Author Topic: Carnival: Assistant Waiter -> Ass Team Waiter -> Team Waiter -> Team Head Waiter  (Read 6272 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile



Assistant Waiter - Ass Team Waiter - Team Waiter - Team Head Waiter.
1050$                      1300-1500$      1700-2500$       2500-4000$

Ali krenuti od Asst Waitera i cekati promociju u Team Waitera je slicno cekanju cuda sa nebesa.
Ovo govorim za Carnival i njihove stalne promjene.

Offline svaus

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
  • Run while you're young
    • View Profile


Assistant Waiter - Ass Team Waiter - Team Waiter - Team Head Waiter.
1050$                      1300-1500$      1700-2500$       2500-4000$

Ali krenuti od Asst Waitera i cekati promociju u Team Waitera je slicno cekanju cuda sa nebesa.
Ovo govorim za Carnival i njihove stalne promjene.

za AW je potrebo iskustvo i donekle negleski???:))

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
za AW je potrebo iskustvo i donekle negleski???:))

Zahtjevi za posao AW variraju od agencije do agencije.  :google:ˇ
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
i donekle negleski???:))
 ""]]

Za AW na Carnivalu ti treba dobar engleski, a poznavao sam ih koji nisu uspevali sastaviti jednu obicnu recenicu, i nesto iskustva (a nije potrebno).

Hocu reci, zahtjevi za engleskim preko nekih agencija su minimalni.

Offline surfer1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
 ""]]

Za AW na Carnivalu ti treba dobar engleski, a poznavao sam ih koji nisu uspevali sastaviti jednu obicnu recenicu, i nesto iskustva (a nije potrebno).

Hocu reci, zahtjevi za engleskim preko nekih agencija su minimalni.

pozz!!
zanima me sta se podrazumijeva pod dobar engleski?zelio bih na sljedeci interview za carnival, imam nesto iskusta kao konobar, doduse ne puno ali vjerujem da bi se snaso dobro...sad jedini problem mi je taj engleski kojeg ne govorim bas cesto ali ga razumijem dosta dobro, cak jako dobro...to je ono famozno-fali mi "practice"...help!!sta da radim, da idem tamo mucat uopce ili ne? -()-
kako izgleda taj razgovor, dali se mogu nekako "pripremit" sta vi mislite imam nade??

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..

Offline Kirry

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 150
    • View Profile
pozz!!
zanima me sta se podrazumijeva pod dobar engleski?

Pod dobrim engleskim podrazumjeva se normalna komunikacija, da razumiješ što ti se govori, a isto tako moraš znati i odgovoriti.
Na mom brodu ljudi koji nisu znali dobro engleski jezik redovito su navlačili bijes svojih suradnika, a i ljudi koje su posluživali su se redovito žalili. Na brodu zbog umora i neispavanosti živci lako pucaju i ljudi nemaju strpljenja i živaca nekome objašnjavati deset puta što treba napraviti. Pa kad prođeš intervju ( a proći ćeš jer rijetko tko ne prođe za asst. waitera ) i kad dođeš na brod onda pravac CTC i uči engleski. Biti će ti puno lakše jer ćeš praksu imati svakodnevno.

Offline Jack Sparrow

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 552
    • View Profile
Pod dobrim engleskim podrazumjeva se normalna komunikacija, da razumiješ što ti se govori, a isto tako moraš znati i odgovoriti.
Na mom brodu ljudi koji nisu znali dobro engleski jezik redovito su navlačili bijes svojih suradnika, a i ljudi koje su posluživali su se redovito žalili. Na brodu zbog umora i neispavanosti živci lako pucaju i ljudi nemaju strpljenja i živaca nekome objašnjavati deset puta što treba napraviti. Pa kad prođeš intervju ( a proći ćeš jer rijetko tko ne prođe za asst. waitera ) i kad dođeš na brod onda pravac CTC i uči engleski. Biti će ti puno lakše jer ćeš praksu imati svakodnevno.

  ::yes::

Offline svaus

  • Registered
  • *
  • Posts: 67
  • Run while you're young
    • View Profile
Pod dobrim engleskim podrazumjeva se normalna komunikacija, da razumiješ što ti se govori, a isto tako moraš znati i odgovoriti.
Na mom brodu ljudi koji nisu znali dobro engleski jezik redovito su navlačili bijes svojih suradnika, a i ljudi koje su posluživali su se redovito žalili. Na brodu zbog umora i neispavanosti živci lako pucaju i ljudi nemaju strpljenja i živaca nekome objašnjavati deset puta što treba napraviti. Pa kad prođeš intervju ( a proći ćeš jer rijetko tko ne prođe za asst. waitera ) i kad dođeš na brod onda pravac CTC i uči engleski. Biti će ti puno lakše jer ćeš praksu imati svakodnevno.


I"am planning this:))  = :embarrased:

Offline surfer1

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
ovo zvuci ohrabrujuce, hvala!! :plovim: vidjet cemo...