Author Topic: Finalni intervju 28.02. Beograd  (Read 12072 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Finalni intervju 28.02. Beograd
« Reply #15 on: 03/March/2012 »
Posao kojeg se prihvatim odradim maksimalno korektno,tako i ovaj FI.Normalno da znam šta je ``USPH`` kao i sve ostalo vezano oko broda što se dalo naučiti,uostalom sve je rečeno na treningu i testu kojeg sam maksimalno odradio.Nisam bio ni nasmejan a ni namrgodjen,jednostavno sam bio pozitivan i pričao sa njim kao što pričam sa bilo kim.Hoću da kažem da je ``plastični osmeh`` nepotreban,dovoljno je biti pozitivan.

Tako je Rumljanin, ni ja se nisam smejao, osim kada me je pitao da li bih bacio putnika u vodu ako bi se zalio na nesto, tu sam se prevrnuo od smeha, ali inace nisam se kezio, ne mogu da se smejem ako mi nista nije smesno...    :run: A pritom je cika koji me je ispitivao bio nadrkan prvih par minuta, verovatno da vidi kakvi su mi zivci  :tuctuc:

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Re: Finalni intervju 28.02. Beograd
« Reply #16 on: 03/March/2012 »
Sta su vam naveli na mejlu ovi iz Safe  Cruisa ,nama kuvarskom ososblju su napisali sledece Zakazivanje intervjua u americkoj ambasadi (za neke od vas) cemo zapoceti vec pocetkom marta, obzirom da na Vasoj poziciji nemamo nikoga iz prethodnih grupa na tzv "cekanju".
Da li ste i vi dobili ovo i sta mislite koliko ce se cekati na posao

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Finalni intervju 28.02. Beograd
« Reply #17 on: 03/March/2012 »
Totalno isti mejl sam dobio,kao i ti. :uzdravlje:
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Finalni intervju 28.02. Beograd
« Reply #18 on: 04/March/2012 »
 U mom mailu je pisalo samo za devojke za bar da ce uskoro poceti sa zakazivanjem u ambasadi,a momci ce da sacekaju posto im jos nije otisla predhodna grupa iz oktobra. :pad:.

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Finalni intervju 28.02. Beograd
« Reply #19 on: 04/March/2012 »
Dopisivao sam se sa `Natalom`,sjajne postove je objavio, ali on radi na Carnivalu,pa me zanima da li je to sa treningom i testovima kada se tamo stigne isto i za princess kao i da li je tacno da je na svim princess brodovima bar waiter placen 15% od prodaje+tips?Meni su kao i svima nama na treningu u Bg-u rekli da je salary 920usd fix+tips.
Natal mi rece da je cekao godinu dana na ukrcaj... Znam da je Princess u Carnival korporaciji ali opet ko ima neku informaciju mogao bi da mi napise,bezim sa teme pomalo.... pozdrav za celu ekipu sa FI koji su izgleda rodjeni Britanci i prirodno nasmejani ljudi :)


Na treningu nam je Chaba rekao da nam je fixna plata $50+15% od prodaje+tips... Sto mu dodje isto na to sto si ti rekao - oko $900 + tips.

Offline nenad0711

  • Registered
  • *
  • Posts: 29
    • View Profile
Re: Finalni intervju 28.02. Beograd
« Reply #20 on: 04/March/2012 »
Nisam ga cuo ali eto ima ko jeste...hvala..irena...

Offline NVC

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 219
    • View Profile
Re: Finalni intervju 28.02. Beograd
« Reply #21 on: 05/March/2012 »
Mene naprosto ubija ovo cekanje na rezultate. Dve nedelje cekati je bas bas dugo. Sto im ovoliko treba da odluce jesam li prosao  ili ne?