Author Topic: ko odrzava intervju za Seabourn na teritoriji Srbije?  (Read 3187 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Pozdrav eto opet mene i sad pitanje;
da li znate ko odrzava intervju za seabourn na teritoriji Srbije ili ako nema nikog u Hrvatskoj ili negde blizu? Vidim da je bio u Bg zadnji put pa pitam bas sam zainteresovan sad za njih pogotovo sto su plate u euro :money: Svaka informacija bi mi dobro dosla posto kazete da su ugovori 4 meseca to nije lose,imam kuci oba roditelja stara...ma znate pricu vec ste je negde culi!
Hvala za svaki odgovor i cenim ga od srca!
Puno cete mi pomoci posto sam sad krenuo u potragu za Royal intervju partnerima a cini se ovo je bolje ::yes::

Offline iza-oblaka

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 180
    • View Profile
  • Country: Croatia
  • Recruitment Agency: N7A
  • Job Title: Destination Manager
ko odrzava intervju za Seabourn na teritoriji Srbije?
« Reply #1 on: 24/February/2012 »
imas trenutno na njihovoj stranici link za direktnu prijavu za neke pozicije.
ja sam poslala prosli tjedan i dobila sam potvrdu da su primili moj mail, ali jos nisam dobila nikakav daljnji mail za intervju;ili odbijenicu ili sto god.
Labor improbus omnia vincit.

Offline pp83zr

  • Registered
  • *
  • Posts: 101
    • View Profile
Re: ko odrzava intervju za Seabourn na teritoriji Srbije?
« Reply #2 on: 24/February/2012 »
Evo i ja sam to uradio ali nekako mi se cini ( iz iskustva) da sve online aplikacije kao da niko ne gleda i boli ih uvo sto si ti ulozionegde i do sat vremena pisajuci o sebi sve i svasta,dok to sa agencijama ide bolje tj kad das pare naravno da ce neko da se progura za tebe je li? :money:
Evo sad i ti i ja cekamo :embarrased:
Hvala na odgovoru!