Forum
15/Rujan/2014 *
Welcome, Guest. Please login or register.
Did you miss your activation email?

Login with username, password and session length

eXTReMe Tracker

News:
Follow Sef_Foruma on Twitter  Follow Šef Foruma on Facebook  Follow Šef Foruma on YouTube  Follow Me on Pinterest 

Home   Help Search Login Register  

Pages: [1] 2 3
  Print  
Author Topic: Imam povišen holesterol i trigliceride  (Read 12193 times)
0 Members and 2 Guests are viewing this topic.
irena.m
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Country: Serbia
Company: ex Princess Cruises, now Viking River Cruises
Occupation: ex Bar Stewardess, now Cabin Stewardess
Ship: ex Ocean Princess, now Viking Bragi

View Profile
« on: 05/Ožujak/2012 »

Hvala ti na super postu Marina !
A ja imam jedno pitanje, nadam se da ce neko imati odgovor- trebalo bi da uradim lekarski za Princess ali sam prvo uradila analize krvi i urina da vidim da li je sve ok.

Imam povisen holesterol i trigliceride pa sam htela to da sredim koliko mogu do lekarskog za brod.
Cula sam za narodni lek - svako jutro se pije karanfilic(klincic) potopljen u vodu.

Moje pitanje je- da li se u rezultatima krvi (osim snizenog holesterola) javlja neki pozitivan rezultat na droge ili tako nesto?
Kad sam procitala da kafetin u analizama krvi ima svojstva heroina, sad mi je panika da li da nastavim sa snizavanjem holesterola ili prekinem...
Kazu mi ljudi- pa to je biljka, nece ti biti nista... A ja se mislim - i marihuana je biljka....  smack
Forum
« on: 05/Ožujak/2012 »

DaChaS
Registered
*

View Profile
« Reply #1 on: 05/Ožujak/2012 »

Ja sam procitao dvaput i ne mogu da razumem pitanje 'Moje pitanje je- da li se u rezultatima krvi (osim snizenog holesterola) javlja neki pozitivan rezultat na droge ili tako nesto? '.........sta je pitanje da li ce u nalazima krvi da ti nadju drogu ......ako je korisistis ?
Forum
« Reply #1 on: 05/Ožujak/2012 »

irena.m
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #2 on: 05/Ožujak/2012 »

U nekom postu sam procitala da je ďecko popio kafetin par dana pred lekarski i bio je pozitivan na heroin jer,valjda, kafetin ima neka svojstva heroina.. A ja se pitam da li i ovaj karanfilic ima nesto sto bi moglo da mi pravi problem na lekarskom jer znam da se cak koristi kao analgetik (kod zubobolje) a i kafetin je isto analgetik... Ako je neko razumeo pitanje nej pomaze,ako ne-necu da rizikujem... Necu da vise pijem ovo- bolje povisen holesterol nego pozitivna na heroin
DaChaS
Registered
*

View Profile
« Reply #3 on: 05/Ožujak/2012 »

Te price kao popio kafetin i bio pozitivan na heroin ti je kao da imas grip ...a nadju ti HIV ....
CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #4 on: 05/Ožujak/2012 »

Te price kao popio kafetin i bio pozitivan na heroin ti je kao da imas grip ...a nadju ti HIV ....

zbog te "priče" bi te mogli poslati kući prije nego obučeš uniformu.

http://www.caffetin.com.mk/html_en/?id=1&box=1

Legal status

In Australia, Canada, New Zealand, Romania, Sweden, the United Kingdom, the United States, and many other countries, codeine is regulated under various narcotic control laws.

http://en.wikipedia.org/wiki/Codeine

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)
Seaman
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #5 on: 05/Ožujak/2012 »

U nekom postu sam procitala da je decko popio kafetin par dana pred lekarski i bio je pozitivan na ...

100% Tačna izjava, ma da nisam siguran tačno o kojoj se drogi radi. Nekolicina mojih prijatelja je prošla na isti način, neki kod kuće, neki na brodu...Kako god, ne nosite caffetin sa sobom jer možete samo upasti u probleme ako ga pijete, ima toliko drugih podjednako dobrih pain killer-a.

When it comes to money, nobody can be trusted !
Forum
« Reply #5 on: 05/Ožujak/2012 »

DaChaS
Registered
*

View Profile
« Reply #6 on: 05/Ožujak/2012 »

Mislim da je jedna stvar ako je cafetin zabranjen a sasvim druga da si pozitivan na heroin posto sigurno ima jos testova sa kojim se moze utvrditi da li si popio cafetin ili se fiksas heroinom to sam mislio.

P.S ne pijem vise caffetin biggrin
johnnyBG
Registered
*

Company: Princess Cruises
Hire Agency: Safe Cruise
Occupation: Bar Steward

View Profile
« Reply #7 on: 05/Ožujak/2012 »

Hvala ti na super postu Marina !
A ja imam jedno pitanje, nadam se da ce neko imati odgovor- trebalo bi da uradim lekarski za Princess ali sam prvo uradila analize krvi i urina da vidim da li je sve ok.

Imam povisen holesterol i trigliceride pa sam htela to da sredim koliko mogu do lekarskog za brod.
Cula sam za narodni lek - svako jutro se pije karanfilic(klincic) potopljen u vodu.

Moje pitanje je- da li se u rezultatima krvi (osim snizenog holesterola) javlja neki pozitivan rezultat na droge ili tako nesto?
Kad sam procitala da kafetin u analizama krvi ima svojstva heroina, sad mi je panika da li da nastavim sa snizavanjem holesterola ili prekinem...
Kazu mi ljudi- pa to je biljka, nece ti biti nista... A ja se mislim - i marihuana je biljka....  smack

E pa i ja imam povisen holesterol malo... Mislis da bi zbog toga pravili problem?
Argonaut
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Occupation: Bar Department
Ship: Caribbean Princess,Golden Princess, ... ?

Sa svakim djeli sve,tugu čuvaj za sebe.

View Profile
« Reply #8 on: 05/Ožujak/2012 »

Ja mislim sve dok niste hronično bolesni od tog,da to neće biti problem.
Ja imam višak krvi u alkoholu  roll on the floor

Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .
johnnyBG
Registered
*

View Profile
« Reply #9 on: 05/Ožujak/2012 »

Ja mislim sve dok niste hronično bolesni od tog,da to neće biti problem.
Ja imam višak krvi u alkoholu  roll on the floor

Pa kad popijes tri rakije samo dok kuvas kafu xaxaxaxa  haha
Argonaut
Cruise Ship Veteran
Registered
*

Occupation: Bar Department
Ship: Caribbean Princess,Golden Princess, ... ?

Sa svakim djeli sve,tugu čuvaj za sebe.

View Profile
« Reply #10 on: 05/Ožujak/2012 »

I nisam siguran gde mi je zdravstvena knjizica,pomaže izgleda  biggrin

Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .
johnnyBG
Registered
*

View Profile
« Reply #11 on: 05/Ožujak/2012 »

Sta ce ti zdravstvena knjizica, placas u svakom slucaju...   money
irena.m
Cruise Ship Veteran
Registered
*

View Profile
« Reply #12 on: 06/Ožujak/2012 »

Raspitivala sam se na raznoraznim mestima - u nekim laboratorijama za analize krvi, u apotekama i pitala sam ljude da li taj karanfilic ima nesto ili nema, niko ne zna sta da mi kaze, dok mi jedna apotekarka nije rekla da karanfilic ne moze imati nista sto bi se povezalo sa drogama pa mi je onda predlozila jos bolji prirodni lek za snizava holesterol i trigliceride (i pritisak) -  deda sitno iseckati 40 cenova belog luka i oprati 5 limunova i iseckati sitno i to staviti u 1 litar vode, staviti da prokuva, kad prokuva iscediti i tu tecnost piti svako jutro na prazan stomak u casici za rakiju (0.05 l)... mislim da cu se prebaciti na to sad... Ako nekom treba, ovo je super lek, vec za 10 dana se vidi poboljsanje...

@JohnnyBG: ovo cirkaj i bices k'o nov a Rumljanin ima vec svoju terapiju  :uzdravlje:

hvala svima na info

PS. ni ja vise Caffetin necu piti  nece ici
CEO
Administrator
Registered
*

Country: Croatia
Occupation: Forum Administrator

Chief Executive Officer

sef.foruma Sef_Foruma
View Profile
« Reply #13 on: 06/Ožujak/2012 »

Ako je mogao Obama možeš i ti  deda

http://www.24sata.info/vijesti/svijet/76751-Smanjio-holesterol-kada-prestao-pusiti-Barack-Obama-odlicnog-zdravlja.html

Odavno ne plovim. Na postove na forumu odgovaram rijetko, ali to će svakako biti češće nego da dajem privatne instrukcije preko inbox-a.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)
johnnyBG
Registered
*

View Profile
« Reply #14 on: 06/Ožujak/2012 »

Raspitivala sam se na raznoraznim mestima - u nekim laboratorijama za analize krvi, u apotekama i pitala sam ljude da li taj karanfilic ima nesto ili nema, niko ne zna sta da mi kaze, dok mi jedna apotekarka nije rekla da karanfilic ne moze imati nista sto bi se povezalo sa drogama pa mi je onda predlozila jos bolji prirodni lek za snizava holesterol i trigliceride (i pritisak) -  deda sitno iseckati 40 cenova belog luka i oprati 5 limunova i iseckati sitno i to staviti u 1 litar vode, staviti da prokuva, kad prokuva iscediti i tu tecnost piti svako jutro na prazan stomak u casici za rakiju (0.05 l)... mislim da cu se prebaciti na to sad... Ako nekom treba, ovo je super lek, vec za 10 dana se vidi poboljsanje...

@JohnnyBG: ovo cirkaj i bices k'o nov a Rumljanin ima vec svoju terapiju  :uzdravlje:

hvala svima na info

PS. ni ja vise Caffetin necu piti  nece ici

Ali ce svi ljudi da se razbeze od tebe kad budes smredela na beli luk xaxaxa  haha
Forum

Pages: [1] 2 3
  Print  

Jump to:  

Flag Counter

Pun pristup forumu omogucen samo veteranima