Author Topic: Da li neko ide ide sada na intervju za Royal 10, 11. March 2012. u Skoplje?  (Read 10841 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Da li neko ide ide sada na intervju za Royal 10, 11.3 u Skoplje?

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Za koje pozicije je Intervju ???

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Za koje pozicije je Intervju ???
Pa za sve, pred intervjui su bili u decembru i januaru u BG, a ovo je glavni.

Offline ivaninho

  • Registered
  • *
  • Posts: 170
    • View Profile
Ma pitam zato sto su mi valjda trebali javiti za to...prosao sam taj predintervju davno i rekli su da ce biti nesto u martu ali niko ne zove :(

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Evo i ja sam neprijatno iznenađen....
Prijavljen sam kod njih od oktobra 2010, prošao preliminarni intervju kod Limbe i ...ništa. Zvao sam ih par puta u Niš i rekoše da će me obaveštavati preko mail-a i telefona
i ja sad vidim da su bili neki razgovori za posao. Sutra ih zovem pa javim ovde šta se dešava...
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja

Offline cherrypita

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Evo da se oglasim i ja, posto idem u Skoplje... Rekli su mi da cemo svi dobiti mail do petka tj. sutra i obavestenje o tacnom datumu intervjua.
Ko ima bilo kakve informacije, neka pise. . .

Offline snovakovic

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Zvao Niš. Mene lično interesuje pozicija fotografa pa sam samo za to i pitao.
MSC - Intervju vo Skoplje... Nema nikakvih potvrda da će razgovor biti obavljen. Biću(ćemo) obavešten(i)...
Dok ne probam lava, za mene je PRASE kralj životinja

Offline Aleka

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Evo ja sam upravo zvala, definitivno 10 i 11-og u Skoplju, 10-og je neki orijentacioni sastanak a 11-og sam intervju za Royal i Celebrity, tačno vreme i mesto sledeće nedelje će javiti.

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
...ne razumem...kazete da za sve koji su imali predintervju u decembru i januaru, pa vjerujem i u februaru da sada imaju finalni u martu za te kompanije...
Ja kontaktirao danas (a receno mi je u januaru na pre-selection da sam dobio poziciju u housekeeping-u, i da ce mi javiti kada da dodjem na finalni u martu), i gle cuda kazu nazalost trenutno nema mesta i stavljen sam na cekanje za neki sledeci razgovor...na leto-mozda???... :( razocarao sam se jer koliko sam citao forum ovo jos cuo nisam, niti procitao, da neko kome su rekli da ce ga obavestiti za finalni sada kazu da za njega iz bezbednosnih razloga (citirao sam, sta god to znacilo) bolje da sacekamo neki drugi put...  STA RECI... Kao i na ispitu, svo ovo ucenje i vjezbanje za bolje prezentovanje i dobijanje posla mogu samo kao i profesori prokomentarisati: "znanje ostaje" kolega ipak neki drugi put... Cuo sam da ljudi cekaju na papire i ukrcaj, ali da cekaju na glavni razgovor, a da se ta pozicija jos i trazi...nije mi jasno...........toliko o tome za placen trening i aplikaciju na racun Kouzon-a (koji je bio uslov za ovaj finalni i program). Ocekivao sam mozda u slucaju prolaska da cu cekati na posao, ali da cu cekati na glavni par mjeseci ili ko zna kad, tome se nisam nadao.

PS. izvinite za duzi post, ovo je bilo sto na umu to na drumu...
Pozdrav za sve ljude koji imaju sansu sad u martu (u Skoplju) i puno uspeha zelim...

Offline ciiicaaa

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Nije mi jasno na koji način se pravi selekcija, koga pozivaju, koga ne. U svakom slučaju, mi što smo pozvani, mogli bismo se organizovati da zajedno putujemo, daleko je Skoplje...

Offline neb

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 97
    • View Profile
Zao mi je Kimi ali pod bezbednosnim razlozima oni smatraju ili tvoje ili religisko uverenje tvojih roditelja (generalno islam zbog ovog ili onog razloga opravdano ili ne je trenutno na crnoj listi)
Licno sam pobornik da vera boja koze politicko opredeljenje visina ili sta god nesmeju biti odlucujuci faktor ,na zalost jesu

Offline cherrypita

  • Registered
  • *
  • Posts: 20
    • View Profile
Nije mi jasno na koji način se pravi selekcija, koga pozivaju, koga ne. U svakom slučaju, mi što smo pozvani, mogli bismo se organizovati da zajedno putujemo, daleko je Skoplje...

Nije ti losa zamisao, samo sto svi putuju iz razlicitih krajeva  no;;;. Ako neko bude prolazio kroz Cacak, neka svira  :nokti: Ali svakako, kad budemo dobili informacije gde ce tacno biti odrzan intervju, valjalo bi da se zajedno organizujemo oko smestaja. Pa ako neko ima preporuke za jeftiniji smestaj nek udeli predlog  :D

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
...razumem sta zelis reci "neb", ali u mom slucaju to razlog nije... Ja sam srpske nacionalnosti, kao i moji koreni, sa cinjenicom da zivim u Republici Srpskoj...ali nazalost pojedini ljudi daju sebi za pravo da nas kandidate "omame" pricom sve dok se posle i sami ne uverimo o cemu je u stvari rec...nazalost moze im se jer nemamo druge nego da vjerujemo u sve sto kazu :(

Ako moj slucaj ima veze sa pasosem BiH onda smatram da su mi to trebali reci a ne naplatiti program i cimati par meseci.........jako mi je nelogicno da nekome uskrate prezentovanje kompaniji sa pricom da nece da rizikuju da me agent kompanije ne primi ili da prodjem pa da cekam na posao godinu dana (to su reci iz agencije kada sam ih zvao). Zar nije normalno da ako su mi sve to tako lepo napricali i rekli da cu biti obavesten u martu kad da dodjem, ispostuju, pa i ako prodjem finalni da cekam na posao dok se ne ukaze prilika........a oni meni kazu sad nece da rizikuju pa ce me zvati na "leto"......

Znaci da ja sad po njihovim recima preskacem intervju na koji su mi rekli da cu ici jer te pozicije i traze, pa da cekam na neki tamo sledeci intervju par mjeseci (na leto), koji se takodje moze ovako isto iskulirati, pa na posao par mjeseci.......ako ste ovo vec negdje procitali na forumu pokazite mi da se i ja uverim da postoje i takvi slucajevi......

Offline kimi

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
Eto, postavio bih pitanje sefu foruma...ukoliko je mozda upucen u takve stvari? Da li je moguce da kompanije odredjuju koliko ljudi mogu primiti na finalni razgovor? (naravno ne mislim sad na neki veliki broj ljudi kao 100 i vise...po poziciji......nego npr. da im treba 10 ljudi za odredjenu poziciju, a da npr. obave razgovor sa 20 kandidata...). Da li to funkcionise na takav nacin, ili striktno samo tih deset intervjuisu pa ko prodje...?

I pitanje jos jedno: ako kompanija kaze da ce primiti na posao 5 osoba na neku poziciju samo iz Srbije, koliko ljudi moze da aplicira i dodje na finalni pred agenta, i da li to odredjuju agencije koliko ce ih poslati?

pozzz