Author Topic: Finalni interviju Beograd 27.02.2012  (Read 4042 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Finalni interviju Beograd 27.02.2012
« on: 27/February/2012 »
Pa kakva su vam iskustva sta su vas pitali sa kime ste ragovarali i naravno kako ste prosli??????

Ja sam razgovarao sa jednim mladjim gospodinimo,pored njega je bila mlada pomocnica koja se samo smejala i nije me nista pitala .
Pitali su me sa treninga kako se vrsi ciscenje ,tri kofe sistem , dalje da objasnim jela na slikama ,pricali smo malo i na Nemackom jeziku (covek govori i Nemacki) Pitanje mi je bio holandez sos ,sote stroganof,besamel sos .
Nisam nista secka ni reckao .

Pisite dalje

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: Finalni interviju Beograd 27.02.2012
« Reply #1 on: 27/February/2012 »

 Evo i ja da kazem moje utiske sa Finalnog.
 Mene je intervjuisao onaj krupni gospodin sto je sedeo levo kada se udje,isto nemam pojma kako se zove. Bas dosta me je ispitivao, i sve i svasta. Izgleda da je imao puno volje posto sam mu ja bio prvi na razgovoru posle pauze za rucak, a rucak bio izgleda dobar  :pop:!

 Pitao me je svasta: da pokazem na slice delove junetine,da kazem tezinu pljaskavica kada se prave, sta je USPH, sta radim u slucaju pozara, dali sam nekada rolovao pile,odakle krecem da ga otvaram, kada secem piletinu sa nozem i zavrsim dali mogu sa tim nozem da secem na primer junetinu,da nabrojim 3 vrste piletine, tri vrste mesa, kolko radim kao mesar, dali sam zavrsio skolu za mesara, 8 delova piletine ili kako je secem, pitao me je kolko na dan stejkova isecem, pitao me je da imam neki lep komad junetine naprimer tenderloin i da mu od njega spremim file minjon kao bi to uradio ( ovo me je pitanje zbunilo posto sam ja mesar a ne kuvar,ali mi u SV stoji da sam 3-4 meseca radio u restoranu pa me zato valjda pitao ) na kraju mu se odgovor i svideoo kako bi spremio  ;D!! Odgovorio sam mu na sve samo malo sporije posto je trema i cekanje od 6 sati uzelo danak kao i mnogim drugima danas!
 
 Pitao me je sigurno jos nesto ali nemogu da se setim sada sta.

 To nam je bilo to drustvance sa finalnog ,sada nam samo ostaje da neosedimo dokle nedobijemo rezultate na mail  oT !!
 Pozdravlja vas Butcher sa finalnog  :yeah:!!

zzz

Offline Jagodica

  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Re: Finalni interviju Beograd 27.02.2012
« Reply #2 on: 27/August/2013 »
 Hvala vam