Author Topic: myopia-naocare  (Read 5636 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
myopia-naocare
« on: 29/December/2009 »
Htio sam da pitam ovo, nosim naocare vec nekih 3 godine, nije bas neka velika dioptrija ali ipak . Na medicinskom mi je doktor napisao na prvoj stranici da imam myopia(kratkovidnost) i ono kao sve je uredu, ali kasnije , prije nekih 2 sedmice nazvao me onaj drugi sto vodi sa sinisom agenciju EP, dejan cini mi se, i kaze da uzmem korektor i izbrisem to sto mi pise za myopiu. Nisam bas nista pitao nego sam ono samo uradio sto je trazio i spustio slusalicu... Kasnije mi je gospodja Jasna objasnila da kao oni to ne prakticiraju bas, da im crew nosi naocare ... pa eto mene zanima samo da li ja trebam nositi naocare ili mogu i bez? Jer ne bih rekao da mi ne trebaju naocare ali kad citam i to trebaju vec :P POMOC ako moze hvala, citao sam da je jedan momak na forumu nosio naocare tokom citavog ugovora ali eto zanima me za ovo sto sam morao brisati...
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.

Offline EX

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 388
    • View Profile
Odg: myopia-naocare
« Reply #1 on: 30/December/2009 »
Upitaj njih, to bi bilo najbolje  b00/

Offline Seaman

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 1015
    • View Profile
Odg: myopia-naocare
« Reply #2 on: 30/December/2009 »
Htio sam da pitam ovo, nosim naocare vec nekih 3 godine, nije bas neka velika dioptrija ali ipak . Na medicinskom mi je doktor napisao na prvoj stranici da imam myopia(kratkovidnost) i ono kao sve je uredu, ali kasnije , prije nekih 2 sedmice nazvao me onaj drugi sto vodi sa sinisom agenciju EP, dejan cini mi se, i kaze da uzmem korektor i izbrisem to sto mi pise za myopiu. Nisam bas nista pitao nego sam ono samo uradio sto je trazio i spustio slusalicu... Kasnije mi je gospodja Jasna objasnila da kao oni to ne prakticiraju bas, da im crew nosi naocare ... pa eto mene zanima samo da li ja trebam nositi naocare ili mogu i bez? Jer ne bih rekao da mi ne trebaju naocare ali kad citam i to trebaju vec :P POMOC ako moze hvala, citao sam da je jedan momak na forumu nosio naocare tokom citavog ugovora ali eto zanima me za ovo sto sam morao brisati...

Šta ti je čovječe, imaš tonu ljudi na brodu da nosi naočale...ne brini ništa  :uzdravlje:
When it comes to money, nobody can be trusted !

Offline Atlantida

  • Registered
  • *
  • Posts: 69
    • View Profile
Odg: myopia-naocare
« Reply #3 on: 30/December/2009 »
Ja vec pitah u agenciji Safe Cruise (nosim sociva) i oni mi rekose da to uopste nije problem,da su vec prolazili kandidati sa dioptrijom..:)

Offline CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Odg: myopia-naocare
« Reply #4 on: 30/December/2009 »
Vjerovatno su u EP paranoični, hoće da im kandidati izgledaju poput Holivudskih glumaca  :pop:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Luna051

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 96
    • View Profile
Odg: myopia-naocare
« Reply #5 on: 30/December/2009 »
Ma daj molim te neka te naocale na zabrinjavaju. Pa ja imam naocale i nosim ih non stop, nije mi ni palo napamet da ih skidam dok radim. A uostalom brdo ljudi na brodu nosi naocale, a mislim i da svaki 2  covijek ima neku dioptriju. nemoj se oko toga uopce zabrinjavati. Uzivaj

Offline DeviousMind

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 245
  • Sir a medical condition prevents me from shaving.
    • View Profile
Odg: myopia-naocare
« Reply #6 on: 30/December/2009 »
whoa cool, hvala ljudi, ne znam sta je ovima u EP ali eto  :run:
Private the Penguin: Skipper. Shouldn't we tell them that the boat is out of gas?
Skipper the Penguin: Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave.