Author Topic: Imam povišen holesterol i trigliceride  (Read 29018 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Imam povišen holesterol i trigliceride
« on: 05/March/2012 »
Hvala ti na super postu Marina !
A ja imam jedno pitanje, nadam se da ce neko imati odgovor- trebalo bi da uradim lekarski za Princess ali sam prvo uradila analize krvi i urina da vidim da li je sve ok.

Imam povisen holesterol i trigliceride pa sam htela to da sredim koliko mogu do lekarskog za brod.
Cula sam za narodni lek - svako jutro se pije karanfilic(klincic) potopljen u vodu.

Moje pitanje je- da li se u rezultatima krvi (osim snizenog holesterola) javlja neki pozitivan rezultat na droge ili tako nesto?
Kad sam procitala da kafetin u analizama krvi ima svojstva heroina, sad mi je panika da li da nastavim sa snizavanjem holesterola ili prekinem...
Kazu mi ljudi- pa to je biljka, nece ti biti nista... A ja se mislim - i marihuana je biljka....  :smack:

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #1 on: 05/March/2012 »
Ja sam procitao dvaput i ne mogu da razumem pitanje 'Moje pitanje je- da li se u rezultatima krvi (osim snizenog holesterola) javlja neki pozitivan rezultat na droge ili tako nesto? '.........sta je pitanje da li ce u nalazima krvi da ti nadju drogu ......ako je korisistis ?

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #2 on: 05/March/2012 »
U nekom postu sam procitala da je ďecko popio kafetin par dana pred lekarski i bio je pozitivan na heroin jer,valjda, kafetin ima neka svojstva heroina.. A ja se pitam da li i ovaj karanfilic ima nesto sto bi moglo da mi pravi problem na lekarskom jer znam da se cak koristi kao analgetik (kod zubobolje) a i kafetin je isto analgetik... Ako je neko razumeo pitanje nej pomaze,ako ne-necu da rizikujem... Necu da vise pijem ovo- bolje povisen holesterol nego pozitivna na heroin

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #3 on: 05/March/2012 »
Te price kao popio kafetin i bio pozitivan na heroin ti je kao da imas grip ...a nadju ti HIV ....

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #4 on: 05/March/2012 »
Te price kao popio kafetin i bio pozitivan na heroin ti je kao da imas grip ...a nadju ti HIV ....

zbog te "priče" bi te mogli poslati kući prije nego obučeš uniformu.



http://www.caffetin.com.mk/html_en/?id=1&box=1

Legal status

In Australia, Canada, New Zealand, Romania, Sweden, the United Kingdom, the United States, and many other countries, codeine is regulated under various narcotic control laws.

http://en.wikipedia.org/wiki/Codeine
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #5 on: 05/March/2012 »
U nekom postu sam procitala da je decko popio kafetin par dana pred lekarski i bio je pozitivan na ...

100% Tačna izjava, ma da nisam siguran tačno o kojoj se drogi radi. Nekolicina mojih prijatelja je prošla na isti način, neki kod kuće, neki na brodu...Kako god, ne nosite caffetin sa sobom jer možete samo upasti u probleme ako ga pijete, ima toliko drugih podjednako dobrih pain killer-a.
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline DaChaS

  • Registered
  • *
  • Posts: 55
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #6 on: 05/March/2012 »
Mislim da je jedna stvar ako je cafetin zabranjen a sasvim druga da si pozitivan na heroin posto sigurno ima jos testova sa kojim se moze utvrditi da li si popio cafetin ili se fiksas heroinom to sam mislio.

P.S ne pijem vise caffetin :D

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #7 on: 05/March/2012 »
Hvala ti na super postu Marina !
A ja imam jedno pitanje, nadam se da ce neko imati odgovor- trebalo bi da uradim lekarski za Princess ali sam prvo uradila analize krvi i urina da vidim da li je sve ok.

Imam povisen holesterol i trigliceride pa sam htela to da sredim koliko mogu do lekarskog za brod.
Cula sam za narodni lek - svako jutro se pije karanfilic(klincic) potopljen u vodu.

Moje pitanje je- da li se u rezultatima krvi (osim snizenog holesterola) javlja neki pozitivan rezultat na droge ili tako nesto?
Kad sam procitala da kafetin u analizama krvi ima svojstva heroina, sad mi je panika da li da nastavim sa snizavanjem holesterola ili prekinem...
Kazu mi ljudi- pa to je biljka, nece ti biti nista... A ja se mislim - i marihuana je biljka....  :smack:





E pa i ja imam povisen holesterol malo... Mislis da bi zbog toga pravili problem?

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #8 on: 05/March/2012 »
Ja mislim sve dok niste hronično bolesni od tog,da to neće biti problem.
Ja imam višak krvi u alkoholu  :rofl:
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #9 on: 05/March/2012 »
Ja mislim sve dok niste hronično bolesni od tog,da to neće biti problem.
Ja imam višak krvi u alkoholu  :rofl:

Pa kad popijes tri rakije samo dok kuvas kafu xaxaxaxa  :haha:

Offline Argonaut

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 371
  • Sa svakim djeli sve,tugu ?uvaj za sebe.
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #10 on: 05/March/2012 »
I nisam siguran gde mi je zdravstvena knjizica,pomaže izgleda  :D
Dobiće te razglednicu iz Afričke zemlje Safari,zbogom žohari . . .

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #11 on: 05/March/2012 »
Sta ce ti zdravstvena knjizica, placas u svakom slucaju...   :money:

Offline irena.m

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 103
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #12 on: 06/March/2012 »
Raspitivala sam se na raznoraznim mestima - u nekim laboratorijama za analize krvi, u apotekama i pitala sam ljude da li taj karanfilic ima nesto ili nema, niko ne zna sta da mi kaze, dok mi jedna apotekarka nije rekla da karanfilic ne moze imati nista sto bi se povezalo sa drogama pa mi je onda predlozila jos bolji prirodni lek za snizava holesterol i trigliceride (i pritisak) -  :deda: sitno iseckati 40 cenova belog luka i oprati 5 limunova i iseckati sitno i to staviti u 1 litar vode, staviti da prokuva, kad prokuva iscediti i tu tecnost piti svako jutro na prazan stomak u casici za rakiju (0.05 l)... mislim da cu se prebaciti na to sad... Ako nekom treba, ovo je super lek, vec za 10 dana se vidi poboljsanje...

@JohnnyBG: ovo cirkaj i bices k'o nov a Rumljanin ima vec svoju terapiju  :uzdravlje:

hvala svima na info

PS. ni ja vise Caffetin necu piti  :neceici:

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline johnnyBG

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Imam povišen holesterol i trigliceride
« Reply #14 on: 06/March/2012 »
Raspitivala sam se na raznoraznim mestima - u nekim laboratorijama za analize krvi, u apotekama i pitala sam ljude da li taj karanfilic ima nesto ili nema, niko ne zna sta da mi kaze, dok mi jedna apotekarka nije rekla da karanfilic ne moze imati nista sto bi se povezalo sa drogama pa mi je onda predlozila jos bolji prirodni lek za snizava holesterol i trigliceride (i pritisak) -  :deda: sitno iseckati 40 cenova belog luka i oprati 5 limunova i iseckati sitno i to staviti u 1 litar vode, staviti da prokuva, kad prokuva iscediti i tu tecnost piti svako jutro na prazan stomak u casici za rakiju (0.05 l)... mislim da cu se prebaciti na to sad... Ako nekom treba, ovo je super lek, vec za 10 dana se vidi poboljsanje...

@JohnnyBG: ovo cirkaj i bices k'o nov a Rumljanin ima vec svoju terapiju  :uzdravlje:

hvala svima na info

PS. ni ja vise Caffetin necu piti  :neceici:


Ali ce svi ljudi da se razbeze od tebe kad budes smredela na beli luk xaxaxa  :haha: