Author Topic: Interview  (Read 433439 times)

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #405 on: 07/April/2010 »
Disney ti je super ... pogotovo ako izbacuju još brodova, jer ja sam 5 godina proveo na istom brodu  :deda:
kaže andrej da je interw.najteži traje oko 40min.jel to istina?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline neno_pula

  • Registered
  • *
  • Posts: 195
  • He who dares wins
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #406 on: 07/April/2010 »
koje su tocno tvrtke pod carnivalom posto se nemrem prijavit ponovo na carnival na koju bi se mogao prijavit?

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #407 on: 07/April/2010 »
koje su tocno tvrtke pod carnivalom posto se nemrem prijavit ponovo na carnival na koju bi se mogao prijavit?

neno, možeš ici za IMAGE, starbordcruises, royal caribian cruse line, i još neke, imaš izbora.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Interview
« Reply #408 on: 08/April/2010 »
kaže andrej da je interw.najteži traje oko 40min.jel to istina?

ovisi za koju poziciju ... ja sam išao na otvaranje drugog broda, na nisku poziciju, pa nisam ni imao interview
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #409 on: 08/April/2010 »
ovisi za koju poziciju ... ja sam išao na otvaranje drugog broda, na nisku poziciju, pa nisam ni imao interview
Kaj ja znam,rekao mi da probam za ass.servera ali da je to jako teško dobiti jer traže baš profesionalce,ali ako ne dobijem to dobit cu prvu manju poziciju zove se quick service attendant,kao plača nije bog zna što oko 1000$ ali plate ti i avionsku kartu u oba smjera.
I Siniša kaže da je dobro to prihvatiti jer u 12mj.im idu dva broda van a navodno je jedan veći od ova oba sadašnja zajedno,pa če navodno biti promocija,tak da bi nakon prvog ugovora koji BTW traje 8nj.za ovu poziciju trebao dobiti promociju u ass.servera
Za ovu poziciju EP ne naplačuje proviziju a novce za liječnički disney ti refundira kad dođeš na brod.
Znači nema troškova.Sinišine riječi.
A ništa me ne košta probati,snači ču se valjda nekako na tom interw.
Danas su trojica dečki prihvatili da apliciraju za poziciju cleanera na disneyu,i malo me to začudilo jer su bili na carnivalu kao ass.waiteri
Doduše dobili su otkaz ali opet nekak mi je čudno da apliciraju za te pozicije.
Koliko sam mogao skužiti njima je bitno da se ugraju samo na disney,baš zbog toga da imaju priliku gurati se kad izađu novi brodovi van.
Pa sad ja pitam,dal ima tu nekekave matematike?
Uopče o tom disneyu se malo piše na ovom forumu i nisam ga doživljavao kao neku jaku kompaniju,ali očito je?
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline lifipaj

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 115
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #410 on: 08/April/2010 »
Što se tiče Disney, sve piše na Topicu, dobro je gazda objasnio kako se radi na Disney-u!! Evo i mene su zvali da dodjem na interview, bez obzira jer sam prošao na interview za Assist Waiter za CELEBRITY!! Isto tako su mi rekli da se radi 2 broda i da bi bilo dobro kad se vratim sa Celebrity-a, odem na novi brod!! Jel ima tko da je bio na 2 interview-a, s time da je jedan prošao i čeka ukrcaj???????????

Offline nanny_annie4

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 60
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #411 on: 09/April/2010 »
Jel ima tko da je bio na 2 interview-a, s time da je jedan prošao i čeka ukrcaj???????????
Bok svima,
ja sam isto prosla za royal cekam ukrcaj ali idem i na int. u ponedjeljak za Disney jer mi se cini to bolja opcija. Bila sam slala zivotopis direktno u Disney i javili su mi da dodjem na intervju ( naravno u dogovoru sa agencijom ).

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Interview
« Reply #412 on: 09/April/2010 »
ledeni, quick service attendant je odlična pozicija, lako pređeš na konobara, a znam dosta ljudi koji se nisu dali iz QSA, čak i kad su im nudili promociju.
Taj posao ima dosta prednosti, pogotovo noćna smjena, sve što radiš je dostava narudžbi u sobe, nema puno gnjavaže ni priče sa gostima, a tip je dobar, pogotovo na Disneyu.

Onima koji idu kao cleaneri na Disney, ... ako su strpljivi i mogu dobro zapeti, sigurno će poslije jednog -dva ugovora moći napredovati, u departmentu cleanera ima oko 60, i dok sam ja bio tamo, SVI su se izmjenili poslije 3 godine osim par Jamajkanaca koji nisu htjeli promocije.
Generalno, ako cleaner ne dobije promociju nakon 2 ugovora (po 8 mjeseci), onda nešto nije u redu sa njime.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #413 on: 09/April/2010 »
ledeni, quick service attendant je odlična pozicija, lako pređeš na konobara, a znam dosta ljudi koji se nisu dali iz QSA, čak i kad su im nudili promociju.
Taj posao ima dosta prednosti, pogotovo noćna smjena, sve što radiš je dostava narudžbi u sobe, nema puno gnjavaže ni priče sa gostima, a tip je dobar, pogotovo na Disneyu.

Onima koji idu kao cleaneri na Disney, ... ako su strpljivi i mogu dobro zapeti, sigurno će poslije jednog -dva ugovora moći napredovati, u departmentu cleanera ima oko 60, i dok sam ja bio tamo, SVI su se izmjenili poslije 3 godine osim par Jamajkanaca koji nisu htjeli promocije.
Generalno, ako cleaner ne dobije promociju nakon 2 ugovora (po 8 mjeseci), onda nešto nije u redu sa njime.
Ajde hvala šefe,probat čemo pa čemo vidjeti....
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]

Offline fmlfml

  • Registered
  • *
  • Posts: 7
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #414 on: 09/April/2010 »
Generalno, ako cleaner ne dobije promociju nakon 2 ugovora (po 8 mjeseci), onda nešto nije u redu sa njime.

jeli ugovor na 6 ili 8 mjeseci? (zanima me za fotografe, ako pozicija ima veze)

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Interview
« Reply #415 on: 09/April/2010 »
pozicija itekako ima veze, ne znam za fotografe
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jozo_rb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 124
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Company: Princess Cruises
  • Recruitment Agency: Safe Cruise
  • Job Title: Housekeeping Attendant
Re: Interview
« Reply #416 on: 09/April/2010 »
Evo nešto vezano za Disney-eve ugovore:

Employment Contracts

There are many variations of our employment contracts. Individual contracts are discussed in greater detail with your hiring agent or DCL representative.

    * Contracts can be for 3, 4, 4 1/2, 6, or 8 months, depending on position.
    * After each contract, Crew Members receive a break on average of 6 to 8 weeks, depending on the position.
    * While on contract, every Crew Member works every day. Crew Members do have some time off during the day, but it is limited.
    * There are no days off while on contract.
    * Most Crew Members work a minimum of 70 hours each week. For our tipped Crew (Dining Room, Bar, Stateroom), a minimum workweek is 84 hours.
    * Anything over minimum is considered voluntary overtime, and our Crew are compensated for those additional hours.
    * No Crew Member will work more than 94 hours a week or extend past an 8 month contract.
    * While on contract, a Crew Member receives free room and board, access to Crew spaces/recreational activities, and access to medical services.

a opširinije o poslovima na Disney-u možete naći na      http://dcljobs.com
If you wanna be the best, You have to take down the best

Diamond Princess 08/2010-02/2011  Sea Princess 04/2011-09/2011  Crown Princess 11/2019-05/2020

Not sailing for now

Offline markoQ

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 280
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #417 on: 09/April/2010 »
za foto je ugovor 8 mjeseci prvi.

nove informacije ja bio u agenciji danas, intervju pomaknut za 12.05 za fotografe, jošs se stignu prijavit tko hoće.
položio sam onaj marlin test danas u agenciji prolaznost 96% hahahh, pa taj engleski je za djecu :)
a rekli da za foto treba prolaznost 50%  :haha:

Offline chova

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 188
  • If you have target everything is easy...
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #418 on: 09/April/2010 »
znaci pomeren...hmmm, i mene treba da obavesti o intervju, rekao je da ce mi uskoro javiti agent...ali dobro sada znam kada je, samo treba da mi potvrdi datuma...a da i ja idem za foto Carnival  ;)

Offline la mer

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Interview
« Reply #419 on: 09/April/2010 »
Quote from: markoQ
za foto je ugovor 8 mjeseci prvi.

nove informacije ja bio u agenciji danas, intervju pomaknut za 12.05 za fotografe, jošs se stignu prijavit tko hoće.
položio sam onaj marlin test danas u agenciji prolaznost 96% hahahh, pa taj engleski je za djecu :)
a rekli da za foto treba prolaznost 50%  :haha:


Vjerujem da je test za djecu; i to još samo 50% treba za prolaz!
A onda kad se dođe na brod, problemi.   oT
Osobno sam svjedočila kako su jednog dečka s naših prostora morali maknuti s pozicije fotografa dok je još bio na college, upravo zbog engleskog.
Sreća što je bio na Carnivalu pa su ga samo premjestili u housekeeping.

Ne znam kakvi su to standardi. -()- Upravo je nevjerojatno da je za sve pozicije test jednako 'zahtjevan'.
'Only those who dare to fail greatly can ever achieve greatly.' (R. F. Kennedy)