Author Topic: razmisljam da apliciram za gift shop assistant  (Read 7051 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Pozdrav i od mene, takodje sam nova na forumu

Intezivno razmisljam da apliciram preko Employment power-a (mada nije pod moranje) za gift shop assistant.
Zanima me da li je neko radio na toj poziciji,kakva su iskustva?
Da li mozes da biras sa kojom vrstom robe bi radio? plata i naravno,koliko mora dobro da se zna engleski?
Posto je agencija iz Zagreba,da li se mora tamo ici?? Do sada je bilo intervjuisanje i u BGD,ali kruze price da vise ne?!

Zaista bih Vam bila zahvalna na odgovorima i jer ne bih zelela da apliciram za nesto sto mozda i ne mogu raditi..
Ako za ovu poziciju ne mogu,zaista ne znam sta bih mogla?!  :hehe:
 A to mi je jedina nada da se nekako izvucem iz nekih nastalih problema...

Offline Traxx

  • Registered
  • *
  • Posts: 184
    • View Profile
Re: razmisljam da apliciram za gift shop assistant
« Reply #1 on: 08/March/2012 »
EP ne salje za gift shop, vise ne.

Nemos birat sa kakvom ces robom radit, radis gdje te stave, obicno u pocetku sa bizuterijama i odjecom, a kasnije sa nakitom i satovima...ali nije pravilo.

Moras dobro znat engleski.
Posao i život na brodu su super ... ako se izboriš za posao koji voliš i/ili želiš raditi. U suprotnom je mučenje i križanje dana na kalendaru.

Offline dado rv

  • Registered
  • *
  • Posts: 14
    • View Profile
Re: razmisljam da apliciram za gift shop assistant
« Reply #2 on: 13/March/2012 »
BOLJE ZANIŠTA LEŽATI NEGO ZA NIŠTA RDITI  zapamti to :D

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Re: razmisljam da apliciram za gift shop assistant
« Reply #3 on: 13/March/2012 »
BOLJE ZANIŠTA LEŽATI NEGO ZA NIŠTA RDITI  zapamti to :D

Tačno  oT

To mogu samo da kažu oni koji žive kod mame i tate, i ne brinu se kako će se platiti računi, i mjesečni troškovi, kao ni od kojih para će se kupiti ono što gospoda stavi u svoj cijenjeni stomak. Da ne spominjem one koji nemaju svoju nekretninu, pa još plaćaju stanarinu... :deda:
U većini slučajeva kod takvih ljudi je glavna preokupacija kako skupiti cash za izlalak subotom, nedeljom za roštilj negdje sa ekipom, dopuniti neki dobar mobilni telefon, i nasuti goriva u tatinog krša.

Rad, rad, i samo rad. Ne počinje se prvi posao u 35. godini !
When it comes to money, nobody can be trusted !

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: razmisljam da apliciram za gift shop assistant
« Reply #4 on: 13/March/2012 »
Pozdrav i od mene, takodje sam nova na forumu

Intezivno razmisljam da apliciram preko Employment power-a (mada nije pod moranje) za gift shop assistant.
Zanima me da li je neko radio na toj poziciji,kakva su iskustva?

 A to mi je jedina nada da se nekako izvucem iz nekih nastalih problema...

Saberi se. Get a hold of yourself.
Iz Srbije si, a intenzivno razmišljaš da apliciraš preko agencije iz druge države, koja na posao gift shop assistant ne zapošljava.  :pad:
Ako provedeš nešto vremena na forumu, pronaći ćeš detaljna iskustva ljudi koji su na taj posao otišli, lijepo posložena po temama Priče Veterana, i Gift Shop Department.
Ako ti je posao na brodu jedina nada, onda ti to neće biti teško.

Engleski jezik je najvažniji u cijeloj priči.
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: razmisljam da apliciram za gift shop assistant
« Reply #5 on: 13/March/2012 »
Saberi se. Get a hold of yourself.
Iz Srbije si, a intenzivno razmišljaš da apliciraš preko agencije iz druge države, koja na posao gift shop assistant ne zapošljava.  :pad:

U redu je shefe,tada kada sam pisala, pitanje je bilo "pravo" shodno tome da sam na njihvom sajtu i pronasla tu poziciju. Tako da nisam napamet pisala nesto sto zelim od nekog ko ne postoji! Kada sam se malo vise zadubila ovde na forum i prelistavala cak i one ,ne tako sveze informacije,dosla sam do saznanja ,onog koji ti navodis "ne zaposljavaju" .. i tako, slucaj je resen!
A akcenat za "nadu" je bio na tome,da vecu kolicinu novca za kratak (uslovno receno) period, na brodu mozda mogu da zaradim.. a samim tim i resim neke nastale peripetije..
itd itd Hvala na informacijama,u svakom slucaju..

Offline GoranKac

  • Registered
  • *
  • Posts: 62
    • View Profile
Re: razmisljam da apliciram za gift shop assistant
« Reply #6 on: 14/March/2012 »
Tačno  oT

To mogu samo da kažu oni koji žive kod mame i tate, i ne brinu se kako će se platiti računi, i mjesečni troškovi, kao ni od kojih para će se kupiti ono što gospoda stavi u svoj cijenjeni stomak. Da ne spominjem one koji nemaju svoju nekretninu, pa još plaćaju stanarinu... :deda:
U većini slučajeva kod takvih ljudi je glavna preokupacija kako skupiti cash za izlalak subotom, nedeljom za roštilj negdje sa ekipom, dopuniti neki dobar mobilni telefon, i nasuti goriva u tatinog krša.

Rad, rad, i samo rad. Ne počinje se prvi posao u 35. godini !


 Istina Istina i Istina sve sto si rekao Seaman!

 Samo je problem sto sve vise i vise ima tih maminih i tatinih sinova i cerki. Ja jos uvek nemogu da skontam kako ti mamlazi od 30-35 godina ih nije sramota da se grbave od tata i mame za dinar da imaju da izadju i da se srede kao da budu in. a mama i tata neznaju kako da sastave kraj sa krajem!!

zzzz

Offline Eroica Eric

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Jest da je tema malo zastarjela, a trenutno iscitavam ovaj dio foruma, jer takodjer planiram aplicirati u gift shop (u paru, on ce za fotografa). Dosta vremena istrazujem agencije I najvise mi se dopala EP, a pored toga, koliko sam upratila, u Sarajevu samo oni imaju svoje predstavnistvo, sa gosp.Jasnom LJ.

I sad procitam da oni vec dvije godine ne zaposljavaju u gift dep. Da li je jos uvijek tako, da trazim dalje kontakte I da razmisljam o drugim agencijama? Pls help.


P.S. sorry, isla sam "pred rudu", ali evo sad procitah da ne zaposljavaju. Ima li neko prijedlog kojoj se agenciji najbolje obratiti ukoliko zelimo u paru aplicirati za gift shop I fotografa... I da li jos neka agencija ima predstavnika u Sarajevu?

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
... I da li jos neka agencija ima predstavnika u Sarajevu?

Za takav posao moraš se potruditi, nitko ti neće doći na noge. Ti moraš ići tamo gdje se nudi, ako se nudi.
Trenutno se ne nudi, ali to ne znači da ne možeš aplicirati pa čekati da se ukaže prilika.
http://www.kouzoncorporation.com/cruise-ship-employment/site-new/gift-shop.html
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Eroica Eric

  • Registered
  • *
  • Posts: 6
    • View Profile
Za takav posao moraš se potruditi, nitko ti neće doći na noge. Ti moraš ići tamo gdje se nudi, ako se nudi.
Trenutno se ne nudi, ali to ne znači da ne možeš aplicirati pa čekati da se ukaže prilika.
http://www.kouzoncorporation.com/cruise-ship-employment/site-new/gift-shop.html
Hvala sefe, znam da se moram potruditi, I ne bjezim od toga. Mislila sam da je neko voljan da mi malo olaksa, barem odgovorom na pitanje iznad :-) ici cu ja ako treba u sibir, ali zasto bih isla ako mogu to u svom gradu. Anyway, hvala sefe, potrudit cu se.  :uzdravlje: