Author Topic: Njihova neprofesionalnost i bezobrazluk su nas odvratili od toga  (Read 6809 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ljupko

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Evo i ja da se javim,

Naime, ja i moj decko smo trebali da budemo jedni od klijenata agencije employment power, medjutim njihova neprofesionalnost i bezobrazluk su nas odvratili od toga.
Prijavili smo se za akva park u Abu Dabiju, popunili sve papire i poslali im na mail. Receno na je da cemo biti obavesteni o datumu intervjua.
Posto sam videla da se niko ne javlja poslala sam mail da vidim sta se desava sa tim poslom, i stigao mi je mail sledece sedrzine : "postovana intervju se odrzava danas od 11-17 u hotelu...." Ne znam odakle ta neprofesionalnost da na dan intervjua vi mene obavestavate...
Potom mom kolegi je stigao mail da ne primaju ljude iz Srbije, a oglas je dat na srpskom sajtu. Zasto smo mi onda gubili vreme popunjavajuci papire i troseci vreme na gluposti?
Ako im je to nacin da odbiju ljude opet su neprofesionalni. Zatim sa ja Sinisi poslala veoma opsiran mail sa svim i svacim, na sta mi je on odgovorio da zbog zastoja koji se dogadjao nekoliko puta da mailovi nisu dosli ili da su otisli u Spam. Mislim da nisam toliko retardirana da ne vidim sopstveni spam, ne samo ja nego i moj decko na svom mailu...
Potom je usledilo izvinjavanje sa njihove strane, ali dzabe...
Nadam se da ce moje iskustvo nekome pomoci, i moja preporuka je da nikako ne idete preko njih.

Pozdrav

Offline dubica

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 550
  • Screw You Guys I'm Going Home
    • View Profile
  • Company: CCL Costa NCL TUI Heinemann Gmbh..
Da veoma su neozbiljni pogotovo Sinisa  :ban: ponasaju se kao da imaju monopol nad nama .

Offline casual

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Potom mom kolegi je stigao mail da ne primaju ljude iz Srbije, a oglas je dat na srpskom sajtu. Zasto smo mi onda gubili vreme popunjavajuci papire i troseci vreme na gluposti?

znaci da ni ja ne gubim vreme da apliciram zato sto sam iz Srbije?  :hmm:

Offline miami

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 82
    • View Profile
  Sve je to individualno...
Mene su navozali ovi iz Safe Cruisa pa sam odustala od njih jer komplikuju i presla za EP.
Mog najboljeg druga su zaboravili da zovu na intervju ovi iz Kouzona !
Pa se posle 2-3 dana  prijavio kod EP i kod njih je dobio posao u roku od 3 nedelje i to preko telefona !!!
Prosao je telefonski intervju kod EP  i sad je Somelir na Celebritiju ! On je prezadovoljan ! Ja sam isto zadovoljna.
Znaju da budu arogantni nekad, to je istina ali boze-moj niko vas na svetu nece maziti osim mame .
Sve je to individualno i greske su moguce...

 

Offline davorin28

  • Registered
  • *
  • Posts: 26
    • View Profile
Moja iskustva sa EP su isto ok,ali ljudi shvatite da Vi trazite posao a ne oni?!
Ako ne znate zucnit engleski sta da Vam rade?a sto se tice javljanja opet ponavljam ,Vi trazite posao,pa stoga kad Vam nesta treba telefon u ruke i pitaj...ili mail...meni svaki puta odgovore na mail u 5min...a sada sto cekam 6mj mislim da nije toliko do njih,jer za carnival se ide brzo ali za celebrity ljudi ne daju tako lako otkaz.... no;;;