Author Topic: Imam povišen holesterol i trigliceride  (Read 29027 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #30 on: 28/March/2012 »
@Falcon_ns : samo opusteno, samo nemoj nedozvoljene supstance da konzumiras i to je to... i naoruzaj se strpljenjem, od 7 do 13h maximum racunaj da si tamo (pod uslovom da ides za Princess) ako je za neku drugu kompaniju, oni rade dodatne testove... Sve u svemu nije nikakav problem proci lekarski, samo su malo neljubazni ali dobro...i to se prezivi  :banana:

@Zlatko99 : meni pise holesterol 5 i nesto , e sad da li su ga merili ili nisu to me sad ne zanima  :yeah: bitno je da je sve gotovo

Offline lidaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 85
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #31 on: 13/April/2012 »
nisam sve čitala na ovu temu, ali ako netko zbilja ima problema sa povišenim masnoćama (kolesterol i trigliceridi), mogu vam provjereno savjetovati Aktival Rizolip tablete (to je fermentirana crvena riža) koje snižavaju masnoće nakon 2 do 3 mjeseca, ali naravno i svakako se savjetujte s lječnikom.
moji starčeki su to koristili da si poprave krvu sliku zbog masnoća i povratni rezultati su dobri, normalni. eto ukratko  b00/
don't dream your life live your dreams

Offline aleksabl

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 70
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #32 on: 14/April/2012 »
meni su mjerili holesterol, cak se sestra cudila, veli da prvi put vidi da neko ima snizen holesterol.
donja granica je 3.1 a kod mene je bio 2.8   :hmm:
Banja Luka u srcu, Vrbas u venama!

Offline misel8989

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
  • Country: serbia
  • Company: N/A
  • Recruitment Agency: N/A
  • Job Title: N/a
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #33 on: 23/January/2018 »
Ja sam moj helsterol uspela srediti ishranom... medjutim verovatno zavisi i koliko su vrednosti povisene, ali to je najsigurniji nacin da se prodje test. Imas po netu brdo clanaka sa receptima i savetima. Ja se drsim spiska namirnica u normal cholesterol levels clanku, i evo da kucnem u drvo, vec dve godine mi je nalaz uredan. Doduse nekad priustim sebi junk food ali ne kao nacin zivota....