poslu ali sam zivio u Americi i imam zelenu kartu) . Prije nekoliko mjeseci, kada sam tek slao aplikacije neko me zvao iz EP-a i vodio razgovor na engleskom sa mnom, kao cisto provjera aplikacije  :(...  Tad su mi rekli da to sve sto sam slao mailom odnesem ovoj zeni u Sa, sto sam i uradio. Tek poslije sam aplicirao i preko A priori koji su me dalje i kontaktirali. Od ovih iz EPa tek sada je ostvaren kontakt.
 
Sta zele, sta ja da radim? Jel neispravno otici na taj razgovor?  Sto bas na mene da obrati paznju ??? Molim pomoc!
Hvala unaprijed!

Dominik

  • Guest
Odg: Interview
« Reply #311 on: 14/September/2009 »
ajd budi pametan;-) :deda: :moli:, necu ja nista govoriti cisto iz razloga da nebi ispalo da govorim protiv nekoga ili tako nesto.
Realno koja god agencija bila svaka obavi svoj posao, no svaka ima svoju politiku i svoje nacine.
Ti odaberi koja ti najvise odgovara, a svakoj je u interesu da te otpremi na brod.;-)

Offline runner

  • Registered
  • *
  • Posts: 77
    • View Profile
Odg: Interview
« Reply #312 on: 14/September/2009 »
Ma govori, zato sam i pitao :).

Ja nekako imam mnogo povjerenja u Suzi, ali ove druge uopste ne znam - sta da radim ne znam ni sam ... Da ipak odem i na taj intervju ili da ne idem i ne komplikujem sebi!

Sefeee pomagaj !

Dominik

  • Guest
Odg: Interview
« Reply #313 on: 14/September/2009 »
Ma govori, zato sam i pitao :).

Ja nekako imam mnogo povjerenja u Suzi, ali ove druge uopste ne znam - sta da radim ne znam ni sam ... Da ipak odem i na taj intervju ili da ne idem i ne komplikujem sebi!

Sefeee pomagaj !

zasto, opet lovu trosit,,,,,,jesi prosao kod Suzi,,,,jesi,onda nemas frke,,,,,,,zvat ce te skoro i to ti je to.........i sam si rekoa da ih neznas;-)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: Interview
« Reply #314 on: 14/September/2009 »
@runner, utrcao si u poziciju u kojoj je vrlo moguce da naljutis jednu od stranaka.

Sjedis na dvije stolice.

Nemoguce je savjetovati te, osim ako postoji netko tko je bio u potpuno istoj situaciji poput tebe, u cega sumnjam. Primjetit ces da su simpatije vecine forumasa na strani A Priori. Meni bi to bilo presudno.
Vjerujem da te EP trazi jer znaju da te mogu lako "prodati" zbog engleskog i "green card" situacije.
Znaju da ce sa tobom imati manje natezanja, a linija manjeg otpora uvijek je privlacno rjesenje.

Pozitivna stvar je da si trazena "roba" na trzistu rada, i da ne bi trebao imati problema oko dobivanja posla.  :-))))'

Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)