Author Topic: Employment Power, Zagreb - Iskustva tražitelja posla  (Read 205508 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #105 on: 11/March/2010 »
Ja bio na intervjuu... Jutros mi javila Jasna da sam prosao  :yahoo: :banana: :run:
Ma bilo sve ok. Opusten razgovor totalno.
Neke od kandidata je izresetala cudo jedno. Ne znam zasto. Mene licno nije. Bas sam se prijatno osjecao.
Sreca nije bilo mnogo ljudi. 40ak, otprilike.
Sve u svemu 5+  :D

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #106 on: 11/March/2010 »
Evo i ja se sad vratio sa intervjua u zg-u, mogu reć da je i mene fino izrešetala sa teorijom i strukom, ali vjerojatno zato što sam u životopisu imao rad u hotelima,konkretno u hotelu Dubrovnik u kojem ona večeras odsjeda  :rolleyes: :)
Ali ne brinem se,razgovor je bio vrlo ugodan i kvalitetan...
Čak mi je obečala da će večeras probat Zagorske štrukle u hotelu,moju preporuku....
Ljudi moram ić na posao, ovaj kopneni, nadam se još malo. Pozdrav svima i želim ponovno zahvalit starijm članovima na svim info, a početnicima želim svu sreću u putu do cruiser-a!  =""     :hekla:   :-))))'

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #107 on: 11/March/2010 »
Ja bio na intervjuu... Jutros mi javila Jasna da sam prosao  :yahoo: :banana: :run:
Ma bilo sve ok. Opusten razgovor totalno.
Neke od kandidata je izresetala cudo jedno. Ne znam zasto. Mene licno nije. Bas sam se prijatno osjecao.
Sreca nije bilo mnogo ljudi. 40ak, otprilike.
Sve u svemu 5+  :D

Cestitam!!! Koja pozicija? kompanija?

Offline rooby

  • Registered
  • *
  • Posts: 58
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #108 on: 11/March/2010 »
Hvala hvala... Kompanija je Royal Caribbean a pozicija Ass. Bar Waiter.

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #109 on: 11/March/2010 »
Rooby pogledaj temu Ekipa mart 2010  pa pisi tamo sta jos znas osim pozicije,kada idemo i tako...

Offline nina law

  • Registered
  • *
  • Posts: 16
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #110 on: 13/March/2010 »
bok svima imam jedno pitanje ,dali netko zna nesto za intervju u travnju za carnival,tanks

Offline Nera

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 157
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #111 on: 16/March/2010 »
Evo, odlazim za nekoliko dana i sve u svemu, super iskustvo s EP-om. Riješili smo sve ekspresno, u mjesec dana od intervjua, a bilo je hrpa toga. Odradili su svoj posao zaista korektno. Sve pohvale Jeleni. :)

Offline vedranm

  • Registered
  • *
  • Posts: 1
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #112 on: 16/March/2010 »
zna li neko kakvi su to problemi na brodovima????ljudi se masovno vracaju....moj rodjak je na brodu kaze da je u 14 dana 15 ljudi dalo otkaze,a i cuo znam da jos nekoliko ljudi iz tuzle sa razlicitih brodova hoce da se vrti kuci,jer su plate male i da  kompanije izmisljaju neka nova pravila.....pozzzz

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #113 on: 17/March/2010 »
zna li neko kakvi su to problemi na brodovima????ljudi se masovno vracaju....moj rodjak je na brodu kaze da je u 14 dana 15 ljudi dalo otkaze,a i cuo znam da jos nekoliko ljudi iz tuzle sa razlicitih brodova hoce da se vrti kuci,jer su plate male i da  kompanije izmisljaju neka nova pravila.....pozzzz
hmmm...i mom prijatelju su rekli poslije glavnog intervjua  da ce mu plata biti dosta manja....andrej mu je rekao...pa on razmislja tacnije sabire i oduzima..jer i ovdje ima fin posao kao konobar...i plus baksisa:)....pa vidjecemo sta ce biti...

Offline executioner28

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 142
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #114 on: 17/March/2010 »
ja vec drugi put poslao upit za Gift Shop, ali Sinisa ekspresno odgovara da ne traze to, samo za F&B department.  :(

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #115 on: 17/March/2010 »
Što to znači? Za koju to kompaniju ljudi pričaju da su plaće manje? Nadam se Carnival.
Nama svi pričaju da je Royal oko 2000$.

Offline lavica_mala

  • Registered
  • *
  • Posts: 36
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #116 on: 20/March/2010 »
Što to znači? Za koju to kompaniju ljudi pričaju da su plaće manje? Nadam se Carnival.
Nama svi pričaju da je Royal oko 2000$.
...moj je prijatelj za Royal...ali eto receno mu je u pocetku i do 2000$ ali...poslije mu javise da ce biti manja...manjaaa!!

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #117 on: 20/March/2010 »
A vidjet ćemo sami najbolje, ja znam dvojicu, a sa trećim koji se sad vratio ću razgovarat ovih dana i nitko nije imao manje od 2000$, na poziciji ass. waitera.  -()-

Offline saolin

  • Registered
  • *
  • Posts: 91
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #118 on: 21/March/2010 »
Ja sam pre neki dan pricao sa deckom koji je dosao na odmor i nije spominjao nikakve probleme na brodovima,nova pravila i ostalo... radi za carnival a kada sam mu ja rekao da sam prosao za royal rekao ja 2000 min ako si dobar i znas da se snadjes...

Offline cuki23

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Employment Power, Zagreb
« Reply #119 on: 21/March/2010 »
Za plaću ću se brinut kad dođem tamo. Ako će mi bit mala snać ću se,hehehe    :yahoo:
Nekako mislim da neću prvih mjesec dana razmišljat o plaći.   :plovim: